Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#202) makkmarce válasza Loha (#197) üzenetére


makkmarce
őstag

és hogy garantálod, hogy a "saját" serveren csak saját kód fusson? Nézz meg egy banki weblapot.
A probléma az, hogy bárki, jogosultság nélkül ki tudja pucolni a bank rendszerét, de ez nem zavar, hisz saját server :)

okoskodom, tehát vagyok

(#203) #16939776 válasza bot1978 (#109) üzenetére


#16939776
törölt tag

Miután beüzemeltem a ryzent a 1080Ti alá, gondolkodás nélkül törtem ketté a 3570K-mat, ami amúgy levegőn 4,8GHz-ig, vizen 5GHz-ig ment, és ajándékoztam el a z77-es ITX lapomat :)

5 év nem telik el nyomtalanul.

[ Szerkesztve ]

(#204) darkhorse válasza Jim Tonic (#198) üzenetére


darkhorse
tag

Igen, lehetséges. Nekem is volt microcode nevű tegnap debianon, most meg utánanéztem. Ez volt: [link]

(#205) ati3x


ati3x
senior tag

Azért magyarázzátok meg ezt pl vállalati környezetben.. Itt pl egy bazi nagy cég informatikai rendszerét zúzták porrá.. Beszálítók voltak, rendeltünk prototipusokat.. Majd elszállt mindenük.. Úgyhogy elég komoly fejtörést okozott. De pl ugyanez a cég szállított be a Volvonak.. Szóval a kár bizony soksok milliós volt, és nem forintban.. A múltkor beszélgettünk az infós gyerekkel. Egy-két munkatársnak frissiteni kellene a CAD-es gépét. Ment a fejvakarás mert az Intel procik hiánya miatt több hónapos átfutási idő van.. De mondta, hogy a szimus részlegre bepróbáltak vmi AMD theadripperes gépet, és meglepődtek, hogy milyen jó teljesítménye van.. Szal az intel szopóágra került.. Pedig anno erősen gondolkodtam egy 7700K-ban. De pont akkor jött ki az első rizsa. Kivártam azt a 2-3 hónapot. Beruháztam rá az indulásnál. Igaz "belefutottam" a memo kompatibilitás gondba, az akcijjós corsair 3000Mhz-es modul csak 2666-on ment stabilan. (igaz az AMD anno ezt az órajelet garantálta anno mint a maximum) De aztán 2-3 hónappal késöbb a bios frissités ezt is rendbe tette. Szóval így utólag jó döntésnek bizonyult. Pláne hogy használok néhány spec progit ami kezeli a 8/16 magot (ryzen 1700)

(#206) ates85


ates85
tag

Na én meg alig egy hónapja raktam össze az új gépemet i7 8700-al, most meg kiderül lehet, hogy mehet a kukába a HT :W

Ha valóban megvannak számlálva a HT napjai, akkor időben elhagyom a süllyedő hajót és lecserélem a 8700-ast valamilyen HT nélküli procira inkább.

Persze ki lehet kapcsolni a HT-t, de ez olyan mintha vettem volna egy V8-as autót amiben a hengerek felét letiltanám, akkor meg mi értelme megtartani? i7-ből lesz i5, köszi Intel :(((

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#207) Puma K válasza ates85 (#206) üzenetére


Puma K
veterán

A kezdetektől fogva a HT által adott teljesítmény sosem volt egy valódi mag által leadott teljesítménnyel megegyező. Így nem jó az autós példa.

A legjobb esetben 25-30%-ot hoz egy HT szál.
De ehhez külön optimalizálás szükséges a HT-hez amit rendszerint a munkára való programok kapnak meg.

A mezei ember által használt programokban 0-20% között mozog a HT által hozott teljesítmény.

Tehát ha azt nézzük akkor a régebbi i7-es Intel CPU-k a 4c/8t felállásban (i7 2xxx - 7xxx) esetén legjobb esetben nagyjából 5 fizikai magos CPU-nak felel meg teljesítmény szempontjából.

Az már más téma, hogy adott keretek között mennyire jól jönnek a plusz szálak, amire el lehet osztani a terhelést.

