Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) benedekco


benedekco
addikt

ez a carbon egér sztem röhelyes... nem értem ki vesz meg ilyet illetve mi az előny... biztos könnyebb... (még egy órszágúti versenykerékpárnál oké hogy carbon, de egy egér??? "nooormális?")

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#2) Jofi81 válasza benedekco (#1) üzenetére


Jofi81
őstag

Ráadásul elég csúnya is szegény...

(#3) Stiky válasza Jofi81 (#2) üzenetére


Stiky
senior tag

Jah, annak a tekerentyűnek nagy szerepe van benne. Mire lehet jó amire a görgő nem... :B

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#4) #06658560


#06658560
törölt tag

figyejjemaa! karbonbo va'.

Parasztvakitasnak jo, masra nem.

Az a CPU huto meg nem lett kicsit surun lamellazva veleltenul? Es az also lamellaknak mi ertelme vagyon? Milyen a legaramlas ott? Biztos jo a hocsoveknek, ha ot hajlitott csovet terhelunk egy ilyen finom kis femblokkal, mikozben hoterhelese is van eleg tisztessegesen? A hutes elszall hamarabb, mitn a proci hiba eseten, vagy csak kijon a fust es annyi?

(#5) Antibazsi


Antibazsi
aktív tag

Ennél az egérnél egyetlen 1 jó dolgot látok amit eddig a többinél nem (lehet van csak én nem láttam),hogy a 4. újjamnál(gyűrűs) is van gomb.Már sokszor elmélkedtem,hogy oda miért nem raknak,mindíg olyan haszontalannak éreztem azt az egy újjamat az egéren. Nesze nekem erre ezek raktak rá kettőt is! Igaz,hogy abból a felső már használhatatlan de sebaj,biztos vmi ortopéd kezű tervezte.

Üdv, Balázs

(#6) #06658560 válasza Antibazsi (#5) üzenetére


#06658560
törölt tag

Vegulis, mutatoujj bal gomb, gorgo kozepso ujj, gyurusujj jobb gomb... valoban felesleges ujj.
Kisujjra tenni meg talan nem egeszseges dolog a gombot, azt eleg nehzen lehet hasznalni.

[ Szerkesztve ]

(#7) Esmein válasza #06658560 (#4) üzenetére


Esmein
nagyúr

Nem sűrűn van lamellázva, hanem magas légszállítású ventilátorra van tervezve, nem értesz a marketinghez :D

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#8) rauschie


rauschie
senior tag

'' de szépek vagytok, b@.meg.. :U ''

(#9) Antibazsi válasza #06658560 (#6) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Öööö...ez lenne a helyes kéztartás(újjtartás) az egéren? Ezt nem tudtam. :B Akkor én kérek elnézést.Én a görgöt és a bal klikket a mutatóval használom,azt úgy nem illik? :))

[ Szerkesztve ]

Üdv, Balázs

(#10) Cs_Laci


Cs_Laci
senior tag

Fejlődik a technika... Már szeme is van az egérnek.. Cincogni mikor fog megtanulni?

(#11) #06658560 válasza Antibazsi (#9) üzenetére


#06658560
törölt tag

en is kenytelen vagoyk igy hasznalni, mert kenyelmetlen midnen mas esetben a jelenleg kaphato majd miodnen egyer. Egyet lattam eddig, amelyik midnen ujjam megtamasztotta, de az meg kisse nagy volt a kezemhez.

Egyebkent nem ez lenne a logikus ujjelosztas? Az A4 egerek lehetoseget is adnak erre a szelesebb gorgojukkal. Vagy a regi haromgombos egereket nem igy votl celstzeru hasznalni?

(#12) #06658560 válasza Cs_Laci (#10) üzenetére


#06658560
törölt tag

amin a muanyag lekezdt faradni es nyikorogni kez a mozgo pontokon. :D

(#13) #06658560 válasza Esmein (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

es persze az csendes is lesz, ugye? :DD

(#14) shtml válasza #06658560 (#13) üzenetére


shtml
őstag

Már most is nagyon csendes, hiszen nincs hozzá ventilátor. ;]

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#15) Esmein válasza #06658560 (#13) üzenetére


Esmein
nagyúr

majd rajzolunk grafikont, ami a Vantec Tornado hangjához hasonlítja, annak 10 centis lesz a csíkja, ennek meg 1 mm, és aláírjuk, hogy 50 szeres hangerőcsökkenés*

*lineárisan

"I no longer want to declare war on Hungary. It would be like waging war on a mental institution." - Jeremy Clarkson

(#16) nádasi


nádasi
tag

Vajon a lamella alá "odaszerkeszthető" valami vékonyabb venti?

