Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) Nisida válasza #25583896 (#26) üzenetére


Nisida
aktív tag

Geri Bátyó: A 100% -os 24/7-hasjtást hagyjuk szerintem , egyetlen bányász nincs aki 100% ban hajtaná a kártáykat - nem azért mert nem akarná, mert nem tudná - , és maguk az algok is sok esetben alkalmatlanok erre - mármint a teljes teljesítmény kihajtására - . Nem hiába van a dual mining ..... mert még azza is fog maradni a rendszerben tartalék.

Oki23: A nettó hüyleséget - és elnézést a srakos megfogalmazásért - a 3 PC-s blokláncról meg szerintem hagyjuk ... a blokklánc technológiában max egy gyakorló rendszerben van értelme 3 pc-ből blokklánc -
értem node - "hálózatott építeni" ... a blokklánc lényege , hogy minnél többen legyenek benne, és minnél több egyed végezze a validálást mert annál nagyobb a biztonsága rendszernek. Mert ha a node-k 51% egy kézbe kerülne akkor az egész halott lenne hiszen az 51%.- felett rendelkező azt csinál amit akar , elkezdhetné gyártani a "pénzt"

Az energia csökenésre megvannak már ma is a megfelelő technológiák, és még ha az újságírok szenzáció hajhészés közben szeretnek mindenféle globális crypto klíma katasztrófát vizionálni ... a mai pow (bányász) -
érsd. a munkával előállított validálás / coin képzés , elsősorban gpu , asic gépek tevékenységének eredménye - rendszerek addig fognak élni amíg a POS (proff of stake) - vagyis kis kapacítású kis energia igényű nodokon által üzemeltetet rendszerek el nem küldik őket a múltba - . Eza foylamt már jól látható mert az új coinok nagyobb része a road mapban előre deklaráltan már át fog térni a POS szakaszra - vagyis stakinges és masternode-os - , és eleve hibrid (POW+POS) rendszerű vagy azzonal POS szakasszal indul.

by Uhura / Uhu Ra

[ Szerkesztve ]

"Majom nem öl majmot ..... Te nem vagy majom!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.