AMD esetén a virtuális szálak 17%-ot hoznak.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#208) ates85 válasza Puma K (#207) üzenetére


ates85
tag

Ok értem, akkor tényleg túloztam az autós példával.

De akkor is zavarna, ha elveszteném a HT-t még ha az összteljesítményük 1 fizikai magnak felel meg kb.
Kifizettem a felárat egy i7-ért, amiből egy túlárazott i5 lesz a végén.

Kicsit bánom most, hogy nem Ryzent vettem.

Hardcore mise? Dehogy, hanem hatkor mise! :D

(#209) nexplo


nexplo
őstag

Intelesként újabb szuper hír. :W

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#210) fanti válasza ates85 (#208) üzenetére


fanti
addikt

Igen, pont ez a baj.

És így lészen az i7-ből i5, az i3-ból meg Pentium (vagy Celeron)....

Szánalmas az intel....
Azon kívül, hogy az elmúlt évtizedben lényegében csak a címkézőgépet állította át a szalagsor végén, nem fejlesztett semmit. Mert a generációnkénti 5-10% az minden csak nem fejlesztés.
Ja, de bocs, fejlesztett!
Kifejlesztette a Sandy Bridge példáján okulva a szánalmasan sz@r hőközlő pasztáját! Elvégre na nehogymár annyira lehessen húzni a K-s procikat....illetve húzni még lehet, na de hűteni.....azt már nem!
Persze jöttek az élelmes felhasználók a delideléssel, igaz hogy ugrott is a gari, de legalább hűteni lehetett már jól.
De ez már nagyon b@szta az intel csőrét, nosza visszatértek forrasztani, de abból külön fejlesztettek egy akkora sz@r forrasztási módozatot, hogy szinte alig közli jobban a hőt mint a fos pasztájuk azelőtt, cserében meg majdnem hogy lehetetlen a delid....
És akkor még meg sem említettem az "egetrengetően forradalmi újításokat" a Z170, Z270, Z370 között.....
Ja, bocsi, és még mind hardverbugos is, mert mindben bennemaradt "véletlenül" az a tesztelési szakaszban aktív lyuk, amint át egy az egyben olvasható a rajta áthaladó SSD/HDD adatforgalom....
Szóval még az alaplapi lapkakészleteik is lyukasak....

Ezek után ki a pics@ vesz intelt.....? Szar és drága.....

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#211) Puma K


Puma K
veterán

Ezt csak úgy itt hagyom, hogy anno mikor az AMD volt a nyeregben a több magos CPU-k idejének a kezdetén, akkor hogyan árazott.

Valós-ütőképes konkurencia hiányában a versenytársak úgy áraznak ahogy nekik jó. Ez igaz mind a két félre.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#212) nexplo


nexplo
őstag

Lassan kéne egy átfogó teszt hogy 1 év alatt ugyanazokban a mérésekben melyik proci pontosan mennyit lassult. Szerintem lenne meglepetés bőven. Kicsit olyan érzésem van mint most a lezuhanó repülők esetében hogy tudtak a hibáról de nem vették komolyan. Tuti hogy az intel is sejthetett valamit. Csak tojt rá vagy nem sejtette hogy rájön más is. Egy ekkora cég nem tévedhet ekkorát véletlenül.

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#213) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Engem nem érint a dolog, a Spectre/Meltdown foltokat is kikapcsoltam InSpectre-vel, meg ezt is ki fogom.
Ettől függetlenül kíváncsi leszek, hogyan tervezi majd kártalanítani az Intel a felhasználókat, és a vállalti szegmensben hogyan érinti majd a dolog az eladásokat.
Az az igazság, hogy túl sok a balhé az Intel cuccaival manapság, de az árképzésükön ezt valahogy tökre nem lehet észrevenni.

