Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) FRENK1988


FRENK1988
veterán

ahogy érzem, hogy 200 lepedő alatt nem lehet majd megszerezni:D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#2) WiZARD


WiZARD
addikt

eez kell nekem, mikor lesz már boltban? :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#3) rep3at


rep3at
őstag

Ezt nevezem már specifikációnak..

Forward thinking. كرر

(#4) Radeey


Radeey
csendes tag

Hmmm fincsíí ez a vas nyáron lesz mire keresnem.. :DDD

(#5) Paszkal3


Paszkal3
tag

Jó kül és belbecs!Szerintem kezdjünk rá gyüjteni!

(#6) vgergo


vgergo
aktív tag

A cikk szövegében "Android 2.3.3 Gingerbread" az utolsó képen pedig 2.3.2 szerepel.

(#7) Flash86


Flash86
tag

Aaaah keeell!!!! Akarom!

"Kezdetben vala a sötétség, és ahogy nézem, az is maradt"

(#8) Gabi 8906


Gabi 8906
senior tag

Ez idáig mind szép és jó. :K Akksi kapacitásáról tud már valaki valamit??

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#9) kispicc


kispicc
csendes tag

Nem hiszem el... már akkor 3 telefon áll sorba :D Arc,2X és ez :W

nehéz lesz a döntés ha oda jutok...

[ Szerkesztve ]

(#10) gzbotii


gzbotii
veterán

Most nem azert de ez mindjart olyan tulajdonsagokal rendelkezik mind a mostani laptopom...1,2 GHz ketmagos proci, 768 MB RAM... :Y
na jo tudom persze, h nem mertheto a lapotopokehoza a proci meg hasonlo, de akkor is :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#11) Gabi 8906 válasza kispicc (#9) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

SGS 2?? :U Ő nem játszik nálad? :D

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#12) pzstm válasza Gabi 8906 (#11) üzenetére


pzstm
titán

én elég erősen be vagyok nevezve egy olyanra :B ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#13) kispicc válasza Gabi 8906 (#11) üzenetére


kispicc
csendes tag

kizárt, valahogy taszítanak a samsungok, nem mondom, hogy nem jó de az olyan néptelefon jellegű ;) (szerintem)

[ Szerkesztve ]

(#14) Cathulhu válasza kispicc (#13) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ami nem rossz dolog androidnal, hogy mekkora community all mogotte :)
Amugy nalam se jatszik most a galaxy a zsakbamacska jellege miatt :(

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#15) Rolly


Rolly
veterán

az a sok érintkező a hátlapon mi? az az antenna?

(#16) Oppenheimer válasza Rolly (#15) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Szerintem valami NFC dolog

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#17) Gabi 8906 válasza kispicc (#13) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Ha a Telenor nem akciózta volna az SGS-t akkor nem lenne ennyire elterjedve. :)
SGS 2 nem hiszem hogy néptelefon lessz, bár ki tudja... :U

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#18) HXY


HXY
addikt

960 x 540 :C

(#19) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Itt az új király, uraim.

Sent from my Desire HD ;)

(#20) Dr.Anonymus válasza Gabi 8906 (#11) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

remélem egyébként nem lesz drága, pont a 3D-s evo 3D miatt.. ami le fogja nyomni az árát
nálam samsung nem játszik, sőt még az lg-be se bízom...
eléggé biztos vagyok benne hogy ez lesz a köv telóm, ha anyagilag is minden ok lesz
a galaxyS-ről idáig csak rosszat hallottam a tulajoktól (fagyás, bugok sora), én már nem bízok a samsungban...
a desire-m sose fagyott, sose indult újra... maradok HTC-s

(#21) Rickazoid


Rickazoid
addikt

Nem lesz kevés az a 768 MB RAM? Úgy értem tényleg. 1 év és pont nem lesz elég az akkori komolyabb programokhoz és lehet majd mire fogni például a 2.4 utáni Android frissítésének elhagyását. Vagy lesz ennél erősebb telefonjuk is? Csak mert nem sok lenne akkor a különbség, ezt meg "senki" nem venné.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#22) Kakumix válasza rep3at (#3) üzenetére


Kakumix
senior tag

Mire gondolsz? Ennyi van benne: 1,2GHz-es kétmagos proci, 4,3" 540x960 felbontású kijelző, LED-es 8MP-es és egy előlapi kamera. Ez specifikációnak elég kevés szerintem :)
A hiányzók: FM rádió (van/nincs), kijelzőtechnológia (TFT/OLED/egyéb és ezeken belül még pontosabb meghatározás), méret, ár, megjelenés időpontja, hang (monó, sztereó, zajszűrő, stb.), 3G, 4G és még folytathatnám a specifikációval kapcsolatos kérdéseket, amiket ez a "specifikáció" nem válaszolt meg.

