Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) LackoMester


LackoMester
addikt

Szép, tetszik. Durva a hűtés. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#2) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Uhh, ez aztán brutális egy állat lett. :Y

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

Ha kártyánként 2 db 8 tűs, és 1 db 6 tűs csati van, akkor 4 kártya összekötése estén milyen tápot kell használni? Vagy kiadnak majd Classified tápokat, amiket SLI-be lehet kötni? :D

Egyébként ez már tényleg csak fanatikusoknak való, mivel pár hónap múlva itt az AMD SI 28 nm-en, és az ottani legerősebb 1 chipes tuti verni fogja ezt, gyári tuning ide, extrém NYÁK oda.

[ Szerkesztve ]

(#4) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Ez beteg. :D

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#5) V.Dave


V.Dave
senior tag

Min power supply requirements: 1000W :Y

Xiaomi mi 8 6/128

(#6) csaabz válasza V.Dave (#5) üzenetére


csaabz
őstag

Az csak vicc....

Egyébként komoly kártya!

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7) torma1981 válasza Angel1981 (#3) üzenetére


torma1981
veterán

Na majd hiszem ha látom pár hónapon belül az AMD SI-t.

Szerintem csak jövőre jön.

(#8) mghltm válasza Angel1981 (#3) üzenetére


mghltm
addikt

elmeletileg: ( 2 x 150 + 75 + 75 ) x 4 = 1800 watt. nyilvan ez barokkos tulzas :DDD

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#9) Angel1981 válasza mghltm (#8) üzenetére


Angel1981
veterán

És még akkor ott van a rendszer többi része...
Ide tényleg elkel az 1500W-os tápegység, és az is határon fog járni...

torma1981: a pár hónap alatt októbert / novembert értettem, de még mindenképpen 2011-et.

[ Szerkesztve ]

(#10) torma1981 válasza Angel1981 (#9) üzenetére


torma1981
veterán

Tavaly is azt mondták pár hónap a 6-os széria. Az is csúszott. Azért mondom hogy lesz belőle 2012.

(#11) patex1983


patex1983
őstag

Amúgy nem hiszem el, hogy ilyen volumenű kártyára is egy ilyen tücsökpöcs, 5-6000 rpm-en forgó, kerregő, süvítő ventilátort bírnak pakolni...Nem tudom miért nem lehet már ezt elfelejteni és mondjuk lassan/lassabban forgó, halk 12 cm-es slim ventikkel támogatnák a hűtést... :W

Amúgy a kártya brutál!

[ Szerkesztve ]

X

(#12) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Ránézésre nem tünik olyan hatalamas überhűtésű kártyának.
Én a képet meglátva nem mondtam rá,hogy .:Vááá! :D

[ Szerkesztve ]

(#13) Razermazer


Razermazer
őstag

Ugyanez csak gtx 570-ből azt elviselném, és az ára sem olyan vészes, mint ennek a szörnynek. Gondolom egy 50 ezerrel olcsóbb :Y :DDD . Valahogy így fog kinézni talán evga fórumról való a képszerintem még normálisan is néz ki ha ilyen lesz

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#14) Janika!2 válasza TESCO-Zsömle (#4) üzenetére


Janika!2
aktív tag

+1 :Y

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#15) TTomax válasza patex1983 (#11) üzenetére


TTomax
nagyúr

Teljesen rendben van ez a hűtés...6000-et se forog...nem hülye gyerekek dolgoznak az eVga-nál...az egy 92mm-es mint a refen.. ott se hangos,és kifújja a meleget, amiből elég sokat termel az 580...
Más...
Nekem olyan 8800Ultra érzésem van amikor ránézek....azok voltak a bitang kártyák...

(#17) Angel1981
Kénytelen lesznek... csíkszélességet váltanak,sok mással együtt...nem csak rajtuk múlik.

[ Szerkesztve ]

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#16) blackydan


blackydan
senior tag

Nagyon komoly kártya az biztos, de négy ilyet összekötni már igen veszett dolog ;]

(#17) Angel1981 válasza torma1981 (#10) üzenetére


Angel1981
veterán

Az 5800-as széria megjelent 2009 szeptemberében.
A 6800-as 2010 októberében, a 6900-as 2010 decemberében.
Ezt sem fogják elhúzni jövő évig. max nem a teljes paletta fog megjelenni - szokás szerint.

