Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cannibal


cannibal
senior tag

166 euró? Még jó, hogy lehet kapni :DDD

(#2) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Nekem nem tetszik, szerintem túl giccses...

(#3) #65675776 válasza cannibal (#1) üzenetére


#65675776
törölt tag

Akkora batár házért nem tétel...

A képek alapján már azt hittem csupa 5 1/4-es hely van benne.

(#4) czanga


czanga
őstag

Olyan ez mint valami xfaktor edition. :D Sajnos ez semmiképp sem jó tulajdonság. :DD

(#5) #19617792 válasza #65675776 (#3) üzenetére


#19617792
törölt tag

szerintem az is van benne, legalábbis a képek szerint.

(#6) Ringman


Ringman
nagyúr

a házak kinézetéért valami randomgenerátor felel?

(#7) #19617792 válasza Ringman (#6) üzenetére


#19617792
törölt tag

egy drogos gémervérpistike szindrómás...

(#8) X Factor


X Factor
addikt

Ronda, giccses és még drága is.

Make things work

(#9) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Nagyon Transformers Gamers ház, amúgy nagyon csúnya szegény. :D

(#10) Day 'n' Nite


Day 'n' Nite
aktív tag

Utóbbi néhány hsz-el egyetértek. Mostanában egyre ritkábak a jól kinéző házak, mármint ebben a "gémer" kategóriában. Onnantól hogy ilyennek titulálnak egyet, ocsmányabbnál ocsmányabb eredmények születnek.

“Nem akkor alkottál tökéleteset, ha már nem tudsz mit hozzátenni, hanem ha már nem tudsz mit elvenni belőle.” /Antoine de Saint-Exupéry/

(#11) #65675776 válasza #19617792 (#5) üzenetére


#65675776
törölt tag

"Supports 3 x 5.25" bays and maximum 6 x 2.5"/3.5" HDDs (internal) with HDD convertor bracket."

Szóval van hozzá valami beépítőkeret. Bár erről pl semmi kép nincs az oldalán. 0,6-os lemezből van...

(#12) #19617792 válasza #65675776 (#11) üzenetére


#19617792
törölt tag

ja igen, én csak a belsejét néztem, az alapján teli 5.25"-osnak tűnt. a hülye műanyag az elejére minek... :W

(#13) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Sosem tetszettek az Aerocool házai és most sem változott a véleményem. Wannabegamer giccsparádé, fröccsöntött műanyagból, arany áron. :(

(#14) bsh válasza #65675776 (#11) üzenetére


bsh
őstag

olyannak tűnik, mint az antec 900, abban is ilyen keretek vannak, de akár 9x5.25" is belerakható a keretek kiszedésével.

(#15) gyiku


gyiku
nagyúr

hatul-felul 2-2 venti ok, de nem letezik ez a felepites nem csilivili kivitelben?

hüllő

(#16) Milka 78 válasza #65675776 (#11) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ugyan olyan mint az RS9-es bele.A winyó oldalára 2 db U alakú(rezgéscsillapító) konzolt kell felszerelni és így lehet beszerelni az 5.25-ös helyekre.

(#17) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Már csak a szaloncukor és a csillagszoró hiányzik rola. :)

(#18) D.Orion


D.Orion
veterán

Először nem értettem, hogy miért csak 1db ventilátor jár hozzá(weboldalon, csak egy van benne), aztán megláttam az 56Euro-s árat a cikk végén. Így már valamelyest érthető(ilyen csilli-villi kinézet mellett), hogy miért nem raktak bele több ventilátort gyárilag. Egyébként alulra is rakható egy 14cm-es. A 0.6-os lemez nem nyűgözött le túlságosan, hogy finoman fogalmazzak. Kinézetre csak annyit tudok mondani, hogy ez tényleg egy igazi gamer ház. :DDD Ebben nem csak a beltartalom lehet brutális, hanem a külső is az.

