Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ragnar_


Ragnar_
addikt

Jogos. Mick Gordon féle soundtrack jó lenne, és remélhetőleg komolyabb CG-re is figyelnek. Persze nem biztos, hogy kellenének bele a Warcraft filben látott toálisan kidolgozott CGI démon karakterek, de azért na. Egy a játékban sokszor átélt trancsírozós démonirtós szituációkhoz azért elkél a jó CGI. És a Doomnál a sztori alapok adottak, ha az új játékot vesszük alapul akkor én pl. szívesen megnéznék egy előzményfilmet addig a pontig amíg Doomslayer csatlakozik a sztorihoz.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#2) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

/s

(#3) oriic válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azonnal erre gondoltam én is. :)

Live-Die-Respawn

(#4) atike


atike
nagyúr

Várós! Hátha sikerülne végre egy jó kis adaptációt összehozni...

(#5) tntmax


tntmax
aktív tag

Inkább a Warcraft folytatása jönne!

(#6) Piftuka válasza tntmax (#5) üzenetére


Piftuka
veterán

Maximálisan egyetértek! Amennyire szkeptikus voltam előzetesen azzal a filmmel kapcsolatban, annyira meglepett, és annyira meg is tetszett.

A DOOM film esetében viszont a folytatás ötletét sem értem. :N Borzasztóan rossz film volt. (És őszintén... a játék története sem egy nagy "was ist das", hogy abból filmet lehessen készíteni. Maximum egy ilyet. :P )

"Aquila non captat muscas."

(#7) oriic válasza Piftuka (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nyilván nem folytatás lesz, hanem egy totál új sztori. Azt ne is folytassák, semmi értelme nem volt az egész filmnek.

Live-Die-Respawn

(#8) Ragnar_ válasza wjbhbdux (#2) üzenetére


Ragnar_
addikt

:D Na igen, Doomban kb. az egyetlen női szereplő, mármint a játékokban. Mondjuk a doom3-ban is volt egy nő, akiből a lost soul lett.

[link]

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#9) Ragnar_ válasza oriic (#7) üzenetére


Ragnar_
addikt

Én el tudnék képzelni egy filmet az argent energy / Lazarus projekttel a cselekmény középpontjában. Felépítik az UAC bázist a Marson, elkezdik kiépíteni az Argent erőműveket, kísérleteznek, aztán elszabadulnak az események.

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#10) Dwayne Hicks


Dwayne Hicks
tag

Remélem NIN lesz a zenéje.
Amúgy a 2005-ös filmet most láttam először. Tényleg nem nagy eresztés, de poénos.

(#11) Xarina


Xarina
aktív tag

Ha Bulgariaban forgatjak, akkor abbol kb. leszurheto, hogy nem egy nagy koltsegvetesu flm lesz. Az elozo film utan nem nagy jovot josolok neki.

(#12) Vtwo


Vtwo
senior tag

Az előzőt nem lesz nehéz űberelni,az elég gyenge lett.

(#13) oriic válasza Xarina (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem jelent semmit. Közép és Kelet Európában rengeteg film/sorozat készül, mert itt kedvezményeket kapnak a külföldi filmesek.

Live-Die-Respawn

(#14) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

istenem csak ne Dwayne Johnson legyen benne..

(#15) Xarina válasza oriic (#13) üzenetére


Xarina
aktív tag

Ezt tudom, de en meg jo Bulgariaban/Romaniaban keszult filmet nem lattam annak ellenere, hogy nem csak a S. Segal/ W. Snipes filmek keszulnek ott. Nyilvan ebben a filmben nem sok kulso helyszin lesz, hanem a nagy resze studioban keszul majd, de nekem ez mar sokat elmond egy film keszulo minosegerol.
Egyebkent szerintem a Magyarorszagon forgatott filmek nagy resze is a borzalmas kategoriaba esik, de itt azert neha keszulnek minosegibb alkotasok is.