(#18) BiP válasza Angel1981 (#3) üzenetére


BiP
nagyúr

(#19) Dreamie


Dreamie
őstag

első olyan 580-as variáns aminek jó a hűtése, legalábbis sztem, gondolom azért, mert hasonló a ref. hűtéséhez ami bitang jó lett!

Kockázatokról és mellékhatásokról kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!!! Battle tag: Dreamie78#2957

(#20) Móci


Móci
addikt

Brutális egy dög, nekem nagyon is tetszik.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#21) vgergo válasza blackydan (#16) üzenetére


vgergo
aktív tag

[link]

(#11) patex1983

Pontosan nem tudom, hogy mekkora venti van ezen, de ránézésre kb 30%-kal nagyobb, mint a referencia hűtőventije.

(#22) TESCO-Zsömle válasza patex1983 (#11) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nézted te azt a képet? Az a tücsökpöcs venti legalább 9 centi átmérőjű.

Egyébként azért raknak rá radiális ventit, mert:
1 - Sokkal nagyobb statikus nyomást képez, így nagy ellenállást képes leküzdeni.
2 - A levegőnek nem kell 90°-os fordulatot vennie, mert sugár irányba 'nyom'.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#23) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Első ránézésre nekem 8800Ultra ugrott be, talán a venti miatt.

(#24) DMG


DMG
senior tag

És amúgy mire jó?

32768x24576-ban lehet játszani vele a panelház külső homlokzatán? :D

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#25) EneMy84 válasza vgergo (#21) üzenetére


EneMy84
tag

Hát ez nagyon beteg emberek kinek van ilyenre pénze?itt már brutális config kell hogy ki szolgája a gpu-t.

"To achieve Victory we must. Massour forces at the hud out all power & Movement the enemy's 'centter of gravity "Von clousewitz"

(#26) EneMy84 válasza vgergo (#21) üzenetére


EneMy84
tag

Hát ez nagyon beteg emberek kinek van ilyenre pénze?itt már brutális config kell hogy ki szolgája a gpu-t.

"To achieve Victory we must. Massour forces at the hud out all power & Movement the enemy's 'centter of gravity "Von clousewitz"

(#27) TTomax válasza DMG (#24) üzenetére


TTomax
nagyúr

Esetleg alátétként is használhatod ha otthon a hokedli egyik lába rövidebb egy kicsit...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#28) TESCO-Zsömle válasza DMG (#24) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

És amúgy mire jó?

A róla szóló hírekhez hasonló marhaságokat lehet írni.

Ugye milyen jó? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#29) zolyee


zolyee
tag

Nagyon durva cucc! :Y

(#30) DMG válasza TESCO-Zsömle (#28) üzenetére


DMG
senior tag

De most komolyan, mi az ami azt kihasználja? És milyen konfigot kell mellé pakolni, hogy ki is tudja?

Mert jó, hogy marhaságokat kérdezek, de válaszolni érdemben meg senki nem tud rá. ;]

Amit ma megtehetsz, azt tegnap kellett volna.

(#31) mghltm


mghltm
addikt

tpu oldalon talaltam nagyobb felbontasu kepeket inyenceknek ;]

still 4 sale https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/mghltm/index.html || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

(#32) helkis válasza TTomax (#15) üzenetére


helkis
addikt

ez nem ugrott be! 8800ultra, bizony! :R mókus is jár hozzá? :)

(#21) vgergo - rekord szaga van.. :)

más: egyébként szvsz pont ez a fajta kari az (+matrix, lightning), ami a lét hozhatja a konyhára, nem sok ráfordítással, jó marketinggel, nagy ígérettel, sokakat meggyőzhet, de nem hiszem hogy jobban lehetne tuningolni, mint egy mezei referenciát.. :B (ugyanolyan hűtési megoldás mellett..)

[ Szerkesztve ]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#33) jones965


jones965
Modder

Megfelelő kezekben akkor hamarosan új WR fog születni dmark programokban.

(#35) TTomax válasza DMG (#30) üzenetére


TTomax
nagyúr

Mire kellene érdemben válaszolni???Se órajelet nem tudunk,se nagyon semmit... egyébként,most szépen menj az 5970,és a 6990-es topicba is tedd fel ugyanezt a kérdést....ez egy tuningos 580, hibátlan SLI-re,mert kifelé fúj és 3Gb-os,ráadásul jól húzhatónak ígérik... Aki majd megveszi,az tudja mire kell neki... Buta kérdésre nem lehet érdemben válaszolni.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#36) Angel1981 válasza vgergo (#21) üzenetére


Angel1981
veterán

Huhh - hát ez gyorsan jött. :)
És a hűtés hol marad?