(#214) #25068288 válasza s.bala31 (#195) üzenetére


#25068288
törölt tag

Akkor te meg rendkívül öreg lehetsz, egy nulla humorérzékű, besorvadt, életunt nagypapi.
De ha már itt tartunk, hogy ezzel vagy elfoglalva, hogy ki milyen 'szintű', akkor légyszíves elemezd ki a ventilátorokat is. -hogy értsd, nagypapi a fanokra gondoltam!
Várom az eredményt! ;)

Ember vedd már észre mi megy itt, egy 'elvileg' intel sebezhetőségeiről szóló cikk után:

"...hát én nem vagyok intelfan, de...így-úgy amúgy, különben is az AMD...!"
"...nem vagyok egyik oldalért sem oda, hát de jaz ájemdé lassabb, nézzétek meg a videjókat, látni, hogy 2-3 fpssel lassabb! :DDD
"...én értem mit mondotok, de akkor is lassabb, mee míg az intel 99% kiaszargya a bölét is, addig az ájemdé 70% átlagon 2-3 fpssel lassabb! Lássátok...videjó!"

.....és folyamatos EZ A SZINT és ilyen hozzászólások mennek, minden egyes intelről szóló cikk alatt mostanában, míg amiről a cikk szólna...sebezhetőségekről...itt a fórumban '0, azaz nulla' érdembeli hozzászólás olvasható.

Félre ne érts! Nem zavar, én jól elvagyok, meg-meg mosolygok, vagy épp csak nem értek egyet.
De amit felsoroltam, az tény.
Akkor most mégis, miért állnék le vitázni, érvelni, ha tudom, semmi értelme?
Így hát jobbnak látom, ha csak egy-egy túlzásnál bebökök egy képet a pillanatnyi véleményemről.
Bár azért előfordul, hogy írok.
Amennyiben, ezek után is téged zavar, drága nagypapi, a 'szintem' hát szíves elnézésed kérem és arra kérlek, ignoráld az én hozzászólásaim és a gondod ezzel letudva, mindketten kedvünkre olvashatjuk tovább a fórumot és szólhatunk ahhoz szájízünknek, sőt mi több, 'saját szintünknek' megfelelően.
Előre is köszönettel és tisztelettel...

Hosszú és eredményes életet! :) \\//

[ Szerkesztve ]

(#215) -Skylake- válasza Puma K (#211) üzenetére


-Skylake-
addikt

Ket dolog :

-az abran intel nincs. Igy azert kicsit nehez osszehasonlitani a konkurencia araival szerintem.
- ketto , es ez a viccesebb : 2007-2008, 2007-2008... Had gondolkodj, tuti volt ott valami amitol ilyen szep ez az abra... Mi lehetett ? Mi lehetett az ? Nemtudom... Vajon mi ?

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#216) joysefke válasza #25068288 (#214) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ettől még sokaknak csípi a csőrét a nyomi mémek áradata, nem hiszem, hogy a PH fórumon is eröltetni kell ezeket

(#217) nexplo válasza joysefke (#216) üzenetére


nexplo
őstag

Nekem tetszenek. Hátra dőlök és pop-cornnal a kezemben röhögök a vicceken. A másik kedvenc a személyeskedés és annak elfajulása... mintha bárkinek s az élete múlna az igazán :)
Hihetetlen. Peace emberek :)

Zavard össze a világot: mosolyogj hétfőn! :)

(#218) Atlasz188


Atlasz188
csendes tag

https://www.techpowerup.com/255563/intel-tried-to-bribe-dutch-university-to-suppress-knowledge-of-mds-vulnerability#comments

(#219) Tomcat válasza Atlasz188 (#218) üzenetére


Tomcat
őstag

Ez nagyon komoly. Kíváncsi vagyok hogy tényleg úgy történt-e ahogy ott leírták. Az Intel "mentalitását" ismerve nem lennék meglepve ha ez a történet is valósnak bizonyulna.

Tomcat

(#220) vicze válasza Tomcat (#219) üzenetére


vicze
félisten

Mármint az Intel felajánlotta a rewardot a NDA-ért cserébe, szerintem nincs olyan cég ami ne ezt csinálná.
Több nem igazán történt.

(#221) makkmarce válasza vicze (#220) üzenetére


makkmarce
őstag

a bribe az megvesztegetés... ugyanazt olvassuk?

okoskodom, tehát vagyok

(#222) vicze válasza makkmarce (#221) üzenetére


vicze
félisten

Ugyanazt olvassuk, csak én a tényeket olvasom, és nem azt amit a szerző kiszínez, hogy minél szenzációhajhásszabb legyen.

