Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #98880768


#98880768
törölt tag

Először egyáltalán nem tetszett ez az új külső, aztán elkezdtem megbarátkozni vele, most megint ott tartok, hogy inkább nem.. :N

(#2) doooo


doooo
veterán

Nagyon LG-s a hátlap... de ettől eltekintve elfogadható, és "nocstalan". Még ha zoom-os lenne a hátlapi kamerarendszer, és nem nagylátószögű, akkor még meg is gondolnám, persze csak ha mondjuk olcsóbb lenne az S9+-nál, ami nyilván nehezen fog összejönni egy HTC esetében... Mindenesetre máris szimpibb a P20 sorozatnál.

(#3) whatwhatwhat válasza doooo (#2) üzenetére


whatwhatwhat
aktív tag

"Még ha zoom-os lenne a hátlapi kamerarendszer, és nem nagylátószögű, akkor még meg is gondolnám"

Na én meg tiszta ideg vagyok, hogy alig van nagy látószögűvel szerelt telefon. :((( Végtelenszer hasznosabb lenne számomra. De sajnos csak ezért nem fogok LG-t venni, meg valószínűleg ezt a HTC-t se. Szóval úgy tűnik mindketten megszívtuk. :( Veszek egy S9-et, te vegyél egy ilyet + kicseréljük a kamerákat = PROFIT. :DD

(#4) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

nna, nőnek még 3-4"-t és megérkezünk a mostanság hanyagolt tabletekhez - és végre lesz izmos hardverrel szerelt tablet:)).

6"-os TELEFON<-:Y

Szeretem, ha valami van mit fogni, de azért vannak lélekttani határok

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#5) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez nem szép de legalább csúnya

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#6) #84490496 válasza t72killer (#4) üzenetére


#84490496
törölt tag

Ezt most tényleg kellett? Jön a kajám kifelé....:D

A telóról: ha nem annyi lenne/lesz az ára, mint ahogy hagyomány a HTC-nél,akkor sztem jó lesz...

(#7) Divinity


Divinity
őstag

Lehet velem van a baj de nekem tetszik. :B
Ha megint belövik az S9 alá akkor jó lesz ez. :K

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#8) #81733120


#81733120
törölt tag

Külsőleg nem tetszik, baromi nagy, csúnya, de legalább nincs rajta betüremkedés.
Belsőileg nem rossz, de persze mivel csúcsmodell, elvárható dolog.

(#9) somogyib


somogyib
őstag

A hátsó kamerákon mi az a két bogyó?

(#10) andras.m


andras.m
csendes tag

Nekem picit LG-re hasonlít , de legalább az is valami hogyha nem az iPhone-t utánozzák hanem más márkát :DD

(#11) Integrale válasza #84490496 (#6) üzenetére


Integrale
veterán

Hagyomany a HTC-nel, hogy a csucsmodellelnek jo aruk van, csak alacsonyabb szegmensekben szallnak el.

"Bad reklám is reklám too"

(#12) Aryon87


Aryon87
félisten

Nem mondjatok, hogy az LG fele wide camerat kapja meg a telo?
Hm...... A telo tetszik amugy.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#13) CptAdamica


CptAdamica
veterán

A következő telefonom. :)

Megyen!

(#14) mg1992mg válasza t72killer (#4) üzenetére


mg1992mg
senior tag

6.2-es S9+-om alig nagyobb az 5.2-es LG G5-ömnél, köszönhetően a brutálisan kicsi káváknak, amik egyáltalán nem zavarnak.
Attól, hogy valami 6 col, nem jelenti azt, hogy batár.

(#15) #80439296 válasza #84490496 (#6) üzenetére


#80439296
törölt tag

Ilyen 'nő' mellett van kedved enni? Meg is érdemled... :DDD

(#16) jacis


jacis
nagyúr

Nekem ez tetszik. 👌

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#17) #84490496 válasza #80439296 (#15) üzenetére


#84490496
törölt tag

Pont a kép előtt ettem kb 10 perccel...

Integrale: A konkurenciához képest jogos.. az értékvesztését figyelembe véve viszont nem biztos. Az U11 és ez tetszik a HTC palettáról,majd kiderül,mi lesz.. Számomra tetszetős.. :R

(#18) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Van egy kis error a cikkben, már ami a "hátlapi kamerák" kifejezés sűrű előfordulását illeti. :)

(#19) leslien


leslien
nagyúr

engem inkább az érdekel h marad a Google HTC-nél is talán ilyen lesz a következő Pixel is..? :)

[ Szerkesztve ]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#20) TywLannister


TywLannister
csendes újonc

Deja vu érzés.
A G6-t szemből az egyik legszebb telefonnak tartom az egyszerű, letisztult formája miatt, de a hátlapon a kamera nagyon ronda. Most ez az érzés fogott el ennél a telefonnál is. :(

(#21) Kasya válasza somogyib (#9) üzenetére


Kasya
nagyúr

Vizcsepp.

(#22) CptAdamica válasza TywLannister (#20) üzenetére


CptAdamica
veterán

Legalább nem 101. iphone copy

Megyen!

