Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <NewL>


<NewL>
addikt

van videó is:D

There's an app for that

(#2) kaller1 válasza <NewL> (#1) üzenetére


kaller1
veterán

Akkor így fog kezdődni a készülék bemutató?

A dizájnban történt változásokat nem mutatom be, mert már úgy is mindenki ismeri...

.::> <::.

(#3) Thom!


Thom!
veterán

teccetős, elég jóféle

(#4) tikshow válasza kaller1 (#2) üzenetére


tikshow
addikt

a szerencsétlen hangerő állító gombokat igazán lecserélhetnék :D
amúgy lehet csak kamu külső, mint a fejlesztés alatt álló autóknál, ki tudja

[ Szerkesztve ]

(#5) kaller1 válasza tikshow (#4) üzenetére


kaller1
veterán

Nem tudtam elolvasni, mi volt a képernyő bal alsó sarkában írva?

.::> <::.

(#6) David75 válasza kaller1 (#5) üzenetére


David75
őstag

Én meg az éltalam vélt processoron lévő szöveget.Pedig azt akarom olvasni hogy apple a3:)

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#7) Straw válasza <NewL> (#1) üzenetére


Straw
senior tag

És a videón látszik hogy ez is µSIM-es mint az iPad.
Egy kéréds: Mo-n melyik szolgáltatónál is lehet µSIM-et kérni?

42

(#8) alonsofan válasza kaller1 (#5) üzenetére


alonsofan
tag

Pause gomb ;]

[ Szerkesztve ]

(#9) Alex91 válasza Straw (#7) üzenetére


Alex91
félisten

T-Mobil...

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#10) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Jááá, na akkor ennyit a tikolózásról, nekem bejön ez a dizájn, jól látom hogy a kmera melett az egy ksi ledes villanó akar lenni?
A belső is jól hangzik így, de sajna akkor a kijelő fizikai méretét nem növelték, ez fájó pont, főleg iylen htc hd2 ismeretében.
Már csak az ára lesz kérdéses, 300k? :F
Micro sim meg úgyis lesz addigra tmobilenál ha kijön nálunk is.Gondolom avval együtt adják majd.

(#11) Jadro


Jadro
veterán

Eddig ennek a külseje jön be legjobban. Teljesen szép lett.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#12) ClioRS


ClioRS
őstag

Megvan a lopott prototípus. Csak a vietnámiak már szétbontották :DDD

(#13) Straw válasza Alex91 (#9) üzenetére


Straw
senior tag

És ez teljesen biztos? Mert az iPad megejelenésekor is ment a hiszti hogy hol lehet majd bele microsimet szerezni.

42

(#14) baliii válasza Straw (#7) üzenetére


baliii
senior tag

Azt hallottam ha valaki ügyes akkor a régi simjéből is ki tudja vágni... logikus, ha megnézed a képeket a 2 simről egymás mellett.
Amugy nekem ez a hátlap 1000* jobban bejön, mint a mostani. meg az egésznek valahogy modernebb külseje lett, szerencsére.

(#15) Lotusomega


Lotusomega
senior tag

Godoljátok hogy a t-mobile úgy fogja forgalmazni hogy nem ad mellé microsimet? vagy mi? :F

(#16) <NewL> válasza Straw (#7) üzenetére


<NewL>
addikt

május 1-je óta a T-Mobile forgalmazza

There's an app for that

(#17) ClioRS válasza David75 (#6) üzenetére


ClioRS
őstag

Konkurens oldalon azt írják, hogy A4.

(#18) hemaka válasza Straw (#7) üzenetére


hemaka
nagyúr

kés.. :D

(#19) Alex91 válasza Straw (#13) üzenetére


Alex91
félisten

Magyar nettel is használható az iPad

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#20) Lotusomega válasza Alex91 (#19) üzenetére


Lotusomega
senior tag

4 ruppó egy kártyacseréért? :Y

(#21) Gomez86


Gomez86
őstag

Nekem bejön ez a design. Ha nem lesz túl drága akkor lehet hogy a 3G-t cserélem erre...

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#22) David75 válasza Lotusomega (#10) üzenetére


David75
őstag

A belső is jól hangzik így, de sajna akkor a kijelő fizikai méretét nem növelték, ez fájó pont, főleg iylen htc hd2 ismeretében.

