Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DroneZ


DroneZ
aktív tag

Skacok, most komolyan -mindenféle rosszindulat nélkül- erre tényleg van igény? Ilyen áron? :Y

[ Szerkesztve ]

(#2) Piftuka


Piftuka
veterán

"Transformers: Robots in Disguise..."

;]

"Aquila non captat muscas."

(#3) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Synthwave: a szövegen hangosan felröhögtem :D .

Az egér tömegéhez meg csak annyit, hogy az én Logitech MX Master 2S-em is 151 gramm, most mértem meg a konyhai kismérlegen, és fasza, nekem.
A Logitech G500-at is telepakoltam súlyokkal, szóval nem csak "önvédelmi fegyver gyanánt, esetleg nagyvadakat taglózni" jók ezek, kinek mi! De a szövegen besírtam :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#4) Tazsam01


Tazsam01
tag

A szoftverről lehetne pár szót, régóta szemezek a rat-ekkel de mindig az tartott vissza. Mondjuk most már a logié is hulladék 😀

(#5) Hopkins95 válasza DroneZ (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én is ezen csodálkozom! :Y Ennyire undorítóan kinéző egeret szerintem még életemben nem láttam. Még ingyen sem kéne.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) egoistus válasza DroneZ (#1) üzenetére


egoistus
tag

Jelen! Madcatz Rat7-esem imádtam, szerintem a valaha volt egyik legjobb egerem. Pedig volt pár az mx518-tól a deathadder-en át a g603 ig és még jónéhány. Egyszerűen maximálisan kényelmesre tudtam állítani, +az érzékelője is tetszett. Mondjuk nekem a kinézete is bejött, és kb kevesebb időbe telt megtisztítani mint a mostani g603-at. Mondjuk ez a piros nekem se gyere be.

[ Szerkesztve ]

asse tom mi van sokszor, hát még most

(#7) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Ráugrottak páros lábbal egy egérre, aztán felvették a földről és az lett a dizájn? :D

(#8) #72042496 válasza Tazsam01 (#4) üzenetére


#72042496
törölt tag

A Loginak melyik egeres szoftvere a hulladék (és miért)? Mert amennyire tudom, van nekik vagy három különböző. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) #06658560 válasza Tazsam01 (#4) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem teljesen jó volt a régebbi még Saitek korabeli szoftver, a mostanit nem tudom. Ami viszont dicséretes, hogy az új tulaj biztosított szoftvert a régi egerekhez is.

#3 tibiamp: Nekem is úgy kényelmes, hogy az összes plusz tömeg bele van téve.

#1 DroneZ: Két patkány gazdájaként mást nem vagyok hajlandó venni, mert rohadt kényelmetlenek.

(#10) DroneZ válasza #06658560 (#9) üzenetére


DroneZ
aktív tag

+egoistus Akkor ezek szerint van. Köszi. :R

[ Szerkesztve ]

(#11) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Na ezt portalanítsd le egy hónap használat után ;]

(#12) joey04


joey04
titán

sokan szeretik a nehezebb egereket.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) daninet


daninet
veterán

Én 5 évig használtam napi 8 órában egy rat7-et. Baromi kényelmes de nagyon nehéz. Igazából jobban szerettem a roccat kone xtd-t utána. Aztán arról elkezdett leolvadni a soft touch műanyag 3 év után, most vettem egy deathaddert és ezt is nagyon szeretem.
Összességében a leg egyedibb de legkevésbé szeretett egerem volt és erről csak a súly tehetett.

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#14) Atocha


Atocha
senior tag

Synthwave: Köszönöm a cikket! Végre egy megfelelő íroniával tálalt bemutató, ami finoman a tudtára adja mindenkinek, hogy ez egy komplett hülyeség úgy ahogy van.

Tetszett hogy végre saccoltatok árban is. Csak így tovább. Ne féljetek kimutatni a saját véleményetek egy cikkben. Felnött emberek eldönthetik maguk, egyetértenek e az íróval vagy sem.

Nem vagyunk mások, mint egy szemvillanásig emberi alakot öltő csillagpor!

(#15) #06658560 válasza FoxiestFox (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Nem vészes. Ahol hozzáérsz ott koszolódik ez is. A görgő és a hüvelykujj gomb környéke lesz gond.

(#16) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Nem értem, hogy a dizájnosabb dolgokat miért divat fikázni, itt a ph-n is, de az biztos, hogy ez az egyik legszebb egér. :) Az ára sajnos húzús, a többi rendben van.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#17) tibaimp válasza GodGamer5 (#16) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A szépség, eléggé szubjektív fogalom, nekem például nem tetszik (a súlya igen :) ), de ez én vagyok. A funkcionalitását viszont elismerem, mert tuti, hogy így nem állítható be egy egér sem, a felhasználó kezéhez.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Régen sokat szerették a márkát, amikor még más kézen volt, pedig akkor is ezt a dizájnt nyomatták. Páran úgy tesznek, mintha ez valami újdonság lenne.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#19) FoxiestFox válasza GodGamer5 (#16) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A giccses dolgokat szokás fikázni.
Azzal nincs gond, ha valakinek a giccses tetszik, csak ne tegyünk úgy, mintha ez a termék egy kiválóan, jó ízléssel tervezett valami lenne. Nem, ez bazári giccs kategória kinézetre, viszont korrektül megépítve.
És van piaca, mert a Transformersen felnőttek most kezdenek önálló keresettel rendelkezni. :D
És ez így van rendben. Mindenki megtalálja, ami neki tetszik.
Én meg sok éve használom a Logi G700-am, amiről én is gyakorta látom az egérsznoboktól, hogy mekkora fos, mégsem találtam ennél jobb formát és ergonómiát.
Raktam bele japcsi omoronokat, és szerintem mellém temetik. :)

(#20) angyalpc2


angyalpc2
aktív tag

razer death adder...
A klasszik ergonómia forma az ami kell.

