Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

Majd dupla ennyiért meg is lehet rendelni :)

(#2) Blasius0704


Blasius0704
tag

Mi ez a chipset?

(#3) Szabcsizz


Szabcsizz
őstag

Mire ideér hozzánk,nem 18 ezer lesz az...szokás szerint.
De miféle processzor ez?Nem hallottam még róla.

(#4) erahurka


erahurka
félisten

1 giga RAM már Redmi 2 alatt sem volt elég a teszt szerint, úgyhogy ez így felejtős.

A SoC tényleg WTF? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) blueMerle válasza erahurka (#4) üzenetére


blueMerle
veterán

Arrafelé 65 dollárért fogják osztogatni, némi haszon is van rajta, gondolj bele mennyi lehet az előállítási költsége? Ebbe szerintem valóban nem fért bele több.

(#6) Fall-N


Fall-N
veterán

Mi az a Leadcore? ☺

(#7) Graphics


Graphics
Jómunkásember

A LeadCore egy SoC-gyártó, a Xiaominak 51% része van benne, ha jól rémlik :) , legalábbis az irányításban :)

Ergo házon belül gyártják a SoC-ot, szóval le tudják nyomni az árat. Elvileg ilyesmit terveztek az Android One készülékeibe.

Én vevő vagyok egyre, habár tudom , hogy 40 ezernél nem lesz olcsóbb, de az új cucc utáni kíváncsiság miatt jöhet.

Ha Android One-t kap, akkor pedig megvéve :D

Amúgy a szokásos nettó ár marketing , fűszerezve, hogy vagy szolgáltatói árat közöltek, vagy pedig TD-SCDMA modell, esetleg 1000db-os mennyiség

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

Szóval sima Redmi 2 Leadcore SoC-vel ennyivel olcsóbb? :Y

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#9) Graphics válasza Tomi_Ohl (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ez majd kiderül, ha végső árat látunk :)

Simán sikeres lehet szerintem, ha nekünk is jut belőle :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) kortic


kortic
tag

A Lumia 43x is 70 dodó adozatlanul, ez a Xiaomi jól odaver neki.
Ha ez a soc valahol a snap210 és 410 között lesz, és elbírja a 720p kijelzőt, akkor kihagyhatatlan ajánlat a Kínából rendelőknek.

(am 64 bites ez a proci?)

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#11) Graphics válasza kortic (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Sajna nem 64bites.

Viszont elég jók az adottságai, 28nm-es, Cortex-A7-es magok / igaz ez lehetne frissebb ,de legalább energiával jól bánik / + Mali T628-as GPU, HD-vel elbír :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) tjb007 válasza Graphics (#7) üzenetére


tjb007
nagyúr

Valamifele szabadalmakkal kapcsolatos megallapodast kotottek egymassal, fizettek is kozel 17 millio dollart az anyacegnek (Datang Telecom), viszont errol az 51%-os tulajdonresz szerzesrol hivatalosan azota (2014 oktober) sem esett szo (fu alatt nem igazan lehet egy ilyen uzletet nyelbe utni meg Kinaban sem) sehol es a Datang tovabbra is leanyvallalatai kozott szerepelteti, tunteti fel, szoval nagyon ugy nez ki, hogy ez nem tobb egy pletykanal, spekulacional.

A Leadcore meg 99%-ban a kinai piacra fokuszal, arra dolgozik, igy a TD-SCDMA/TD-LTE is szinte biztosra veheto.

(#10) kortic

32 bites.

(#13) Graphics válasza tjb007 (#12) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pedig LC1860C elvileg FDD-LTE-t is tudja, legalábbis én ezt találtam a neten :) Cat 4-est.
Emellett WCDMA képes is :)

Én azért azt mondom, várjuk meg az első fecskéket.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#14) tjb007 válasza Graphics (#13) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, tudja, de ebbol meg nem kovetkezik automatikusan az, hogy hasznalni is lehet majd ezeken a halozatokon :)

[ Szerkesztve ]

(#15) SuperCiber


SuperCiber
csendes tag

Na de ha azt nézzük, hogy mennyi az előállítási költés / haszon rajta, 30 ropiért ne várjunk tőle nagy csodát, ha belegondolunk hogy az almás - legtöbb embernek csak státuszszimbólum - telefon árához képest még mindig jobban megéri. Ráadásul a Xiaomi nagyon jön fel. Először megmosolyogtam a nevét pár éve, ugy hanzott mint valami nagyon gagyi reprodukációs cég, de egy két magasabb kaliberű készüléket keményen odakent.

A telefonszám feltüntetése megkönnyíti mindkettőnk életét :j

(#16) kortic


kortic
tag

(#11) Duliee (#12) tjb007

Köszönöm az infókat.

A 628-as Mali jó hír

Local phone smartass, exMobiltudós, szerviztechnikus - kijelzőcsere nélkül nem telefon a telefon

(#17) erahurka válasza blueMerle (#5) üzenetére


erahurka
félisten

Hiába jó az ár/érték arány ha utána van egy tégla a kezedben ;)
Amúgy MIUI nélkül valóban jó csomag lehetne.

(#18) haxiboy: Egy másik kínai gyártó a MediaTek mellé? Milyen árakat szülne ha nem csak a Qualcomm-mal kellene versenyezniük!

[ Szerkesztve ]

(#18) haxiboy válasza Blasius0704 (#2) üzenetére


haxiboy
veterán

Én sem hallottam még róla, valószínüleg új belépő.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#19) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Megdöbbentő, hogy mennyi teher rakódik az árakra, mire ideér egy teló. :( 40 körül egész jó ajánlat lenne.

Amúgy itthon is lehetne már a Redmi 2 +1 GB RAM-mal. :))

B.Cs.

(#20) Graphics válasza bollokcs80 (#19) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem. Nem csak az arakra rakodo teher magas, hanem a marketing bullshit ar alacsony..

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) szabi__memo


szabi__memo
nagyúr

Android One készüléknek jó lenne.

(#22) Garada válasza blueMerle (#1) üzenetére


Garada
őstag

Hazànkba hozatal már más kérdés.

(#23) balika011


balika011
senior tag

Xiaomi E4-ről miért nincs hír?!
[link]

A hackelés nem károkozás másnak, hanem valamit úgy használunk, ahogy arra készítésekor nem gondoltak.

(#24) DWENNON válasza Blasius0704 (#2) üzenetére


DWENNON
tag

Milyen az akku, kijelző?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.