Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sanyijedi


sanyijedi
őstag

jah a képernyőhöz igazítás f*sza

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#2) johnnyjungle válasza sanyijedi (#1) üzenetére


johnnyjungle
tag

Tényleg az, de 2-3 évet késtek vele az ios-hez képest. Első fejlesztés kellett volna, hogy legyen.

(#3) Petester


Petester
senior tag

Ez aztán az innováció... :N
Nem használok droidot, egy kiöregedett, lenézett rendszert nyúzok, de ott már régóta a kijelzőhöz igazítja a leveleket...

(ó\_!_/ó)

(#4) sanyijedi válasza johnnyjungle (#2) üzenetére


sanyijedi
őstag

szerintem most ebbe nem menjünk bele hogy az ios mivel hogy van/volt lemaradva..
órákig lehetne sorolni.. pl notification. LOL :D híás elutasítás sms-el. nah szóval.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#5) Piwi válasza Petester (#3) üzenetére


Piwi
addikt

IOS 5 a nagy innováció igaz? :DDD

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#6) DoItYourself


DoItYourself
addikt

Aki pedig régi droidot használ (pl. 2.x), annak nem jár frissítés.

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#7) marmil válasza Petester (#3) üzenetére


marmil
csendes tag

Eddig is ahhoz igazította, csak mostmár lehet nagyítani/kizoomolni belôle. Nem mintha védeném, én sem értem, hogy mi tartott rajta eddig, de eddig is tökéletesen használható volt a GMail, csak pinch to zoom nélkül.

(#8) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

Még várhatunk újabb 3 évet mire a zoommal együtt a nagyított szöveg tördelését is felfedezi a google ...
Így nem az igazi :S

(#9) poncso6


poncso6
tag

Esetleg egy kijelentkezés gombot is kifejleszthetnének a korábbi rendszerekhez.

(#10) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ezaz végre 2 ujjas nagyítás:) De csak 4.0-ra :W

(#11) tschyllagh válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


tschyllagh
tag

A 2 évvel ezelőtti Desirem is tudott ilyet, de azért fikázz nyugodtan információk nélkül..

Samsung Galaxy Nexus 4.2.2

(#12) bigdee888 válasza Dr.Anonymus (#8) üzenetére


bigdee888
tag

Ket ujjal nagyitasz, utana kettot koppintasz a kepernyore es mar ott is van a tordelt szoveg a megfelelo nagyitashoz...

(#13) -zolee-


-zolee-
tag

Tényleg jó lett. Bár annyit igazán megoldhattak volna, hogy a left/right swipe action állítható legyen. Mondjuk jobbra archivál, balra töröl.

''Könnyű fizikai munka --> Ólomlapátolás'' by Hypo!

(#14) Legendd válasza bigdee888 (#12) üzenetére


Legendd
senior tag

Ez így nálam nem igaz...dupla kopp esetén visszaugrik eredeti méretre :-)

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#15) H-ger


H-ger
tag

OFF hozzászólás:

Sony Xperia E-ről és E Dual-ról lesz hír?

ja és csak pár helyen írják, de a kamerája autófókuszos és van hozzá dedikált kameragomb

[link]

és

[link]

[ Szerkesztve ]

hger-xperiablog.blogspot.hu - Minden ami Xperia!

(#16) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Azt nem tudja valaki, hogy ezt 4 alatti droidra rá lehet-e erőltetni valahogy? Az új Gmail az nagyon hiányzik nekem a gingerből... :(

Caffeine addict.

(#17) assemble válasza Piwi (#5) üzenetére


assemble
addikt

Az se volt rossz de a 6-ban meg tobb innovacio volt:
-youtube kliens eltavolitasa
-hasznalhato terkep program (maps) eltavolitasa
-feszbuk integracio
:C

(#18) szcsaba1994


szcsaba1994
tag

Az én, 2.1-et futtató X10 Mini Pro-m meg le van sz*rva. Pedig lehetne arra is újabbat tenni, cska az nem gazdaságos megoldás a gyártók részéről

(#19) agabe


agabe
addikt

ez a nagyítási lehetőség kellett droidra, kár hogy eddig nem volt.

(#3) Petester:
mindegyiknek (wp -t is érdemes beleszámolni) megvannak az előnyei, és a hátrányai.