Ahogy le van írva felajánlották a rewardot a hiba jelentése után, aminek feltétele az NDA. Ez elég alap és az lenne a felháborító, ha nem ajánlanák fel. Az hogy ebből ki mit forgat ki, az egy más kérdés.

(#223) Atlasz188


Atlasz188
csendes tag

A sztori olyasmi lehet, hogy a sebezhetőséget még tavaly!, 2018 szeptemberében találta meg a holland egyetem. Megkapták a 100.000 dolláros jutalmat és az Intellel abban egyeztek meg, hogy idén májusig nem fogják publikálni az eredményeiket. Az Intel még további 6 hónap "haladékot" akart kérni és cserébe fizetett volna 40 +80 ezer dollárt, amit a kutatócsoport elutasított.

(#224) lev258 válasza vicze (#222) üzenetére


lev258
veterán

A cikkben a kommenteknél is írták, hogy hiányos a történet, még tavaly ősszel kezdődött.

Ubuntu MATE 20.04, hobbi cayenne termesztő

(#225) s.bala31 válasza #25068288 (#214) üzenetére


s.bala31
őstag

Wow, tehát szerinted amit csinálsz az humoros :) Mellesleg attól hogy itt fórumon valakiknek eltér a véleménye a tiédtől még nem muszáj agyérgörcsöt kapni és "retardált, hülyegyerek" stb jelzőkkel lehordani + gagyi mémekkel teleböfögni a topicot, bár abban igazad van hogy ezzel hozod a SZINT-et.

[ Szerkesztve ]

(#226) sb válasza fanti (#210) üzenetére


sb
veterán

Nézőpont kérdése.
Nekem még van egy Celeronom... ezek szerint i3-am. :D

(#227) vicze válasza Atlasz188 (#223) üzenetére


vicze
félisten

"2018 szeptemberében találta meg a holland egyetem"
Nem mindet, a CVE számokból látszik pontosan mikor lettek bejegyezve. 3 lett tavaly 1 idén.

Azt egyik verzióban se látom, hol a lefizetés/megvesztegetés? Ebben az iparban ez elég általános, az Meltdown/Spectre-re is +2hónapot kaptak mert a pertnerek nem készültek el a patch-el időben. Ott is pont 2017 augusztus szeptemberi volt a hiba jelentése és januári a bejelentés. Google alapból 3hónapot ad publikáció előtt, Intel kért még időt és kaptak.

(#228) wwenigma válasza vicze (#227) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Pénzért akartak további 6 hónap haladékot venni. Ez mi ha nem az?! Raadasul ugy latom jelen esetben a patchek bőven készen voltak... :U

Kivancsi vagyok most hany tesztoldalnál kilincselnek hogy a 3xxx Ryzenekkel szemben ne patchelt rendszerrel mérjenek...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#229) Bici


Bici
félisten

A kereső szerint még nem vót:

Intel MDS Vulnerabilities Affecting 7th Gen And Below May Slow Macs By Up To 40%, Apple Warns

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#230) vicze válasza wwenigma (#228) üzenetére


vicze
félisten

"ugy latom jelen esetben a patchek bőven készen"
A mikrokód frissítés nincs kész és szükséges a védelemhez. Pl. elég sok Lenovo termékhez júliusra van ígérve, a többieket nem néztem, de valószínűleg hasonló.
A haladék elég nyilvánvaló, hogy az áprilisban bejegyzett hiba miatt van, arra nem volt semmi esélyük elkészülni.

Nem örökre való elhallgatásról van szó (olyat az Oracle és a HP szeret csinálni...), kérhették volna pénz ajánlása nélkül is, akkor minek neveznéd? Google nem kapott egy fillért se tavaly mégis adtak halasztás.

Szek: HP-nak elég sok üzleti modellhez van patche,(konzumerhez nincs) bár kicsit furcsa, Dell-nek majus vége július minden, Lenovo június-július.

[ Szerkesztve ]

(#231) vicze válasza Bici (#229) üzenetére


vicze
félisten

Igen ha kikapcsolod a HT-t akkor 30+% teljesítmény csökkenés nyilván, a macOS erősen HT optimalizált akkor simán meglehet.

