Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Eddig sem a memória volt a limitáló tényező :U

All Black...

(#2) xuldar


xuldar
őstag

Úgy látom, nem csak az északi hidat, de annak hűtését is továbbfejlesztették... :(

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#3) keIdor


keIdor
titán

Tehát csak az Ultrának van értelme...:) nem tudom ki használ 1333MHz-es DDR3-at, amikor a jobb DDR2-k gyorsabbak meg olcsóbbak is...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#4) moho-jojo válasza keIdor (#3) üzenetére


moho-jojo
tag

:((( én, de már nemsokáig

(#5) Kriza


Kriza
őstag

AMD780G, nVidia790i
Biztos lesz sok okostojás, aki majd a szám alapján választ, gondolván, hogy a nagyobb számú biztos jobb... :)

szerk: persze tudom, hogy nem egy kategória, és az nV-nél is van 780. :B

[ Szerkesztve ]

Fenntartom magamnak a jogot, hogy a kéretlen reklámban szereplő terméket nagy mennyiségben, kamu címre rendeljem.

(#6) HERR Z válasza Kriza (#5) üzenetére


HERR Z
veterán

e logika alpján van ati 790x és fx is 2-4 kártyás cf-hez, ergo ez annak lenne az ellenfele....
és jah nem egy kategória

(#7) zoltanz válasza HERR Z (#6) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Frankó alaplapal jöttek ki és kinézetre is tetszetős azért a 2000 Mhz DDR3 as támogatás dobhat a teljesítményen Hűtés van látom a déli híd chip-je is kapott.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#8) Thrawn


Thrawn
félisten

Vicc ez a chipsethűtés :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#9) moho-jojo


moho-jojo
tag

A képen az alaplap közepén az egy sata csatoló?

(#10) Bj Brooklyn


Bj Brooklyn
aktív tag

ASUS Striker II Extreme képek és 3DMark eredmények!
A déli hín még mindig nforce 570 SLI. Az nvidia alig fejlesztett az 590i óta.

Ha a Google a barátod, akkor a Wiki a barátnőd :)

(#11) #06658560


#06658560
törölt tag

Most mar tudom miert van letjogosultsaga a masfelmazsas processzorhutoknek. :U

(#12) Dassler válasza moho-jojo (#9) üzenetére


Dassler
őstag

Ha arra a pirosra gondolsz, ami a PCIEx1 felett van, akkor igen.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#13) #65675776 válasza #06658560 (#11) üzenetére


#65675776
törölt tag

Kompatibilisek az új nV chipsetekkel, és le is tudják azokat hűteni, úgy ahogy...

(#14) JanR


JanR
addikt

jól néz ki a 3 zöld pci-e csatlakozó, de számomra ennyi :DDD

(#15) moho-jojo válasza Dassler (#12) üzenetére


moho-jojo
tag

Érdekes helyen van... Gigabyte-éra leszek kiváncsi

(#16) Dassler válasza moho-jojo (#15) üzenetére


Dassler
őstag

érdekes. Talán oylan megfontolásból rakták oda, hogy hátlapi kivezetés, bár ennyi erővel akkor már rakhatták volna a hátlapra is.

Állítólag mindenki utál, de én annyira szeretem magam, hogy tudom ezt kompenzálni

(#17) #64791808


#64791808
törölt tag

Jjjjjjjja...

Egy tuning gépnél számoljuk össze a ventiket:

- chipset
- videokártya
- cpu
- táp
- cpu mögött a házból kivezető
- vinyóhűtő
- (egyre inkább) ramhűtő, nem ritkán több ventivel

Vizet mindenkinek!

(#18) xuldar válasza #64791808 (#17) üzenetére


xuldar
őstag

Atomot mindenkinek! (Ez itt nem a reklám helye :DDD)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#19) sNORh


sNORh
addikt

nemhogy egy noctuat raktak volna rá már..

[ Szerkesztve ]

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#20) Male válasza Thrawn (#8) üzenetére


Male
nagyúr

Kb mint egy P2/P3 hűtő... csak ott a kisebbeket passzívan elvitte :DDD

Mi lesz, ha ezek tényleg a procibizniszbe is belekezdenek? Gyárilag mellékelt kompresszoros hűtés? ;]

(#21) _AnTi_


_AnTi_
tag

De jó! Van hozzá nvidiás hajszárító! :C

Szép vagyok és okos, ügyes és aranyos...