(#23) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Nagyon jó, eddig tetszik! Több pr és jobb árcédula.

Kezdem észrevenni, hogy minden HTC-nél ezeket a kívánságokat fogalmazom meg, de valahogy sosem teljesülnek. Örök idealista vagyok pár márkával, akiknek lehet néha könnyebb lenne eltűnni ebből a szegmensből.

Finn the human

(#24) joey04


joey04
titán

Horror áron lesz ez is biztos jó htc szokás szerint.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#25) Divinity válasza joey04 (#24) üzenetére


Divinity
őstag

A csúcs készülékeiket normálisan szokták árazni. Inkább a közép kategóriát szokták fentre lőni.
Tavaly is az u11 a G6 es az S8 ára között kezdett. Ha most is az S9 alatt kezd akkor jó árban indul. :)

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#26) joey04 válasza Divinity (#25) üzenetére


joey04
titán

figyelembe kell venni azt is, hogy mit ér az emberek szemében egy márka. hiába lőnek valamivel mondjuk a samu alá árban, ha az egyszeri emberben ez úgy csapódik le, hogy "hozzáteszek egy picit és samsungot kapok".

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#27) leslien válasza joey04 (#26) üzenetére


leslien
nagyúr

mondjuk ez nincs túl árazva és abszolút rendben van ...[link]

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#28) Jeanne d'Arc válasza Divinity (#7) üzenetére

Nekem is tetszik, nincs ezzel semmi baj. :R

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#29) Divinity válasza joey04 (#26) üzenetére


Divinity
őstag

De attól nem számít horror árnak. :)
Nagyon nem lőhetnek alá se mert akkor meg "á tuti valami gagyi".

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#30) CsabaZz


CsabaZz
tag

A cikkírónak toll a fülébe, hogy a lényeget a végére hagyta. :D

Na, végre egy notch nélküli teló, meglátjuk mit domborít a Samsung a Nóta 9-cel. :)

[ Szerkesztve ]

"[...] Még akkor is, ha a Galaxy Note-tal nem sikerült kategóriát teremteniük." :)

(#31) joey04 válasza Divinity (#29) üzenetére


joey04
titán

de, egy htc-ért az ;)

mindegy, majd a piac eldönti mennyire lesz sikeres.

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#32) CptAdamica válasza Divinity (#25) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hagyd, csak bejött kicsit trollkodni, ő ehhez ért. :)

Megyen!

(#33) joey04 válasza CptAdamica (#32) üzenetére


joey04
titán

Ha nem lenne igazam, akkor nem így állna a cég... Miért trollkodás az, hogy negatív véleményem van róluk? Régen imádtam őket, de a minőség romlott, már semmiben nem alkotnak kiemelkedőt, de még most is úgy pozicionálják magukat mint a WM időkben (vagy az android hajnalán, pl Hero), amikor azon a területen tényleg nem volt náluk jobb. Ettől ha valakinek ez a márka elégíti ki az igényeit, akkor használja, áldásom rá, nem is akarom megtéríteni, de nem kell átmenni sem sértődésbe, sem lenézően letrollozni valakit, mert ez dedó. Jelenleg a többség úgy gondolja ahogy én, ha nem így lenne, akkor több fogyna a készülékeikből. Ennyi a story.

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#34) Divinity válasza CptAdamica (#32) üzenetére


Divinity
őstag

:R

return Mono.fromCompletionStage(client::resolve).map { it.sign }

(#35) spawn21


spawn21
veterán

Imádom az u11 plusszom! Abszolút csúcs telefon, nagyon kevés hasonló minőségi telefon van a piacon.
Talán ha picit fényesebb lenne a kijelzője egy árva szavam sem lenne.

Kíváncsian várjuk

iPhone 13p

(#36) CptAdamica válasza joey04 (#33) üzenetére


CptAdamica
veterán

Figyelj, semmilyen személyeskedés nélkül, van pár ember, köztük te is, akik szinte mindig ugranak a HTC-s hírekre, de általában annyit, hogy horror áron lesz. Teljesen fölösleges mindig ezzel kezdeni, valószínűleg 260 ezer forint környékén fog nyitni. Egy Huawei P20 Pro 270 ezer forint, egy S9 280 ezer, S9 Plusz 310 ezer, iPhone-ok pedig efelett, valamelyik megéri ezt az árat? Szerintem egyik sem, a HTC sem. Ezek olyan elektronikai cikkek, amik nagyon gyorsan veszítenek az árukból. Például én sem fogok egyből rohanni érte, várok fél-1 évet, amikor már 160-170 környékén lesz, ahogy a többi flasgship is, innentől pedig csak személyes preferencia, hogy kinek, melyik telefon éri meg. Én például sosem adnék pénzt egy Samsung-ért, Te, vagy Gipsz Jakab lehet hogy igen, de nem megyek be a Samsung hírekhez csak azért, hogy beírjam azt, hogy juj de horror áron lesz. :)

Megyen!

(#37) somogyib válasza Kasya (#21) üzenetére


somogyib
őstag

Aha...köszönöm. De így sem értem, hogy mi ennek a lényege. IP68?

