Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) gyulank


gyulank
addikt

Ezek a kis teljesítményű UV LED-ek valószínűleg semmit nem érnek se tollban, se robotporszívóban, csak így beírhatnak egy plusz hamis opciót a termék előnyeibe. Ezen a LED-es karkötőn meg mi fog ennyibe kerülni? Mi kell hozzá? LED, elem, esetleg áramgenerátor, és mozgásérzékelő. Az már a videón is látszik, hogy a kormányon is villog, vagyis mozgatást érzékel. Ezt meg lehet oldani PIR szenzorral is, de a búgócsigában lévő lemez kapcsólón ár, a világító gumifigurákban lévő rugó kapcsolón keresztül, higanykapcsolóig bekapcsolhatná, amik nem fogyasztanak semmit. Végülis ez ugyanaz, mint egy ilyen világító gumis izé, amit a kocsiba szoktak felakasztani, és rázásra bekapcsol, csak más az alakja. De ha bekapcsolhat akkor is, ha nem kanyarodunk, akkor félreérthető lehet, mert lehet azt mondani, hogy igaz, hogy nem nyújtotta ki a kezét, de indexelt, és azt hittem, befordul. Úgy értem, hogy mi van, ha a kezemen villogni kezd, és a mögöttem jövő azt hiszi lusta vagyok kinyújtani a kezem, és azért jelzek így?

ASRock Z370 Pro4+i3-8100+32GB Windows 22631.2361 Ubuntu 23.10 x64

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.