Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Morden24


Morden24
nagyúr

Amennyire bejönnek általában a VAIO notik, annyira fantáziátlan rusnyaságoknak tartom ezeket - nagyon.

Sectumsempra - For Enemies

(#2) Devid_81 válasza Morden24 (#1) üzenetére


Devid_81
nagyúr

Kissé future de szerintem nem olyan rossz design ez. ;)

...

(#3) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Hello Kitty-s is van? (ultra-pink) YEAH! :DDD

(#4) Morden24 válasza Devid_81 (#2) üzenetére


Morden24
nagyúr

Hát, nekem pont nem a "future" jön le, az az alsó lemez + a hátsó támaszték éppen, hogy kevésbé letisztultabb/átgondoltabb látványt nyújt (számomra), mint pölö egy Mac (félreértés ne legyen, azokat sem tartom a designing alfájának és omegájának, de azért nem csúf darabok, már ami az iMac-eket illeti; a MacPro-k sosem tetszettek).

Valahogy bumszli, esetlen, és főleg nem illik a VAIO névhez, mert a notijaik kinézetben és minőségben minimum elérik, de inkább elagyabugyálják az Apple gépeket is.

Sectumsempra - For Enemies

(#5) shteer


shteer
titán

hmm... mire is hasonlít? nem jut eszembe :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#6) ]Phobos[


]Phobos[
senior tag

Sztem is rondák...

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#7) luw2win


luw2win
őstag

Ezek annyira rondák mint a VAIO-k szépek :D

[ Szerkesztve ]

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#8) Borgi


Borgi
aktív tag

és micsoda vas van belül :) akkor már jobban járnánk egy netbook-al :) vagy egy nettoppal :) azok jól néznek ki és mellé olyan monitort választunk amilyen tetszik.

üdv,
Borgi

Resistance is Futile!!

(#9) Depression


Depression
veterán

Az E5200 tudtommal DualCore és nem Core2.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#10) leviske


leviske
veterán

És milyen op.rendszer lesz telepítve? :F Vagy azt a vevőre bízzák? Csak mert ha igen, akkor nem értem az árat... semmi olyan komponensét nem látom a gépnek, ami indokolná... Egy G45+HD8400 párost olcsóbban kihozok, még akkor is, ha a jó hűtést is figyelembe veszem. :F

(#11) Bordoi


Bordoi
őstag

Szerintem nem csúnya cuccok, mondjuk én az alumínium billentyűzetet próbálnám ki legszívesebben. :)

Ha elengeded a postát akkor vennék két akkut is.---Ha megbeszéled a postával, hogy ingyen elviszi neked, és erről írásos igazolást is hozol, akkor részemről oké a dolog!--by dobozosfiu

(#12) Nyugdíjas válasza Bordoi (#11) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Kell venni egy Apple Alu Keyboradot ;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#13) dni válasza leviske (#10) üzenetére


dni
őstag

Persze össze lehet kevesebből is, de az nem lesz ilyen "kis" méretű. Valamint, ha megnézed, h mennyibe kerülnek más gyártók gépei, már nem is kérnek érte olyan sokat.

(#14) #56573440


#56573440
törölt tag

nem tudom nekem azér tetszik, prociból sem kellene _nekem_ sokkal több, viszont praktikus és használható simán alap feladatokra, remélem azért a billt lehet majd kapni

(#15) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Mennyivel csinosabb lenne BT-os billlel, egérrel! Legalább extraként megcsinálhatták volna. Mondjuk a moncsi talpa, mint dokkoló, li-po akkuval... :K

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16) bsh


bsh
őstag

nekem meg tetszenek
pont most gondolkozok noti vásárláson, csak azokank halovány a teljesítménye, és nekem igazából nem mobil eszköz kéne, hanem egy erősebb (desktop kategóriájú) gép, amit könnyen hordozhatok egyik helyről a másikra. ez meg arra pont megfelelne. lehet megfontolom...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.