[ Szerkesztve ]

(#19) Milka 78 válasza gyiku (#15) üzenetére


Milka 78
nagyúr

De.Úgy hívják RS9.Itt van egy szétbombázva előttem és az a sanda gyanúm,hogy a belső méretei teljesen egyformák ezzel az X-essel.A külső méretek a sok műanyag feltét miatt növekedtek meg(szép nagy tető a ventik számára és masszív első rész),mert ugyan annyi 5.25-ös bővítője van és ugyan úgy 295mm-es vga-k férnek el benne,bár az visszalépés,hogy 190mm széles az RS9-es 200mm-ével szemben.

D.Orion:Addig örülj amíg nem hallod a gyári ventiket :D Még leszabályozva is hallottam őket,majd meguntam és el is adtam a házból.Különben nem rossz házak ezek és a 0.6 os anyag ellenére is masszívak,nem rezonálnak,de nem annyiért amennyiért most vesztegetik őket.Most egy RS9 16-18 között megy ami nem éppen kedvező ár.Viszont én még 14-ért vettem ami azért kellemes volt.Egy szó mint száz,nem egy Coolermaster vagy NZXT szint,de bőven használható kategória.

Ui:Viszont ez az X-es elég giccsesre sikeredett :N

[ Szerkesztve ]

(#20) hunmyke


hunmyke
aktív tag

Kicsit X faktoros lett :DDD

"A lét határozza meg a tudatot. Ha megisszuk a lét, a tudat elszáll..." // Hofi

(#21) echterion


echterion
nagyúr

Kissé giccsesnek tűnnek, de a gamer tetszik ennek ellenére. Lassan ideje lenne frissítenem a házamat, már kezdem kicsit unni.

**********

(#22) #65675776 válasza Milka 78 (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az elég tré megoldás.

(#23) #56573440


#56573440
törölt tag

az ilyen gépeknél az ár helyére annyit elég lenne írni hogy hány pálcás. ez mondjuk másfél:D

(#24) FireKeeper


FireKeeper
nagyúr

most őszintén, Aerocool, Thermaltake tud egyáltalán nem csicsás, nem gamer házakat gyártani? :F

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#25) csib41 válasza czanga (#4) üzenetére


csib41
aktív tag

Bmeg én akartam elsütni ezt a poént xDD Tuti, hogy az első helyezett megkapja, mint díjat.:DDD

(#26) Milka 78 válasza #65675776 (#22) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nézőpont kérdése.A rezgéseket szépen elnyeli viszont az tény,hogy "csak" 3 vinyóhoz elegendő szettet adtak csak és lehet más embernek ennél több kéne.Persze az NZXT Vulcan gyorcsatis csavarmentes rögzítésével nem veszi fel a versenyt,de remélhetőleg az árával tudja ellensúlyozni a hiányosságait.Ha meg drágán adják akkor egyértelműen bukó.

(#27) nicu71 válasza FireKeeper (#24) üzenetére


nicu71
addikt

én már láttam szolid thermaltake házat,teljesen rendbe volt,és egyáltalán nem ronda,de legalább olcsó/10 kiló körül... :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#28) nuke7


nuke7
veterán

ezek jól néznek ki, habár a sok rács miatt macera lesz a takarítás... :(

https://youtube.com/user/nuke7

(#29) jocek91


jocek91
aktív tag

X-faktoros ház nesze nektek :DD :C :D

(#31) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

A piros ventikkel és belső enteriőrrel megáldott példány nem kicsit bazári! :(((

Alléz Olympique de Marseille!

(#32) Regirck


Regirck
senior tag

X-Faktor háza :)

(#33) XuChi


XuChi
addikt

Ezek eszméletlen rondák.

(#34) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Már megörültem hogy végre megjöttek az "Aluminum Silver Label" házak de még mindig coming soon cirka 1,5 éve.

(#35) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

A Black még elmegy,de a Devil Red borzalmas. :O

06-3o/9759I39

(#36) x_o_n válasza yakuza.tora (#31) üzenetére


x_o_n
veterán

pont ez jutott eszembe...

(#37) Aki21


Aki21
aktív tag

Sziasztok!

Tudnátok segíteni nekem? Az lenne a kérdésem, hogy ha[link] ilyen házat szeretnék majd venni és [link] ilyen az alaplapom amin én csak 1 rendszerhűtő csatlkozót találtam az alaplapon de nekem kellene 5db ilyen [link] hűtő a házba. Akkor nekem ez a kábel [link] kell nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.