Nyugi az iphone tulajok nem akarnak se féltéglákkal se tepsikkel mászkálni.Én drukkoltam hogy ne növeljék a méretét és ne száljanak be ebbe kijelző növelési háborúba.Mindenki döntse el hogy internet táblát vagy telefont akar vásárolni.Előre sajnálom az 5"-os wm/android htc tulajokat akik majd hátizsákban viszik a telefonukat.Egyébkéntmeg nem is az a baj hogy csinálnak ilyet hanem hogy a hero/legend meg gyengébb procit kap mert desire a csucsmodell.Tehát vagy veszel telefon gyengébb processzoral vagy tepsit snapdragonnal.

Már csak az ára lesz kérdéses, 300k?

Függetlenül tuti de én azért ha nem bűn majd elviszem kb 60 ért a t-töl úgyis lejár a 2éves hűségem.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#23) David75 válasza ClioRS (#17) üzenetére


David75
őstag

És mit értenek a4 alatt? ARM cortex-a9 1ghz?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#24) Ricardo


Ricardo
félisten

Tetszik ez a forma. Remélem ilyen lesz.

(#25) Daczy válasza David75 (#22) üzenetére


Daczy
aktív tag

Azért az internettábláról nekem valahogy nem a HTC jut eszembe, nem is tudom éppen melyik cég dobott egy tabletet a piacra mostanában :B

Neked is csak gratulálni tudok, hogy így nekiesel a HTC-nek, pedig azért HD2 "icipicivel" többet ad olcsóbban, mint a 3GS szvsz... :U

(#26) Straw válasza Alex91 (#19) üzenetére


Straw
senior tag

Végülis muszáj volt nekik...
De legalább mostmár ilyen is van Mo-n.

A kártyakivágás sem biztos hogy jó ötlet, anno ezt írta (An)Dante:
"Az Apple iPad kapcsán egyelőre nem tudni, hogy a gyártó miért döntött az új, visszafelé nem kompatibilis SIM támogatása mellett"

42

(#27) Lotusomega válasza David75 (#22) üzenetére


Lotusomega
senior tag

Hát szerintem azért a 4" még nem feltétlen a tepsi kategória. Viszont pl kezelni egy nagyobb képernyőn jóval könnyedebb és kényelmesebb mint egy kisebben.

Az ára meg, hát szerintem a mostani 3gs árakon jóval fölötte lesz még trénél is.

De ha esetleg elszánom magam én is csak tré rabságban

(#28) <NewL> válasza Daczy (#25) üzenetére


<NewL>
addikt

olvasd el mégegyszer és értelmezd
rakd egymás mellé a két telefont Hd2-őt és az iPhonet,meg rakj mellé még pár átlagos méretü telefont. ...és rájössz ,hogy baszinagy,bazijó és nem fér a zsebedben. szerintem még ez a 3.5" is egy jó középmezőny,ez a pont elég,kényelmes méret.

monstre : biztosan. ez már épphogy nem,a fórumozók fele már biztos nem fogja nézni a bemutatót,lehuzták a leplet,szinte mindent a szoftverről,a külsőről. nájne one more thing

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#29) #54715584


#54715584
törölt tag

nekem gyanús ez a 2 héten belül 2 ájfónt hagyunk el dolog...
biztosan nem véletlen, hanem a reklám része :N

(#30) David75 válasza Daczy (#25) üzenetére


David75
őstag

Neked is csak gratulálni tudok, hogy így nekiesel a HTC-nek, pedig azért HD2 "icipicivel" többet ad olcsóbban, mint a 3GS szvsz..

Nem estem neki csak nem tetszik a termékkapcsolás hogy normális hardware-t csak brutál nagy kijelzővel adnak.

A két telefon árát meg hiába hasonlítgatod.Mert az egyiket szolgáltatónál nem lehet kapni a másikból meg nincs kártyafüggetlen csak szürkeimportos.Márpedig én nem adnék 130 ezret egy telefonért.Az iphone-ért is csak 40-et fizettem.Előfizetést meg hd2-nél is fizetnék...Azt meg nem tudom hogy miben tud többet egy olyan OS ami olyan jó irányvonalat képviselt hogy az újverzió már teljesen szembemegy vele szinte minden téren.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#31) David75 válasza Lotusomega (#27) üzenetére


David75
őstag

Hát szerintem azért a 4" még nem feltétlen a tepsi kategória. Viszont pl kezelni egy nagyobb képernyőn jóval könnyedebb és kényelmesebb mint egy kisebben.

Szerintem nem a kijelző méretét kell növelni hanem az OS-t kell hasznáhatóra tervezni.És nekem sok a 4"3 és hidd el hogy sokan vannak így...

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#32) csdm


csdm
senior tag

Ez Ronda!
Ez nem vall az apple dizájnjára... Bízom benne, hogy nem iylen lesz a végleges, hiszen mégis csak Apple, annak nem jól, hanem tökéletesen kell kinéznie :D

(#33) ClioRS válasza David75 (#23) üzenetére


ClioRS
őstag

Nem, az A4 "csak" Cortex-A8.