(#232) wwenigma válasza vicze (#230) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Most elolvastam mégegyszer az irast és a kapcsolodo hozzaszolasokat, 40000$-t ajánlottak a sérülékenység súlyosságának csökkentéséért és ezt megtolták utána még 80000$-ral. Ez nem arra vonatkozott hogy az intel tovabb tudjon dolgozni rajta és igy mérsékelje a károkat hanem magára a CVE besorolásra (?) Szóval a hallgatás erre vonatkozott volna, először rosszul értelmeztem és az csak mellékes hogy e mellett még 6hónap haladékot is akart a közzétételre...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#233) #25068288 válasza s.bala31 (#225) üzenetére


#25068288
törölt tag

Téged zavar, míg másokat nem.
Hát ez van, nagypapi! :P

(#234) vicze válasza wwenigma (#232) üzenetére


vicze
félisten

CVE-nek vagy egy score-ja, ami úgyse néz senki sélülékenyég vizsgálókon kívül, illetve az egy hülye rendszer eszerint számolódik annak a függvényében, hogy v2.0 vagy v3.0 a számolás.

(#235) #25068288 válasza wwenigma (#228) üzenetére


#25068288
törölt tag

"..Kivancsi vagyok most hany tesztoldalnál kilincselnek hogy a 3xxx Ryzenekkel szemben ne patchelt rendszerrel mérjenek....."

Ismerve a múltjukat ebben sincs új, persze én is kíváncsi lennék adatokra.
Viszont az ilyen elég hamar kiderül, miután a vásárlóik szomorúan tapasztalják a valóságot.
Azért gondolom ezt, mert azért egy ideje eléggé elterjedt az 'önellenőrzés' és új gép esetén a méricskélés, benchmarkozás, illetve a független, önkéntes tesztek is egyre fellelhetőbbek.

(#236) vicze válasza wwenigma (#228) üzenetére


vicze
félisten

"Kivancsi vagyok most hany tesztoldalnál kilincselnek hogy a 3xxx Ryzenekkel szemben ne patchelt rendszerrel mérjenek..."
Mint pl. a PH! ahol direkt nem frissített rendszerrel(8hónapnyi patch hiányzott) lettek az RTX-ek tesztelve AMD CPU-val, mert(???). És minden más oldal legújabb Win-nel tesztelte őket. Valamiért más eredmény jött ki... Furcsa...

[ Szerkesztve ]

(#237) Abu85 válasza vicze (#236) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Nálunk még a programok is frissítettek voltak, nem csak a Windows.

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#238) vicze válasza Abu85 (#237) üzenetére


vicze
félisten

Aha.

Windows verzió 17134: Windows 10 April 2018
Cikk kiadásának időpontjában a legfrissebb verzió: 10.0.17763 Windows 10 October 2018 Update

Mivel a tizedes verziószám nincs közölve, így azt nem tudni milyen patch verzión volt, tételezzük fel, hogy .556-en, így így is régi OS verzióval lett tesztelve.

(#239) Abu85 válasza vicze (#238) üzenetére


Abu85
HÁZIGAZDA

Maximum nem frissítettük a táblázatot, de mindenből azt használtuk, ami a legfrissebb volt. Másképp ugye a sugárkövetés se működne, pedig arra is fel kellett készülni. Mindig amikor új platformra váltunk, akkor frissítjük az összes szoftvert, mert akkor nem kell később, illetve maga az alap frissebb. Ez nekünk óriási könnyítés, mert nem kell menet közben egy fontos frissítésnél mindent újramérni. Például a sugárkövetéshez.

[ Szerkesztve ]

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#240) makkmarce válasza vicze (#227) üzenetére


makkmarce
őstag

a megvesztegetés az, hogy az intel szerintem akár minden évben befizette volna a 100-200k usd-t, csak kussoljanak.. ezért kértek haladékot. Azért 6-8 hónap alatt 1 patch-et tudjanak már összedobni. A hollandoknak gyanus lett. Ennyi erővel várhatnának még 4-5 évet, mikor az intel már eladott egy rakás új procit, és az egész okafogyottá vált volna.

okoskodom, tehát vagyok

(#241) #38075904 válasza nexplo (#212) üzenetére


#38075904
törölt tag

https://www.anandtech.com/show/13659/analyzing-core-i9-9900k-performance-with-spectre-and-meltdown-hardware-mitigations

rendesen odaba*szott a cucc.

sikítva hányt mindenki a teherautóra." mondta a mese.