(#17) Male válasza #06658560 (#11) üzenetére


Male
nagyúr

A4Technek volt 3 gomb fölül + 2 görgö köztük elrendezésű egere: Katt a képhez.
Szerintem ez volt a legjobb megoldás.

(#18) Воланд válasza nádasi (#16) üzenetére


Воланд
titán

Oda? Kizárt! Max ha leveszed a felső lamellákat és nem is rakod vissza. :DDD
Az az egér meg valami érdekeset lát, úgy ki van dülledve a szeme. :DD
Meg ennyi gomb egy egéren? Lassan már billentyűzet sem kell.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) Antibazsi válasza #06658560 (#11) üzenetére


Antibazsi
aktív tag

Hát ez lenne a logikus,meg még az oskolából is rémlik vmi mintha ott is ezt tanították volna,de még én sem fogtam olyan rágcsálót amivel ez kényelmes is lett volna.Pláne,hogy napi 9 órát dolgozom autocad-ben és a leghasználatosabb a középső gomb,nekem nagyon nem mindegy.

Ja, a hűtővel kapcsolatban sztem is kicsit sűrű a lamella.Talán vmi 600-on pörgő csoda átszellőzteti,de más... :F
Meg elképzeltem a mérnököket miután letesztelték:
-Hát gyerekek ezt nagyon elb...tuk.Most mit csináljunk?
Mire a termék-manager:
-Semmit! Kiadjuk venti nélkül és ha panaszkodnak majd arra fogjuk,hogy sz@r-t raktak rá.

Üdv, Balázs

(#20) #06658560 válasza Antibazsi (#19) üzenetére


#06658560
törölt tag

itt németeknél vmi gamermouset láttam már, elég széles, de pl a görgő kis picsa valami. Az megtámasztja midnen ujjam, úgy hullámzik a teteje, hogy elférjenek az ujjak. Sajna azért nekem kissé drabális. meg vezetékes.

Én CADezem egéz nap CATIaval, az IBM egerek ergonomiailag gyalázatosak. A kisujjamat nem tudom hova támasztani, csak a gomb végére, ott meg a relatíve éles perem miatt pár másodperc után már fáj. Hurrá, munkaeszköz rulez.

Mondjuk érzésre valami 10000et pörgő turbina átfújná már rajta a levegőt. :)

(#21) benedekco válasza Antibazsi (#5) üzenetére


benedekco
addikt

Nekem Razer Diamondback-em van és ott is van a gyűrűs ujjamnál gombocska, igaz az eredetileg a jobb-bal kezesség megoldása miatt van, de mind1 tudnám használni, de már nem használok 800gombot... 5gomb már luxus Nekem :)
szal engem nem zavar, hogy a gyűrűs ujjam az egéren idle-ben van :)

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#22) superecneB


superecneB
őstag

Ezt az egeret designer tervezte vajon? Nem sikerült... a lézeres szenzornak meg nem sok értelme van a játékosok szegmensében...

(#23) GumisPeter válasza superecneB (#22) üzenetére


GumisPeter
senior tag

Máá hogy a viharban ne lenne!!!!

Star Wars játéknál micsoda előny egy carbon lézeregér!!!!!

Senki sem számít egy ilyen komoly fegyverre...a semmiből bevillan a nem várt lézernyaláb. :DD

Gumik Felnik Adás-Vétel ***0630-326-3600 *** SmartCar 1025 Bp Kapy út 33.

(#24) Savage5 válasza Male (#17) üzenetére


Savage5
senior tag

Nekem ilyenem van, ami nevezhető az általad mutatott testvérének, két normál gomb, két görgő és két programozható oldalsó gomb. Ezt nyúzom már nem tudom, hanyadik éve, de a tenyér részénél, ahol a legjobban izzad a kezem, ott már lekopott teljesen a festék az egérről. Egy zselés, csuklótámaszos egérpaddal szerintem nagyon kényelmes.

[ Szerkesztve ]

...

(#25) sNORh


sNORh
addikt

a hűtő nemrossz, kérdés mit produkál, De az az egér gagyi nagyon..

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.