(#38) Juhaszatti válasza joey04 (#33) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Egészen pontosan milyen téren romlott a minőség?

(#39) leslien válasza spawn21 (#35) üzenetére


leslien
nagyúr

olyan fényes mint a vasárnap? :D

Láttál már farkast, aki rosszul alszik a birkák véleménye miatt?.....

(#40) Kasya válasza somogyib (#37) üzenetére


Kasya
nagyúr

Gondolom a folia oleophobic kepessegere akar utalni.

(#41) spawn21 válasza leslien (#39) üzenetére


spawn21
veterán

Legalább :DDD

iPhone 13p

(#42) karldergroße válasza Juhaszatti (#38) üzenetére


karldergroße
senior tag

Például abban, hogy a 3 és fél éves M8-am minden téren jobb most (akksi, gyorsaság, hangminőség) mint a fele annyi idős HTC 10-em.
A HTC már rég nem csúcsmárka, de az árak a csúcson felejtődtek. 3 HTC telefon után én a 10-es silánysága miatt idén váltok. A jack kispórolása csak "hab a tortán".

(#43) blagolf válasza CptAdamica (#36) üzenetére


blagolf
senior tag

Teljesen igazad van. Már a HTC 10-be sem lehetett belekötni. Minden szinten rendben volt. Az hogy a legtöbb ember benyalja a médiát és ezért az lesz a trendi, az meg már természetes. A csúcskategóriában nagyon kicsik a külömbségek, csak ízlés dolga ki mit vesz. Egyébbként a Samsung már akkor is első volt az eladásokban, mikor full gagyi műanyagból voltak a csúcstelefonjai S5-ig bezárólag.

Üdv, Zoli

(#44) joey04 válasza CptAdamica (#36) üzenetére


joey04
titán

csúcskategória minden esetben olyan felárral rendelkezik, hogy nem "éri meg". legyen az mobil, cpu, vga, bármi. Az árra meg már írtam, ha valaki annyit lát, hogy rádob 20k-t és megkapja az új samut, akkor kérdés nélkül ki fogja fizetni. Aki megteheti, annak nem fog számítani az a 20k, aki részletre vesz készüléket annak meg azért lesz mindegy, mert leosztva 24 hónapra szinte semmi az a plusz 20k. Na ez a baj. Nem fogja fel a HTC, hogy nem adhatja ennyiért. Ott a Samsung. Azért jutottak oda ahova (azon felül, hogy kezdetben a Nokiát, aztán az Apple-t majmolták), hogy jóval olcsóbban adtak csúcs Nokiákhoz közeli minőséget, technológiát. Megismerték, elfogadták a márkát, mehetett az emelés. És azóta is megy. :O ;]

[ Szerkesztve ]

Ne baszogassák állami szinten az Apple, Google, Meta, MS cégeket!

(#45) CptAdamica válasza joey04 (#44) üzenetére


CptAdamica
veterán

Úristen, ne erre a vonatra nem fogok felülni. :D

Megyen!

(#46) Integrale válasza karldergroße (#42) üzenetére


Integrale
veterán

10-be csak és kizárólag az Oreo frissítés utáni üzemidőbe tudok belekötni, semmi másba nem. Bezzeg anno az M8-nál, vacak kamera, haldokló akksi, halk hangszórók stb.
Én inkább az M8-ra mutatnék, ha kevésbé jól sikerült HTC-t kéne mutatnom.
Minőséggel továbbra sincs baj, sőt, kézbe venni, használni még mindig remek érzés, ezt valahogy nagyon tudják, gombok kattanása, usb bedugása mind olyan, ami minőségi érzést erősíti.

"Bad reklám is reklám too"

(#47) karldergroße válasza Integrale (#46) üzenetére


karldergroße
senior tag

Az M8 kamerája csak a felbontás miatt rossz, amúgy szuper képeket csinált. Az akksija pedig jobb, mint a 10-é. Mindkét készülékem megvan még, tudom, miről beszélek.

(#48) Integrale válasza karldergroße (#47) üzenetére


Integrale
veterán

Neked van egy M8-ad es egy 10-ed, nem birtokolod az osszeset. (Ahogy en sem), igy ebbol kovetkeztetest levonni, plane, hogy rosszabb, nem tul jo dontes. Az M8 pocsek kepeket keszitett, volt M8-am. ;)

"Bad reklám is reklám too"

(#49) spawn21 válasza karldergroße (#47) üzenetére


spawn21
veterán

Nekünk van itthon egy M8. Még mindig milyen szép az a telefon :)
Szerintem nincs igazad aksiban. A 10, minden téren előrelépés volt. Ez tény

iPhone 13p

(#50) Kobun1980 válasza spawn21 (#49) üzenetére


Kobun1980
aktív tag

Majd mindjárt kapjatok, hogy az csak egy HTC :DDD
De ott a Samsung.
Annak bezzeg a kameraja mennyire tuti. (amivel minden egyes flagship-jet hirdeti)
Ilyenkor szeretem megnézni a gsmarena-n a photo compare-t :P ...és nem a lefizetett független oldalakat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.