Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sutykuru


sutykuru
tag

Vetesd fel a főnökével, azt szokták szeretni itt.

(#2) greenity


greenity
aktív tag

Főnöknek egész email dokumentáció egy szívélyes levéllel megspékelve.

"Egy mosolynál jobb a több"

(#3) GT Riders


GT Riders
csendes tag

Nem fogod elhinni, velem is ez történt, szintén villamosmérnökin :D Csak másik egyetemen.
Passzívra állítottam magamat egy adott félévben, majd a következő félévben szerettem volna beiratkozni. Ekkor jött a meglepetés, TÖRÖLTÉK JOGVISZONYOMAT még az előző félévben. Mondom mi a fene. Felhívom az ügyintézőt, blalbabla, már fél éve törölték, ő erről semmit nem tud ez van. Oké mondom ideje bekeményíteni. Írtam az Egyetem jogi osztályának egy levelet, hogy múlt félévben semmi hivatalos levelet nem kaptam erről, nem tudtam így fellebezni sem, így jogszerűtlenül járt el az egyetem. És jogi útra kívánom terelni a dolgot. Másnap már hívott a TO nagyfőnöke (nem az ügyintéző) És azonnal visszaállították a jogviszonyomat, és fel is vettek minden tantárgyamat :) Happy End :)

(#4) Syl


Syl
nagyúr

>Ti mit mondanátok neki?

Azt, hogy csekkolják a PH-s user nevedet és gondolkozzanak el ;]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#5) Male


Male
nagyúr

Szép történet... :(

Még viszonylag az elején én is kaptam egy levelet az egyetemtől, hogy törölték a jogviszonyomat, mert nem teljesítettem a kreditszűrőhöz szükséges összes tárgyat... Mint kiderült az egyik vizsgán én a lap hátoldalára kerültem, oda írta a tanár a jegyemet, a titkárnő meg azt már nem nézte meg, így nem is vitte be a Neptunba... szerencsére elég könnyen megoldódott ( mert ugye az index nem mérvadó, tehát ha nem találja meg a lapot, akkor így jártam :U )

Annyira mondjuk nem meglepőek, hogy ezek ilyen gyakoriak. Az egyetem spórol a munkaerőn ( hiszen azért mégsem teljesen versenypiac ez, a legolcsóbb megoldás a legjobb számukra ), és kevés pénzért ez van...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.