(#16) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Várós. Ehhez a szerephez John Cena kéne Doomguy-nak. Na az ütne. Duke után elvállalhatná a szerepet. Aztán jöhetne a Silent Hill3 is.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) tuki2200 válasza Xarina (#15) üzenetére


tuki2200
senior tag

Azért a 300 nem volt rossz, meg a Felaldozhatok 2 is elment

(#18) KaitouP válasza GodGamer5 (#16) üzenetére


KaitouP
veterán

Silent Hill 3?! Az első két film is nevetségesen szar volt, ebből az első csak simán nevetséges, a második extrán.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#19) YASKATIR válasza HELLAFLUSH (#14) üzenetére


YASKATIR
aktív tag

Miert, mi a problema Dwayne Johnson-al? A Jumanji-ban bizonyitotta, hogy jo szinesz, ha olyan filmet kap, ahol szineszkedni kell

[ Szerkesztve ]

(#20) KaitouP válasza Piftuka (#6) üzenetére


KaitouP
veterán

Ha egy minden egyediséget nélkülöző, még gyengébb történettel rendelkező film, (mint a Doom játékok) avagy a Halálos Iramban széria már sokadik része is tömegeket vonz a mozikba, akkor egy Doom játékból is lehet élvezhető, látványos filmet csinálni - nyilván nem mély tartalommal bíró, mondanivalóval teli filmet, de egy látványos akciót lehet.

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#21) #78687232


#78687232
törölt tag

Létezik emlékezetes játék feldolgozás? Sokszor úgy érzem, maga a sztorik csak játékos dimenziókban annyira jók, egyébként nudli. Btw a RE1-et különösen szeretem.

(#22) KaitouP válasza #78687232 (#21) üzenetére


KaitouP
veterán

Hmm... MGS V XXX Parody. ;] :DDD

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#23) bolondember válasza HELLAFLUSH (#14) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

azért elég különös lenne ha mindkét Doom filmben benne lenne.. :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#24) KEAN


KEAN
tag

Ez lehetett volna a tökéletes szereposztás. :D :D
IMDb - DOOM: Trivia

[ Szerkesztve ]

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#25) Xarina válasza tuki2200 (#17) üzenetére


Xarina
aktív tag

A 300 az Montrealban keszult az Icestorm Studioban, csak a masodik reszet csinaltak Bulgariaban az meg szerintem mar nem volt jo, sem az Expandables 2. De izlesek es pofonok, biztos nehany embernek az uj Doom is be fog jonni.

(#26) Dare2Live válasza Ragnar_ (#1) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ne vicccceljünk már. Zeneszerző Doom = Boby Prince

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#27) celafat


celafat
tag

Az elso Doom film egy kihagyott ziccer volt, nekik kellett volna Hardcore Henry modra megcsinalni a filmet egy jo forgatokonyvvel, nem csak az utolso 4 percet. Ha akkor nem tudtak osszehozni egy ertekelheto filmet, akkor a masodik reszre ez meg annyira sem fog osszejonni.

(#28) Ragnar_ válasza Dare2Live (#26) üzenetére


Ragnar_
addikt

Azóta lefolyt már néhány köbméter víz a Dunán.. Mick Gordon tökéletesen eltalálta a soundtracket, szerintem a játék egyik erőssége.

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#29) Lenry válasza Dwayne Hicks (#10) üzenetére


Lenry
félisten

jaja, Chris Vrenna

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#30) MageRG válasza HELLAFLUSH (#14) üzenetére


MageRG
addikt

Dwayne Johnson szerintem nem lesz benne. Ahhoz neki már túl magas a gázsija.
Egyébként ha már soundtrack...

"What is bravery, without a dash of recklessness!"

(#31) s912 válasza Lenry (#29) üzenetére


s912
aktív tag

Ba**ott nagy zene a doom 3 theme :).
És persze a 2016-osé is nagyon "jó" lett (remake/reimagine ide vagy oda).

Film pedig egynek elment (kizárólag rajongóknak). Esetleg nem Nolan fogja rendezni a következő részt? :DD

(#32) celafat


celafat
tag

Közben kiderült, hogy csak lemezre jön ki, moziba nem is kerül. Mondjuk attól még lehetne jó, de nem nagyon hiszem, hogy ebből valami nézhető fog kisülni.

(#33) Ragnar_ válasza celafat (#32) üzenetére


Ragnar_
addikt

Így kb. el is felejthetjük a Warcraft film minőséget. Mondjuk a Cloverfield Paradoxon szerintem egész jó volt ahhoz képest, hogy 'dvd only' volt. (illetve az Annihilation pedig egy kifejezetten jó film volt szerintem ami szintén nem került moziba, de nem hinném, hogy a doom film megugorja majd az Annihilation minőségét)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#34) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Na asszem egy a TAXI 5 kategóriás folytatás várható... :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.