Egyébként lehet egy kézzel kezelni egy 4,3"-os kijelzőt? Az SGS-em 4" és bár ügyeskedve lehet egy kézzel használni, azért kicsi hozzá a kezem. A HTC-nek sikerült már olyan kameramodult kiadnia, amivel érdemes képeket csinálni? Nem DSLR gépekhez hasonlítva az eredményt csak pl. az SGS-hez képest. Volt már pár HTC-m és ez az első (és talán utolsó) Samsungom, szóval nem vagyok irreálisan egyik márka mellett sem.

Legyen szép napod!

(#23) HXY válasza Rickazoid (#21) üzenetére


HXY
addikt

Azért nem rakták bele ebbe az 1 gigát,
mert a 768mb olcsóbb volt, így tudtak rajta spórolni 2 dollárt.

Mellesleg én már kíváncsian várom, hogy mikor jön a 64 bites Android... :D

(#24) Gabi 8906 válasza Dr.Anonymus (#20) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Én októberben vettem az SGS-em Android 2.1-el. December tájt lett lefrissítve 2.2-re ha jól rémlik. Azóta 1 szer fagyott le zenelejátszásnál, nem tudta lejátszani a számokat. És van egy progi. Ilyen legyek mászkálnak a kijelzőn. Na azt nem ajánlom SGS-re. Attól fagyott sokat. Le is töröltem róla hamar. Azóta minden jó.
Htc-k nekem is szimpi kinézetre. Még fejlődniük kell a konkurenciához képest 1-2 dologban(pl: Belső memória mérete, akksiban egy keveset(min 1500 mah-ra), meg a kamera optikában). Ha ezeket kijavítják akkkor nagyon ütős kütyüi lesznek a Htc-nek. :K Ez a Piramid nekem bejön, de félek az akku teljesítményétől. :(
Minimum 1650 mah-s akku kellene bele szerintem.(Nagy a kijelzője és a procija is.) És remélem nem 1 gigás belső memória körül alakúl a belső háttértár hanem vagy 16 giga+bővíthetőség
De minden másban ahogy olvasom szerintem szuper lessz. :C :R

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#25) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Sense 3.0, amikor még a 2.1 is alig van pár telefonon, "régi" telókon (furcsa ezt mondani, egy alig egy éves telefonról) pedig még mindig 2.0 van..

Jók a telefon paraméterei, csak a szokásos: kisebb mérete lenne és fizikai gombok..

Értelmezzék már újra a desire formáját kicsit hagyományosabban, és rögtön meg is venném!

Mondjuk a system memory mérete is érdekes lenne, mert ezzel tudni lehetne a készülék "időtállóságát" az xda portok szempontjából..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#26) skajwa


skajwa
senior tag

Az eddigi legszebb htc! :)

Egy kis referencia: http://www.vatera.hu/user/rating/rating.php?id=103706

(#27) RI/OS válasza Gabi 8906 (#24) üzenetére


RI/OS
őstag

A többi gyártó meg minőségre fejlődhetne fel a HTC-hez...

(#28) LordTech válasza kispicc (#13) üzenetére


LordTech
tag

'...taszítanak a samsungok, nem mondom, hogy nem jó de az olyan néptelefon jellegű...'

Egyetlen szerencse, hogy az LG-k és a Sony Ericsson-ok (mert ugye gondolkozol Arc-ban és 2x-ben is) igazi luxustelefonok, amelyek alig láthatók az utcán, mondhatni teljesen speciális és elérhetetlen készülékek a nép számára.