(#34) m@xsys


m@xsys
senior tag

Ez vajon csak a T-nél lesz elérhető megint?

(#35) Probber válasza csdm (#32) üzenetére


Probber
őstag

Most miért mondod. Szinte ugyanúgy néz ki mint a korábbi társa, egy-két kisebb változást leszámítva.
Hátlap, oldal, és méret. Külsőre kb. ennyit változott. ;]

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#36) kaller1 válasza csdm (#32) üzenetére


kaller1
veterán

Pedig ilyen lesz. Sztem meg a legszebbek közé tartozik, ami a dizájnt illeti.

.::> <::.

(#37) madgie válasza kaller1 (#36) üzenetére


madgie
titán

Vietnamba meg Kínába jó lesz, ide meg tervezzenek valami kevésbé gagyit :D

(#38) bordi10 válasza David75 (#31) üzenetére


bordi10
senior tag

Mondjam vagy mutassam? :DD

[ Szerkesztve ]

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#39) kaller1 válasza madgie (#37) üzenetére


kaller1
veterán

A kínaiaknak már kész a klónja, kíváncsi leszek itt mikor fog felbukkanni. :)

.::> <::.

(#40) baliii válasza David75 (#31) üzenetére


baliii
senior tag

nem feltétlenül kell sokkal nagyobbnak lennie egy nagyobb kijelzős telefonnak, csak jobban kéne kihasználni a helyet, pl ha egymás mellé teszel egy nexus one-t és egy 3GS-t, akkor látszik a dolog [link]
és még itt is lehetne javítani a dolgon, mert alul túl sok a hely (az én véleményem szerint)

(#41) kaller1 válasza baliii (#40) üzenetére


kaller1
veterán

Nem csak alul, felül is. :)

.::> <::.

(#42) madgie válasza kaller1 (#41) üzenetére


madgie
titán

Viszont akkor bal/jobb oldalt is kéne, legalábbis ha a képarányt tartani akarják (ami illendő volna az eddigi alkalmazások miatt), úgy meg már megint tepsi. Szvsz jó a mostani méret :)

(#43) kaller1 válasza madgie (#42) üzenetére


kaller1
veterán

Jó, de a kijelző megtartásával felül 1, alul meg fél centit le lehetne vágni, nem?

.::> <::.

(#44) David75 válasza bordi10 (#38) üzenetére


David75
őstag

Az iphone-t is nagynak érzem de ez a hd2 óriás.Borzalmas szerintem.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#45) <NewL> válasza kaller1 (#43) üzenetére


<NewL>
addikt

..és akkor ,hogy nyomod meg a home gombot?
nem férne el benne minden,kellene még kisebb akksi? :U

There's an app for that

(#46) bordi10 válasza David75 (#44) üzenetére


bordi10
senior tag

A borzalmas azért egy picit erős...ha pl láttál már egy ilyen "borzalamas" kütyün nagyfelbontású avi-t megjeleníteni, más lenne a véleményed...peace :)

Samsung QE65QN90B | Samsung Galaxy S23 ULTRA™ Green | Samsung Level On Wireless PRO Gold | Samsung Galaxy Watch5™ PRO | PlayStation®5 | PSN Id: bordi10

(#47) erdoke válasza David75 (#44) üzenetére


erdoke
titán

Nekem meg az iPhone kijelzője borzalmasan kicsi és még ahhoz is gyenge felbontású. :P
Mostanra elsősorban az elavult UI és a méretbeli választék hiánya teszi feketelistára nálam az iPhone-t.

A legjobb aláírás a héten

(#48) <NewL> válasza erdoke (#47) üzenetére


<NewL>
addikt

neked HD2 előtt mid volt?

jó egyébként az a nagy kijelző,de a fiataloknak nem kell az a tulságosan nagy. az iPhone egy fiatalos márka,a HD2 inkább üzletemberes,excell táblákat jó rajta módosítani stb

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#49) David75 válasza erdoke (#47) üzenetére


David75
őstag

Akkor vegyél tablet-et. :DDD

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#50) erdoke válasza <NewL> (#48) üzenetére


erdoke
titán

Ne felejtsd el, hogy a jót könnyű megszokni. Én is azt gondoltam, hogy majd nagy lesz, meg kényelmetlen, de a vékonysága számomra kb. azonos fogásúvá teszi kézben, mint egy Touch Pro2-t.

A legjobb aláírás a héten

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.