(#21) Ghost89


Ghost89
csendes tag

Nekem eddig 2 ilyen egerem volt egyik 6 évig bírta a másik már 2 éve szolgál. Ezeknél kényelmesebb ~s szebb egerek szerintem nincsenek. Igen az ára húzós de vagy 10x jobban megéri mint egy fosadék razer ami tönkremegy pár hónap után a gagyi anyaghasználat miatt s kb ugyan ennyibe kerül. Nehéz valóban s nekem pont ez a jó benne. A könnyebb egérrel még a Windowst se tudnám irányítani nem h egy fps játékot mondjuk.

(#22) tibaimp válasza Ghost89 (#21) üzenetére


tibaimp
nagyúr

A Razer-t azért nem nevezném "fosadéknak". Bár én meg a Logitech-et kedvelem. Illetve mostanában az Asus-al szemezgetek, ha a G500 tönkremenne, lehet Asus Gladius lesz a következő.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#23) Ste


Ste
addikt

Cca 6-7 éve nyúzok RAT5-öt (ragaszkodtam a kábeleshez), s azt kell mondjam az egyik legkényelmesebb egér. Örülök, hogy a formán nem változtattak, mert a súlyokkal, ujj támasszal, állítható tenyér támasszal nagyon kényelmesre be lehet lőni
(egy TT level 10-es egeret azért kipróbálnék mellette, annak van még ilyen Transformerses kinézete :) )

(#24) Synthwave válasza Ghost89 (#21) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A gyenge mikrokapcsolóknak semmi köze az anyaghasználathoz, és párszáz forintból minőségi darabokra cserélhetők.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#25) Reggie0 válasza GodGamer5 (#16) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem dizajnos, hanem fosronda. De be kell latni, mashogy eleg nehez megoldani, hogy atmeretezheto legyen az eger, szuksegtelenul resek keletkeznek es a tomeg csokkentesehez ki kell konnyiteni az anyagokat. Erre most rahuznak egy olyan dizajnt, amit ezt kiemeli, hogy dizajnos legyen. Tepd le az autodrol minden masodik karosszeriaelemet es ugyan ilyen dizajnos lesz.

[ Szerkesztve ]

(#26) #06658560 válasza GodGamer5 (#16) üzenetére


#06658560
törölt tag

Szerintem ez pont nem lett szép, a régebbi RAT-ek azok voltak, valamint a mostani jobban kinyitott megoldások is azok.

#19 FoxiestFox & #25 Reggie0: Tíz éve ilyen a design, érdemben nem változott.

[ Szerkesztve ]

(#27) #72042496 válasza #06658560 (#26) üzenetére


#72042496
törölt tag

Én nem is tudok különbséget tenni a mostani, a múltkori, vagy bármelyik korábbi Mad Catz egér közt. Jó, ez piros, amúgy képről számomra tökugyanolyan az összes. :)

[ Szerkesztve ]

(#28) #06658560 válasza #72042496 (#27) üzenetére


#06658560
törölt tag

Látszik hogy kicsit kerekebb lett a forma, a horizontális görgő gumis lett, ami érzésre is rosszabb, hiányoznak a gomb széli peremek.

(#29) #72042496 válasza #06658560 (#28) üzenetére


#72042496
törölt tag

Igen, ha rááll már a szemed, akkor ezek kitűnnek. Én azt tudom megmondani, hogy Mad Catz, de típusokat ha agyonütnek se. :)

(#30) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Én már biztos túl öreg vagyok ehhez a formavilághoz, hogy értékeljem, de ez így van jól. :)

(#31) Tazsam01 válasza #72042496 (#8) üzenetére


Tazsam01
tag

Csak a g-hub frissül amennyire tudom, a régieket amiket szerettem ezért nem használom már, így az aktuálisról beszéltem nyílvánvalóan.

(#32) Synthwave válasza Tazsam01 (#31) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Igen, az LGS már vagy 3 éve nem frissül, de sok cucchoz azt is lehet használni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#33) #72042496 válasza Tazsam01 (#31) üzenetére


#72042496
törölt tag

Értem, köszi. Nem tudom, mi a helyzet a gaming szoftverekkel, illetve a SetPoint-tal, azért kérdeztem.

(#34) tegbashar válasza Atocha (#14) üzenetére


tegbashar
tag

Kérlek tisztázzuk az ellentmondást, amit vázoltál:
"felnőtt ember eldöntheti"
"komplett hülyeség úgy ahogy van"
Ezt most akkor hogyan kell érteni? Eldönthetem amit el akarok dönteni, de a helyes megfejtést már vázoltad, hogy ne lőjjek mellé? ;]

És még két tény:
- számomra az mx1000 után ez volt az első kényelmes egér (igen, a péklapátot kitakarja a tenyerem).
- véleményt lehet csakúgy, hallomás és lehet kipróbálás után is megfogalmazni. Van az a szféra, ahonnan a hallomás is kellően hiteles lehet, de én a kipróbálást jobban kedvelem. Legfeljebb kiderül, hogy "hivatalosan" is gagyi az ízlésem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.