#18 BiP: hát kb... :)

[ Szerkesztve ]

(#37) blackydan válasza DMG (#30) üzenetére


blackydan
senior tag

Mondjuk aki 2560x1440-ben játszik mindezt több monitoron teszi annak biztosan jó egy ilyen kártya. Ráadásul a CUDA magokkal a grafikai munkákban is sokat tud besegíteni a procinak.
(persze aki nagyon ezen a vonalon mozog az inkább a Quadro sorozatot választja)

Az más kérdés, hogy ezt a kártyát a legtöbb ember ki se használná: aki full hd-ben játszik annak elég egy 6850/70-es kártya vagy 6950, nvidia vonalon meg 560ti bőven jó.

Ami a rendszert illeti egy sb 2500k proci már kihajtja biztosan, persze egy jó lap kell alá.

(#38) Forestal


Forestal
tag

Gyönyörűséges és elegáns. Nem nehéz beleszeretni. Végül is ki tudja, 1 év múltán lehet ki is lehet majd használni...

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#39) TESCO-Zsömle válasza DMG (#30) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hát pl egy 3D-s kép helyből felezi meg az FPS-t.

Hidd el, alapon nem tud sokkal többet egy sima tuningos GTX580-nál.
Ez a kártya tuningrekordok megdöntésére van kihegyezve.

Ez a "kihajcsaje" meg népbetegség. A háromtagú egyenletből (CPU-VGA-Beállítások) a beállításokat mindenki kifelejti. Pedig simán lehet 4VGA-val is olyan limitet csinálni, hogy rá lehet feküdni...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40) Angel1981 válasza TESCO-Zsömle (#39) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ez a "kihajcsaje" meg népbetegség."

Teljesen egyetértek! :K
Magasabb felbontásban az esetek 95%-ban a VGA a gyenge láncszem.
Még egy GTX580 SLI-t is viszonylag könnyen lehet VGA limitessé tenni.
A "kihajtja-e" mániákusok órajelet, meg feszt emelnek pár plusz FPS-ért, szerintem teljesen feleslegesen.
"Bencsmárkoknál" lehet értelme max.

[ Szerkesztve ]

(#41) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Ez még a Zotacot is überelni fogja, nem kérdés, hogy az EVGA a legjobb ilyen téren.:K

(#42) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Igazi nagyvad! :K
Szépnek nem mondanám, de ez kit is érdekel? ;]

Alléz Olympique de Marseille!

(#43) Muerte


Muerte
addikt

Brutális :Y :R

(#44) patex1983 válasza TESCO-Zsömle (#22) üzenetére


patex1983
őstag

Igen, néztem a képet...

Mindezek ellenére akárhány radiális ventilátorral szerelt kártyát láttam/hallottam mindegyik akkora zajt csapott, amit pl. én, nem tudnék elviselni mindennapi használat mellett. Az lehet, hogy hatékony hűtés, de nem mindegy milyen áron...

X

(#45) Dark KillerX


Dark KillerX
addikt

Reméljük nem ilyen lesz[link]! ;]

(#46) bdlackoo


bdlackoo
tag

gf gtx 580 passziv hutes keszitese: vegy egy 20kilos rezdarabot... :DDD

dinosaurs are jesus ponies

(#47) Xirtam


Xirtam
veterán

Az komoly, tetszetős darab.

(#48) helkis válasza Dark KillerX (#45) üzenetére


helkis
addikt

nézd a jó oldalát, nem kell portalanítani.. ;]

"Egyedi vagy és megismételhetetlen! Csakúgy, mint bárki más!!!'" - 3Dmarkillers - hwbot.org

(#49) Boxi88 válasza Xirtam (#47) üzenetére


Boxi88
őstag

Nagyon is! :K

(#50) TTomax


TTomax
nagyúr

Egyébként gyanítom az árából kijön egy 580 vizesblokkal.. igaz a rendszer nincs hozzá számolva az persze pluszköltség,de lehet a vizes 580 se megy rosszabbul mint ez,viszont határozottan csendesebb...ez csak tényleg nagyon elvetemülteknek való kártya ,nem egy tucatáru,az biztos... ára is szép lesz,lehet majd pislogni ha a 6990 fölé vagy a köré árazzák,nem csodálkoznék ha inkább fölé...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.