[ Szerkesztve ]

(#242) The.Grobber


The.Grobber
csendes tag

Üdv!
Azt vettem észre, hogy a Win10 KB4494441 után az i7 8750H folyamatosan TurboBoost órajelen megy (4+GHz). BIOS-ban a TB-t kikapcsolva pedig az alap 2,2 GHz-n, de ez alá nem megy soha sem az órajel; mintha a C state-ek nem működnének, nem kapcsol energiatakarékos módba a CPU.
Másnál előjött ez?

(#243) vicze válasza makkmarce (#240) üzenetére


vicze
félisten

Attól hogy odaköltesz hozzá egy csomó dolgot nem lesz valóság.
Intel tett egy ajánlatot elutasították, a kutatóknak a hírnév fontosabb volt, mint a biztonság így is lehet forgatni, ugyan úgy nem lesz valóság.

(#244) makkmarce válasza vicze (#243) üzenetére


makkmarce
őstag

Szóval szerinted normális, hogy egy sebezhetőséget évekig elrejtünk, és megvárjuk, hogy kifusson a termék, nem kell itt összezavarni a népet, igaz?
Ha hírnevet akartak volna, akkor 1 hónapra rá bejelentik. Ráadásul simán orvosolhatták volna a HW tulajdonosok, egyszerűen kikapcsolják a HT-t és kész (a microsoft még mindig ezt javasolja)
Már így is sokkal később szóltak, mint illendő lett volna.
Tanultak ebből, akár másnap kihozhatták volna, és bejelentik, aki jót akar, kikapcsolja a HT-t, míg nem ad ki javítást az intel. Talán akkor nem 6-8 hónap lett volna a foltozás.

okoskodom, tehát vagyok

(#245) makkmarce válasza #38075904 (#241) üzenetére


makkmarce
őstag

végülis.. mi az a 30% :)
ez ugyanabban a cikkben van ám

[ Szerkesztve ]

okoskodom, tehát vagyok

(#246) vicze válasza makkmarce (#244) üzenetére


vicze
félisten

"egy sebezhetőséget évekig elrejtünk, és megvárjuk, hogy kifusson a termék, nem kell itt összezavarni a népet"
Még egyszer attól hogy laposföld elméletet gyártasz nem lesz valóság.
Amit leírtam normális általános ipari mechanizmus.
Ha nem akarták volna pénzt egyből nyilvánosságra hozzák, de a pénzt választották első körben. Másodikban meg nem, ennyi semmi több.

[ Szerkesztve ]

(#247) makkmarce válasza vicze (#246) üzenetére


makkmarce
őstag

persze, hogy általános, hogy a cégre káros problémákat lefizetéssel oldják meg, de attól még a userek szemszögéből probléma, ha évekig rejtegetik a problémát megoldás nélkül.
Tehát ha téged lefizetnek, az nem lefizetés, hanem csak egy választás :) értem.

okoskodom, tehát vagyok

(#248) #38075904 válasza makkmarce (#245) üzenetére


#38075904
törölt tag

Hát én aznap felvágtam az erem marci, ahogy frissitettem a biost.

ez fogadott:

(IMG:https://imgur.com/a/NROZwDK)(/IMG)

Élet a halál előtt ez még?
Valamit kell találni azt értem. De nem annyira szar ez az intel.
Lehetne satás ssdm, de azt meg nem érinti azt irják. szóval az megint baj.

[ Szerkesztve ]

(#249) wwenigma válasza #38075904 (#248) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Körtét almával.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#250) Jim Tonic válasza darkhorse (#204) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Király. Gyorsak voltak.
Szerveren nem nagyon fogom észrevenni, mennyi a performance loss, így erről nem tudok beszámolni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.