Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) Andie válasza Kalandor (#18) üzenetére


Andie
őstag

Nem kell ez ezen felbaxódni. Keressen meg hivatalosan! Cég-cég. Kommunikáció eszköze a hivatalos megkeresés. Konkrét szerződéssel, ami tanúsitja, hogy a ti cégetek igénybevette ezt a szolgáltatást, és önszántából. Mer ugyanis mivan akkor, hogy valaki az én nevemben ad fel egy hirdetést utólagos fizetéssel, vagy akármi? Hát elnézést, hol az aláirásom? Az nem az enyém. Hol a pecsétem? Az nem az enyém. Bocs.

Balinov: Andie :D (igy is elég sürün néznek lánynak neten :) ).
Ez a módszer egyébként nem az én ötletem, hanem barátnőm volt olyan leleményes, hogy ezt találta ki. Mondjuk ő elküldi ezeket a sunyiba, csipöböl, én meg nyuszi vagyok, mint az avatarod. :) Illetve nemis nyuszi, hanem empatikus... meghallgatom, bólogatok, együttérzek, dumálok, és ha jó a rábeszélőkéje, akkor rávesz, mer ilyen vagyok. Aszonták egyszer, a szivem fog a vesztem lenni, hát biztosan. Mindenesetre ez a duma bevált, és elég diplomatikus.
Egyébként néha én munkára birom ám ezeket a csöveseket. Pl kritikusan fosok a kocsimmal kapcsolatos sérülésektől, lopástól, feltöréstől, úgyhogy ha bizonytalan helyen tudok csak megállni, és épp arra kéreget egy penner, akkor volt már, hogy kértem: üljön ide le, és sasolja a kocsit. Ha bárki ügyködik, küldje el annyába. Itt egy kétszázas, és ha visszajöttem, lesz párja.
1 óra múlva jöttem, a faszi ott ült, és meredt szemekkel nézte a kocsit. Beszámolt róla, hogy 2 kóborkutya állt meg mellette, és egy szórólaposztogató :) Ment a 200as, ő is jóljárt, énis (?).

A bevásárlókocsisok ellen meg van keksz. Nem százas van benne apafej, hanem a biléta. Kész.

Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.