Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Duree


Duree
veterán

Egy átlagos monitor ami ugye nem jelenti , hogy rossz lenne.Az ára ismeretében lehet mondani rá , hogy jó vagy nem jó választás.

duree54

(#2) Sonja


Sonja
veterán

G-Sync kompatibilitás akkor nincs hivatalosan? :F

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Tetszik,hogy nem két asztalt elfoglaló talpal gyártották. Kisebb asztalon is elfér egy billentyűzettel. Nekem ez is szempont egy monitor vásárlásnál.

06-3o/9759I39

(#4) Tidus válasza Találtgyerek (#3) üzenetére


Tidus
addikt

Pedig jobban jársz ha azt nézed a spec.-ben hogy mitől guvad ki a szemed, mint hogy a talpnak milyen formája van.
Na viszont ez a monitort konkrétan a talp forma miatt érdemes megvenni, a többi maradt körítésnek.

(#5) Találtgyerek válasza Tidus (#4) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nem azt írtam,hogy talp alapján veszek monitort,hanem hogy nálam az is szempont.
Először természetesen én is panelt nézem meg és után a többit.

06-3o/9759I39

(#6) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

MSI és az 1440p 27" nem ismerik egymást :DDD :DDD :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#7) Sn00k válasza AsakuraDave (#6) üzenetére


Sn00k
veterán

Majd karacsonyra talan kijonnek egyel. A telapo meghozza ha ugy lesz. :DDD

3njoy the Lif3

(#8) #00137984 válasza Találtgyerek (#3) üzenetére


#00137984
törölt tag

Monitor állvány és a talp szerintem is fontos. Az íróasztalon mennyi helyet foglal és mennyire személyreszabható a dönthetőség és a magasságállitás az igényeinknek.

(#9) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Pff, még mindig csak a DP 1.2 körüli egyhelyben toporgás van tablet méretben.

(#10) R3laX


R3laX
addikt

27" 1080p. Az előző 273R 120.000Ft most a legolcsóbb helyen, akkor e fölé lesz vhogy lőve. Sztem ár/minőség/teljesítményre akkor inkább a 25" 240Hz-es IPS Dell Alienware. [link]
Megnéznék már egy AW2521HF tesztet.

(#11) #16939776 válasza R3laX (#10) üzenetére


#16939776
törölt tag

Sajna nem olyan jól sikerült mint a AW2518 (TN), mert színes felületeken rainbow artifact-el, villognak a kontrasztos, sötét/világos területek mozgás közben, és a sötét részekbe a világos részletek beleszürkülnek, ha nem áll a kép. Autós játékokhoz, meg annak aki nem ugrál-futkos-pörög-forog célzás közben annak ideális választás.

[ Szerkesztve ]

(#12) R3laX válasza #16939776 (#11) üzenetére


R3laX
addikt

Hm köszi, ezt jó tudni. Nehéz a 240Hz-et kivitelezni IPS-sel már, vagy vannak jól sikerültek?

(#13) #16939776 válasza R3laX (#12) üzenetére


#16939776
törölt tag

IPS panellel nem lehet nagyobb csodát tenni, mint amit az AW összehozott vele. Tisztességes munkát végzett, hisz túllövések nélkül és egyenletes pixel-válaszidővel viszi a 240Hz-es üzemet, azokkal a lassúcska pixelekkel... Lehet még gyorsabb monitort csinálni abból a panelből, de akkor meg nem lesz ilyen szép a képe a túllövések miatt.
Ha ennél gyorsabbat szeretnének, további kompromisszumok nélkül, akkor gyorsabb IPS panelt kell gyártani hozzá, ilyen egyszerű. ;]

[ Szerkesztve ]

(#14) RpPRO válasza #16939776 (#11) üzenetére


RpPRO
őstag

Saját tapasztalat?

[link] Ez alapján fast setting mellett szinte nulla az overshoot, miközben igen alacsony a latency.

[ Szerkesztve ]

Helló biztos úr. Nem alkohol vagyok befolyásoltsága felett. Néha összeszavakat a keverem.

(#15) Skynet258 válasza #00137984 (#8) üzenetére


Skynet258
veterán

Vagy veszel egy jó állványt ami kiszolgál minden szinten, plusz a következő monitorodhoz is jó lehet, és lesz*rod a gyári talpat. :D

https://geekpulse.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.