Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Az akciókamerára kíváncsi leszek majd mit tud a gyakorlatban. :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) Márton


Márton
nagyúr

4k/60? :Y
Hol a gomb?

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#3) .mf


.mf
veterán

"a gyártó elmondása szerint az Erida lesz az első, széles körben elterjedt, teljesen szénszálas vázzal rendelkező eszköz"

Ja hogy a nagy újítás itt az lesz, hogy széles körben el is fog terjedni?

Jó dolog a szénszál, de:
- drága az előállítása
- nagyon sok függ a minőségétől is, egy gyenge processel készített szénszál termék gyengébb, mint néhány jobb "sima" műanyag vagy üvegszál
- ugyan erős, de merev és repedékeny. Nagyobb drónoknál a szénszál cső karok végére a propellert bilinccsel rögzítik, véletlenül sem fúrják meg a szénszál csövet, mert ott elrepedhet. Itt viszont kétlem, hogy belefúrás nélkül lenne összerakva

A 120 km/h-t erősen kétlem.

Valamint miért nem csinálták már 6-motorosra, 3×2 push-pull konfigurációban, az még 1 motor kiesése esetén repképes marad.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#4) Allien válasza Márton (#2) üzenetére


Allien
veterán

4k interpolált 60 fps. ;] Igaz, már a 4K-30 fps sem annyira rossz, ha kevesebb, mint 200 dolcsi lenne. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#5) Márton válasza Allien (#4) üzenetére


Márton
nagyúr

honnan veszed, hogy interpolált?

tessék! találtam neked kevesebb, mint 200 dolcsiért

[ Szerkesztve ]

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

(#6) Robert07


Robert07
aktív tag

En is kivancsi leszek a 4K60p-re, meg a bitratara, mert ide mar legalabb 150Mbps kellene, hogy jo legyen a vegeredmeny.

(#7) Teréz Atya válasza .mf (#3) üzenetére


Teréz Atya
senior tag

A karbonnal nincs semmi baj, meg az aliexpress szokeveny kopterek is elegge jo minoseguek, plane jobbak barminemu bilimuanyag es uvegszalas muanyagnal.
Azt, hogy a karbon merev es repedekeny nem tudom, hogy honnan veszed. Inkabb az a tapsaztalatom, hogy elegge rugalmas es olyan csattanasokat kibir, hogy ihaj. A jo helyen elhelyezett furatoktol nem kell felni.

120 km/h nem nagy cucc, meg az en 180-as falconom is rohogve kiviszi a tompe 4 colos propjaival. :)

A hedonizmus egyetlen elfogadható formája a kvadkopterezés! - koptergeza.blog.hu - www.youtube.com/channel/UCLtnLDubykhLEvDX0ZVUM8w - www.facebook.com/koptergeza

(#8) Allien válasza Márton (#5) üzenetére


Allien
veterán

Nem veszem sehonnan se, csak tipp. ;] Ha valami full hd-t CSAK 60 fps-l tud, akkor nehogymá a 4k-t meg 6000 fps-l. :DDD De legalább ugyan annyival. Illogikus, ugyebár. Mint amit linkeltél:
4K / 30fps
2.5K / 30fps
1440P / 60fps
1080P / 120fps
Ha tudna 4K 30-t tényleg, akkor a 2,5K-t mé szintén annyival. :B Ezek csak tippek persze, de vannak, akik utána néznek majd. :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#9) Márton válasza Allien (#8) üzenetére


Márton
nagyúr

rengeteg oka lehet
attól még valóban tudja a 4k/30-at, olvass csak fórumokat

Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.