Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#79) carl18


carl18
addikt

Micsoda hír!!! :D Meg se lepődök, nem véletlen jelent meg a 9700K HT nélkül :D Intel lehet előre tudta "More ebbű baj lesz" HT nélkül dobjuk piacra. 8/8 szál :D Szóval az intelnél már teljesen megszokott hogy jön folyton az új sebezhetőség... De várjunk csak lehet így akarják növelni az eladásokat. :DDD Ezzel a régebbi I7-et is könnyedén le gyilkolják teljesítmény ügyileg.

A Zen 2-nek minden összejön majd, náluk nincs sebezhetőség az ára is jó lesz és a teljesítmény. Aki meg használja az agyát ezek után a bakik után elvből nem váltana megint intelre. Fél évente jön egy új intel sebezhetőség. 1 hónapon belül a Zen 2 Fixálja ezeket a hibákat, lehet rájuk váltani :D

Én is világ életembe intel hardver használtam, jelenleg egy Ivy Bridge I5-3470-et használok ami még mai napig is szépen tartja magát. Ki gondolta volna hogy a védelmi javítások fogják főként legyilkolni a hardverek élet tartalmát? 2017-ig volt a nagy intel elvakultságom. Az új AMD Ryzen inteles szemen keresztül is simán vállalható alternatíva. Szerintem az AMD teljesen jól halad, és az intel meg hibázik és tököl a 14 nanométeres gyártó sorral. Csak azokat az embereket nem értem akik ennek a cikknek a hallatán felháborodnak, és nem akarják elhinni a tényeket. Egy otthoni gépre is ugyan úgy fontos a védelem, főleg a pénzt is mozgatsz vele online.

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.