(#4) sanyijedi:
pont az sms-es híváselutasítás pl. benne van az almás oprendszerben is...meg sok egyéb ami más. egyre kisebbek a különbségek, de egyik sem tökéletes (van pár android eszközöm, wp7 sem volt már xar, de perpill iphone-al telefonálgatok, mert kisebb mint a jó hardverű friss oprendszerű androidos telók amikkel viszont jobbak a telefonáláson kívüli egyebek mint böngészés, youtube..stb élménye, de ezt napközben nem annyira használom ki )

(#18) szcsaba1994:
hát ja.. a régieket letojják sajna tényleg. valószínű azon is megoldható lenne, de 2.3.3 alatti készülékek aránya már egyre csekélyebbm viszont 2.3.7-ig még sok készülék van, és azokat is kihagyták...de lehet, hogy majd főzöttben portolják.

[ Szerkesztve ]

(#20) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Hát nekem állatira nem működik egyik újítás sem. Nem tördeli be teljes képernyőre a levelet és nem megy a nagyítás sem 4.0.4-en. Mindenkinél rendben működik?

Nem szóltam, külön be kell kapcsolni a beállítások alatt.

[ Szerkesztve ]

(#21) matyiGo


matyiGo
aktív tag

nagyon jó lett :)

(#22) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Hetente egyszer olvastam emalit telefonról, akkor az eddigi kliens is megfelelt, de megnézem én ezt magamnak.. :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#23) Dr.Anonymus válasza tschyllagh (#11) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Igen, csak az a webböngésző volt, ráadásul nem a gyári hanem a htc sajátja... :P

(#24) Dr.Anonymus válasza bigdee888 (#12) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

Köszi így két koppra működik :R

(#25) sanyijedi válasza agabe (#19) üzenetére


sanyijedi
őstag

én azt mondtam, hogy mennyit kellett rá várni.. nem azt, hogy most nem elérhető..

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#26) MrTwister


MrTwister
őstag

A kétujjas nagyítás eléréséhez a funkciót engedélyezni kell a Gmail beállítások között Na ezt a beállítást nem találom és nekem nem is működik a 2 ujjas nagyítás! :F

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#27) assemble válasza MrTwister (#26) üzenetére


assemble
addikt

>=4.0-an vagy?

(#28) kriszpontaz válasza MrTwister (#26) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Ezt pipáld be:

(#29) lionhearted válasza assemble (#27) üzenetére


lionhearted
őstag

Szintén fontos kérdés:
Letöltötte a frissítést? :))

Tegnap még működött...

(#30) kutkut


kutkut
addikt

2.3-ra miért is nem elérhető, amikor a droidos telefonok felén még az fut?! :U:(

Meizu MX3 32GB

(#31) lionhearted válasza kutkut (#30) üzenetére


lionhearted
őstag

Google Nexusokban utazik. Van még kérdés? :)

Tegnap még működött...

(#32) kutkut válasza lionhearted (#31) üzenetére


kutkut
addikt

Akkor elég rosszul teszi, ugyanis szerintem az eladott droidos telók között 1% alatt van a nexusok részesedése. :)

A google abban utazik, hogy minél több telóra rá tudja nyomni az androidot, ez meg a drága nexusokkal nem igazán menne.

Meizu MX3 32GB

(#33) decoati


decoati
aktív tag

nekem csak az bassza a csőröm a régi verzióban, hogy a csatolmány nevéből ugyanannyi karaktert jelenít meg lendszképben, mint portréban. Oszt ez így nagyon zsír:

MUNKALAP_00...PDF_________________________________Letöltés
MUNKALAP_00...PDF_________________________________Letöltés

egymás alatt 18x. Na EZ igénytelenség.
(szerk.: "_" helyett " " természetesen)

[ Szerkesztve ]

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#34) bladegery


bladegery
senior tag

Hol tudom beállítani hogy kapjak értesítést ha kapok emailt?

gergely-szabo.com

(#35) Piwi válasza bladegery (#34) üzenetére


Piwi
addikt

beállítások,majd kiválasztod az email címet és láss csodát,ott lesz minden értesítés beállítás

Aki az ördöggel cimborál, az a pokolban ébred ;]

