Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Locutus


Locutus
veterán

3000 éve, még Gandalf idejében szerettem a trackballokat.
Kipróbálnám ezt is szívesen, bár vannak kétségeim, hogy újra meg tudnám e szokni, így több évtized egerészés után.

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#2) fatpingvin


fatpingvin
őstag

egy bajom van csak vele, az pedig az hogy abszolút horizontális az elrendezése. a vertikálisabbra pakolt labda szerintem sokkal kényelmesebb.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#3) #90088192


#90088192
törölt tag

Van vezeték nélküli is belőle, olyan nehéz így a használni, nehéz a golyón egyensúlyozni azt a boszme házat, és még a gombok is a rossz oldalon vannak ;]

(#4) fatpingvin válasza #90088192 (#3) üzenetére


fatpingvin
őstag

hülye xD ezen nagyobbat röhögtem mint indokolt lett volna

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#5) ANOka


ANOka
őstag

Egáyltalán nem játszok, de azért arra kíváncsi lennék, hogy milyen típusú játékoknál van értelme ilyen eszközt használni.

(#6) #89309696


#89309696
törölt tag

Utoljára gyerekként a kocsmában a zenegépen volt ilyen cucc, azon se szerettem. :D

(#7) Gomez86 válasza ANOka (#5) üzenetére


Gomez86
őstag

Nehéz ezt megfogni hogy hol van értelme.

Előnyt sehol sem hoz. Inkább az van hogy ha ilyet használsz amúgy is, mert ezt szereted, akkor itt van egy olyan amivel egy kicsit egyszerűbb játszani mert legalább néhány boxot kipipál ami kellene egy játékra kész egérből.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.