[ Szerkesztve ]

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#29) Gabi 8906 válasza RI/OS (#27) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

A fémnek is és a műanyagnak is vannak hátrányai. Ha a Htc meglépné azokat amiket írtam nemrég, akkor nehéz lenne beléjük kötni. :K

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#30) LordTech


LordTech
tag

El is felejtettem véleményt irni: mikor megláttam még régebb a hátlapját, tudtam, hogy ez lesz a következő htc telefonom, de amikor a képernyő alatti unalmas htc mániákus gombokat észrevettem, hogy itt is diszelegnek, rögzült bennem, hogy áhh - mégsem, maradok a diszkréten UFO hátlapú Desire HD-m mellett (mert sok htc modell esetében ez a robot, inkább UFO beütésű vaku és kamera számomra rontja az összképet). :D

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#31) LordTech


LordTech
tag

El is felejtettem véleményt irni: mikor megláttam még régebb a hátlapját, tudtam, hogy ez lesz a következő htc telefonom, de amikor a képernyő alatti unalmas htc mániákus gombokat észrevettem, hogy itt is diszelegnek, rögzült bennem, hogy áhh - mégsem, maradok a diszkréten UFO hátlapú Desire HD-m mellett (mert sok htc modell esetében ez a robot, inkább UFO beütésű vaku és kamera számomra rontja az összképet). :D

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#32) Valentino K.


Valentino K.
senior tag

Az előlap nem valami hátécés :(
A hátlap viszont nagyon penge, szépre sikerült!

Evo 3D lesz a régi kontinensen? Vagy csak a jenkiknél?

Kíváncsi vagyok, hogy a kamera hozza-e a szokásos fosodék-hulladék HTC kategóriát, jó lenne már ilyen téren is fejleszteniük.

n8 kamerája meg egy minőségi dezájnos HTC androiddal\wp7-el = szerelem ;]

[ Szerkesztve ]

Nikon D500 / Sigma 18-35 F1.8 / Nikon 300mm F4 PF / Asus ROG

(#33) LordTech válasza Gabi 8906 (#29) üzenetére


LordTech
tag

Először is elnézést kérek, hogy kétszer van postázva a véleményem, de ha megnézitek az időpontot - láthatjátok, hogy nem én küldtem el kétszer.

Nem minden htc és más gyártó esetében van szó arról, hogy a htc jobb minőségű anyagokat használ és azt jobban illeszti össze. Nézzük meg a HD7-et és az OMNIA 7-et. Nem elég, hogy az OMNIA 7 jobb anyagokból van, de az összeszerelési minősége is magasan a htc felett van. Mondjuk egy Galaxy S-et nem könnyű felülmúlni, viszont annak is megvannak az előnyei. Sok embertől hallottam, hogy neki éppen azért tetszik mert könnyű és nem indulna meg egy nagy bivaly telefonnal. Én a másik csoportba tartozom, akiknek a fém a fontos... :K

[ Szerkesztve ]

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#34) Gabi 8906 válasza LordTech (#33) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Jó dolog a fém, de nagyon csúszós. Télen a fém hideg, és ha telefonálsz felmelegszik belülről a tella(ez természetes) aztán a fém felület csúszós lessz a párától.
Nyáron úgyszint vizes csak akkor az embernek izzad a tenyere. :D
Nekem volt Wavem. Igen szép, de már párszor majdnem leejtettem amikor húztam ki a zsebemből.(Pedig nemsokáig volt meg nekem, de a lecserélése igazi oka a kis kijelzője volt :)) )Haver Wave-je viszont landolt is már párszor pont a végett amit nekem szerencsére sikerült megúsznom. Az SGS lakkozott beütésű műanyagja sem jó(hamar karcolódik).
Ami nekem tetszett régebben, az a puha tapintású műanyag. :K

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#35) LordTech válasza Gabi 8906 (#34) üzenetére


LordTech
tag

Értelek, természetesen mindennek megvan az előnye és hátránya. És mindenkinek maga kell eldönteni-e, hogy mi tetszik neki. :)

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#36) kispicc válasza LordTech (#28) üzenetére


kispicc
csendes tag

ne forgasd ki a szavaim léci :) a nép telefont meg nem kell úgy értelmezni hogy jaj de olcsó rohanjunk megvenni! Már most lemerem fogadni, h sgs2-ből többet fognak kis hazánkban eladni mint arc és 2x-ből együtt véve.. Amúgy meg akár hiszed akár nem részemről már ezek is luxus cikkek mivel legalább 4-5 vagy akár 6 hónapot is spórolok mire odajutok, hogy akkor megvegyem kényelmesen és nem 1000havi részletre...