(#22) #64791808 válasza Male (#20) üzenetére


#64791808
törölt tag

Ezer dolláros box processzor, abból 200 dollár maga a proci, 80 dollár egy speciális hűtőtartály, amit a procira kell erősíteni, a további 720 pedig LN2 :D

(#23) zoltanz válasza #64791808 (#17) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Videókártyákon mindjárt 2 DB -os elég sokon.
Házon pedig nem ritka 2 db venti szívó, légfúvó megoldás kiszerelésben is, ha nem több. :C

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#24) #67688960


#67688960
törölt tag

:DDD :)) ;]
Arra gondoltam, az nvidia igazából lehet, hogy klímában utazik, vagy füldugóban. Hm, minden bizonnyal roppant cseles egy cég.

[ Szerkesztve ]

(#25) Male válasza #64791808 (#22) üzenetére


Male
nagyúr

Az LN2 lehetne előfizetéses rendszerben... mondjuk 3 havi ellátás jár a dobozos procihoz, utána havidíj... így legalább folyamatos bevételt is jelentenek az nV-nek :)

Késöbb bevezethető a hűségnyilatkozat, amivel kedvezményes áron elvihető a proci :D

[ Szerkesztve ]

(#26) Ste


Ste
addikt

milyen jó, hogy az Ati tud hűvös csippeket is gyártani

ez is a 680 továbbhúzott változata? azért oda az a nagy venti?

(#27) Solicidium


Solicidium
aktív tag

Az AMD 780-as lapkészlete után néhány nappal nem hittem, hogy valaki képes előállni egy ilyen khm...hűtési rendszerrel rendelkező lappal. Amúgy dizájnra jól néz ki, de nem ebbe az irányba kéne fejlődni. Az nV magábanézhetne kicsit, hogy hova jutott a nForce 2 óta (az még beérte egy Zalman NB47J-vel). És lehet jönni a teljesítménynövekedéssel, persze... Egyre rosszabb. :(

(#28) rootka


rootka
csendes tag

Az NV alaplapi hűtési megoldásain mindig jókat kacagom :D :D :D :D
Heatpipe itt, heatpipe, ott, rézlammellák, és most már ventillátor is :))
Chipsetben az AMD péppé veri az NV-t, bár erre szinte senki se figyel....

(#29) #64791808


#64791808
törölt tag

Oké, legyen nagy hűtése a chipsetnek, de akkor:

1., szabványosítsák a hűtés lefogatását, hogy olyanra cserélhessem, amilyenre akarom
2., Akkor maradjon ki egy PCIe-x1 és egy PCI slot, és legyen nagyobb helye a hűtésnek, egy 6cm-es alacsony fordulatú ventivel

Egyébként meg ha a gyártóknak van eszük, akkor elkezdik fejleszteni az olcsón előállítható, ugyanakkor hatékony vízhűtéseket, amelyeket házakkal értékesítenek, egyelőre opciós csomagokban. Például egy chieftec bravo nagytorony egész jobb oldala egy speciális radiátor lenne, felül a táp felett meg helyet kapna a tartály és a pumpa, többit meg kell venni. Így költséghatékonyabb lenne a gyártás és nem kellene vele barkácsolni, egyszerűen összedugni a csöveket, felönteni, és ennyi.

(#30) Integra


Integra
titán

kell ez mind egyáltalán?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#31) sNORh válasza Integra (#30) üzenetére


sNORh
addikt

felesleges.. fizetsz érte többet, miközben vehetnél érte egy komolyabb hűtést, tuti lemerem fogadni megdobja annyival az árát..
amugy a lap kell.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#32) Godefroy válasza Dassler (#16) üzenetére


Godefroy
senior tag

Legtöbb Asus lapon ott van.

Arra sosem emlékezünk ami nem jut eszünkbe...

(#33) Hun'reeth


Hun'reeth
őstag

Elég vicces, hogy milyen hűtőt kell már az nv chipsetekre applikálni. ;]
Rúgják már ki a fejlesztésért felelős vezetőt és menjenek tanulni AMD-hez. épp ideje lenne. Ráadásul nyilván piszok drága is lesz.

''Öregember nem gyorsvonat!''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.