Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nemlehet


nemlehet
őstag

Hát remélem jobb lesz mint a Pre-Sequel... Az valami borzasztóan unalmas volt, átgondolatlan talent fákkal és idióta fel alá rohangálós küldetésekkel.
A 3 nagyon tetszett szóval talán van remény.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#2) Daelion


Daelion
őstag

Egyik sztori író is igazolta már korábban, hogy nincs lezárva a sztori és hogy nem 3 volt az utsó rész a szériában.
Ez most persze jelenthet 4-et vagy egy ilyen mellék ágat de szerintem lesz 4 csak nem mostanság. :D

Én persze akármelyiket nagyon szívesen fogadom és várom/veszem. :)

[ Szerkesztve ]

(#3) vitaro


vitaro
senior tag

Hát, a harmadik rész után már nem tudom őszinte lelkesedéssel várni a folytatást. Annak a sztorija elképesztően pocsék lett.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#4) Daelion válasza vitaro (#3) üzenetére


Daelion
őstag

Sztorinak csak 1x van jelentősége egy ilyen játéknál szerintem, end game meg hosszú távon nem az tart ott.
Tény is való, hogy BL 3 sztori elég meh de minden más meg ott van nálam, benne is van majdnem 1000 órám már megjelenés óta. :D 'gun play meg az egész játékmenet sokkal szórakoztatóbb mint előző részekben és ez tart ott'

Bár tény, hogy én azok kevesek köze tartozom akiknek BL 2 nem jött be pont az end game miatt hiába volt jobb a sztori.
BL 1-et többet játszottam mint 2-t és most 3 vezeti ezt a listát.

[ Szerkesztve ]

(#5) vitaro válasza Daelion (#4) üzenetére


vitaro
senior tag

Számomra az újrajátszhatóság a Borderlandsek egyik legnagyobb erénye, ebből a szempontból pedig csúnyán elvérzik a harmadik rész. Egyszerűen fájdalmas hallgatni a karaktereket, túlnyomó többségük irgalmatlanul idegesítő, a humor sem működik, ráadásul a sztori sem az, amire a Pre-Sequel után számítani lehetett.

Maga a gunplay az egyik legjobb, amihez valaha szerencsém volt, de ez önmagában kevés. Az endgame-re pedig a 2.0-s verzióval teljesen taccsra vágott mayhem rendszer nyomja rá a bélyegét.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#6) Daelion válasza vitaro (#5) üzenetére


Daelion
őstag

Amióta van M11 már nem lehet panasz Mayhemre, M11-en nincsenek idegesítő modok meg semmi.
Lehet nyugiban játszani. :)
Nem rég kezdtem egy self found Zanet 0-ról ami nem kapott semmit a bankban lévő dolgaimból.
És még úgy is TVHM közepére már M11-et vitte klón build-el amire simán összeszedtem a geart.

Jelenleg szerintem teljesen vállalható állapotban van a játék, rakás fegyvert felhúztak már end game szintre illetve minden karinak van már több buildje ami end game képes simán.

Persze ez csak a saját véleményem, ha lesz új rész én simán elő fogom rendelni ezek alapján mert ha 'csak' ennyit tudok vele szórakozni már bőven megérte nekem.

Volt sok gond a játékkal megjelenés óta az tény de nem arra alapozok hanem amilyen most.

[ Szerkesztve ]

(#7) vitaro válasza Daelion (#6) üzenetére


vitaro
senior tag

Igen, az M11-nek köszönhetően jobb a helyzet, de azt is csak a közösség nyomására hozták be. Azokon viszont nem segít, akik esetleg alacsonyabb szinteken szeretnének játszani.

A módosítókon túl a mayhem szintekkel való skálázódás volt az új rendszer legnagyobb hibája, a Gearbox azóta is vért izzad, hogy valamiféle balanszot vigyen a játékba, kevés sikerrel.
Elég combos power creep van, nézegettem buildeket a legutóbbi DLC megjelenését követően, mindegyik ugyanazt a pajzsot használta, bármelyik másikkal komoly sebzést bukik az ember. És akkor még nem beszéltünk az anointmentekről, túlzottan erősek és már-már fontosabbak, mint maguk a fegyverek. De ez a kezdettől fogva probléma.

Számomra kb egy évvel ezelőtt, a Hammerlock DLC megjelenése után, az előző M4-en volt a legélvezetesebb a játék.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8) Daelion válasza vitaro (#7) üzenetére


Daelion
őstag

M4-es korszak nem volt rossz ja de szerintem most is van olyan ha nem jobb M11-en.

Én legalább is nagyon jól szórakozok a játékkal még ma is ha játszom vele. :)
Nem bántam meg, hogy ennyi pénzt öltem bele és mindent megvettem első nap.

Persze ez egyénenként változó, power creep meg engem nem zavar mert Diablo 3/régi MMO játékosként már teljesen megszoktam. :D

Jelenleg Amara/Moze van ami teljesen end game képes. 'True Takedow raidek mennek soloban'.
Illetve egy Zanen ügyködök de az nem kap segítséget többi karimtól és köszöni szépen jól halad szal nem is igazán értem miért akarna akárki alacsonyabb szinten játszani amikor pár nap alatt el lehet jutni M11 szintre manapság. 'van több alap játék fegyver is ami van olyan erős és nem nehéz farmolni mint pl a Hellshock'

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.