(#37) Gabi 8906 válasza LordTech (#35) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Nekem bejön a Htc dizájnja.(Volt, és lessz is még az elkövetkezendőkben Htc-m. :K )
A Pyramid egész jó, csak még amiket írtam azokat remélem hozza a gép. Ha igen akkor lehet ősz-tél fele bevállalnám. :U

[ Szerkesztve ]

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#38) Gabi 8906 válasza kispicc (#36) üzenetére


Gabi 8906
senior tag

Úgyrémlik X2-t lehetlessz kapni a Telenornál hamarosan. :U Ha igen, akkor az is lehet még néptelefon. :K

Apple IPhone 13 Promax+Lenovo Thinkplus-GM2 Pro+B&O Beoplay A1

(#39) r4z


r4z
nagyúr

Van egy olyan érzésem, hogy ez lesz az androidos telefonok új királya. :)

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#40) LordTech válasza r4z (#39) üzenetére


LordTech
tag

Ahhoz a 768 Mb RAM elég kevés lesz. :(

[ Szerkesztve ]

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#41) petymeg válasza Gabi 8906 (#34) üzenetére


petymeg
addikt

Invisible shield full body fólia a megoldás. Bőrszerű lesz tőle a felület.

[ Szerkesztve ]

Mocskos idők, szeretned kéne, A jövő itt van és sose lesz vége! Mocskos idők a sarokba bújva! A jövő itt van, kezdjük újra!

(#42) r4z válasza LordTech (#40) üzenetére


r4z
nagyúr

Nem csak a hardver számít, ezt szerintem te is tudod. Bár annyira nem kevés az a 768MB, igaz, a konkurencia már 1GB-nál jár (ellenpélda: Optimus 2X). Az viszont tény, hogy RAM-ból sose elég.

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#43) Zirowe válasza LordTech (#40) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Kevés mihez?

Nekem már a sima desire 576mb ramja is bőven elég, nem igazán sikerült még kifektetnem a telefont, 100mb alá is ritkán szokott menni, illetve ha menne is, elkezdődik az automatikus pucolás..

Lehet, hogy papíron jól mutat a szám, de gyakorlati hasznát nem érzem még nagyobb ramnak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#44) LordTech válasza Zirowe (#43) üzenetére


LordTech
tag

Egyáltalán nem rossz a 768 Mb RAM, csak ezzel nem lesz a legjobb. Professzionális felhasználóként mondom, hogy a DHD-t nap, mint nap megnyúzom, amennyire tudom és be kell vallani, hogy nem mindig birja. Egyáltalán nem szoktam buherálni, a testreszabás nálam felesleges tejszinhab, én a szin tiszta használatért vettem. De bizony gyakran a maximum a teljesitménye, miközben nekem több kéne. Mindenki maga tudja, hogy mi kell és mi nem. Nálam egy telefon 2011-ben ennyi RAM-al biztos nem lesz a legjobb, csak a legjobbak egyike.

[ Szerkesztve ]

Szerinted kicsit is érdekel, hogy mit gondolsz rólam? Bármit mondhatsz, éjjel úgy is jól alszom.

(#45) AMD Power válasza Valentino K. (#32) üzenetére


AMD Power
titán

Lesz majd nálunk is az Evo 3D. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#46) plus44


plus44
veterán

Egy kaptafára készülő, csak a hátlappal megvariált készülékek 180k-ért...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#47) r4z válasza plus44 (#46) üzenetére


r4z
nagyúr

A specifikációról szóló részt is elolvastad? :U

I don't love people. I love 911s, Astral Projection and french fries, in that order.

(#48) Xaels


Xaels
félisten

Imádom ezt a telefont. Az előlap teljesen letisztult és az a hátlap egyszerű, de még is egyedi. A specifikációktól meg kiugrott a szemem is. Ennek kicsit előbb kellett volna jönnie, de így is "Must Have" kategória :R Csak még a pénzt nem tudom, honnan szedem össze rá.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#49) Xaels


Xaels
félisten

A szétkapott képen jól látom, hogy a hangszórórácsos rész ami ugye elől van az is a hátlappal van egyben? :Y Olyan belecsúsztatom a hátlapba a telefont feeling?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#50) Brutális eb válasza LordTech (#44) üzenetére


Brutális eb
addikt

Készíts egy listát kérlek,hogy miket használsz (Egyidőben!),hogy nem elég a 768 ram.
Köszönöm.
Mert nekem fut a DHD-n sok minden de még soha nem fogyott el a ram....

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.