(#36) DoItYourself válasza decoati (#33) üzenetére


DoItYourself
addikt

8+3 karakter az tuti látszik mindenhol, sajna még mindig itt tartunk az Úr 2012. esztendejében... :U

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#37) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

biztos nagyon nehéz lett volna 2.3 alá is megírni... :W

(#38) MrTwister válasza kriszpontaz (#28) üzenetére


MrTwister
őstag

Köszi az megvolt, csak mint most rájöttem egy olyan emailben akartam nagyítani amiben valamiért nem lehet. Ennyi. :K

Samsung Galaxy S20 Ultra@128GB Cosmic Grey##HP Elitebook 8540W@SSD@1TB HDD##ALPENFÖHN WING BOOST 2 PLUS 14cm PWM Blue * 4 db(2*front&1*rear&1*bottom)##RoS gém'tag:MrTuuist3r#2966

(#39) bocsika


bocsika
aktív tag

Imádom mikor megesznek egy okos (akármilyen) telefont és 0 tudással elkezdik nyomogatni, mint egy óvodás :D
Amúgy tényleg jó lenne 2.3 ra is a frissítés, bár szerintem felesleges ez a nagy nagyítgatás. Akinek kell vegyen szemüveget. :)
Böngészőben kell. De Gmailben soha nem merült fel. A csatolmányokat meg mindig más programmal néztem abban meg volt zoom ha kellett.

(#40) decoati válasza DoItYourself (#36) üzenetére


decoati
aktív tag

A 8+3 az fat16 örökség, éppen 15 éve hogy elavult, ez azért 11+3 is megvan :D Gondolkoztam rajta hogy talán a korábbi verziók sovánka kijelzőfelbontásával van összefüggésben, de én nem tudok olyan Androidos telefont aminek 1:1 lenne a képaránya... úgyhogy ez egy sima idegesítő igénytelenség.
(oké, tudom, másik kliens, de a pisztoly kivan hogy lassan alig van olyan funkció amit ne 3rd appokkal oldanák meg, aztán meg tátom a számat hogy a teló üzemidejének jókora százalékában csak a memóriába pakolássza ki-be a dolgokat. Azért ha belegondolunk, az Androidnak is jókora bétateszter bázisa van.)

család, gyerek, lakáshitel, közepesen szar munka vidéken

(#41) DoItYourself válasza decoati (#40) üzenetére


DoItYourself
addikt

Most látom az aláírásod, csak ennyit tudok rá reflektálni: :C

Eladó dolgaim: Marbo Sport MH-W105

(#42) lionhearted válasza kutkut (#32) üzenetére


lionhearted
őstag

Háát, senki nem mondta, hogy nem lehet másnak sem ilyen androidja.

Ő ezerrel fejleszt, ha neked nem elérhető, ezért nem őt kell hibáztatni. win 2000 sem supported. ;)

Fogyasztói társadalomra nem kell hetente rácsodálkozni, ebben élünk, de nem kötelező újat venni. Sőt, igazából egyáltalán semmit.
De ha jól tudom, levelet lehet olvasni az összesen. :)
Nekem is GB van, én is örülnék neki, de legalább nem bétateszter vagyok, hanem kiforott rendszert használok. Ennek is van előnye, mégha nem is mindig tetszik.

[ Szerkesztve ]

Tegnap még működött...

(#43) kutkut válasza lionhearted (#42) üzenetére


kutkut
addikt

Én is GB-et használok, és jobban is tetszik GB-en a gmail, mint ICS/JB-en. :D Az újítások nélkül is megvagyok, és OK, hogy a régi rendszereket nem támogatják, csak én a GB-et nem mondanám réginek, amikor a userek fele még azzal nyomul... Am, egyetértek. :)

Meizu MX3 32GB

(#44) PeLa87


PeLa87
aktív tag

Sziasztok!

HA több fiókot rendeltem hozzá és a widget-ben különböző színnel jelöli (piros, narancs, kék) ezeket meg lehet változtatni?

Valamint ha neten megnézem az üziket, akkor a telefonon nem frissíti le, hogy olvasott. Be kell állítani valahol ezt? Mert eddig lefrissítette, de mióta volt gyári visszaállítás, nem teszi :S

Megbízható és olcsó tárhely: https://cweb.hu/ugyfeladmin/aff.php?aff=99

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.