Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#32) imibogyo válasza #48525824 (#31) üzenetére


imibogyo
veterán

Igen és gondolom ezek az emberek is ilyen sebességkülönbséggel érkeznek meg rád, valamint ilyen felelőtlen mutatványokat vállalnak be. Rendszeresen szembe vezetnek a forgalommal stb. Azért az érdekes, hogy szinte már véded, meg mások hsz.-eiből is lehetett egy ilyen "pozitív" sugallatot érezni, hogy nem is olyan rossz az amit csinál. Egyrészt nem értem, hogy miért lenne erre szükség gondolom semmi kapcsolatod nincs/nem volt vele, másrészt az én értékrendemben ez nem egy pozitív tett.

Majd még megköszönjük neki. Sőt jutalmaznunk is kellene a közveszélyes vezetőket, mert legalább ügyesek. Ezek a manőverek külön dicsérendőek. És nem attól félek, hogy ő fog feltétlenül hibázni (bár ez is benne van), de vannak rajta kívül mások is az utakon és ha valaki nem veszi észre időben, vagy rosszul reagál, már meg is van a baleset. Basszus 3:48-nál szembe megy a forgalommal, 10:35-nél pedig majdnem berongyol az emberek (nézők?) közé a "buszmegállóba". Ezeket milyen mérce szerint kellene pozitívnak értékelnem. :((

Arról nem is beszélve, hogy a videóban több helyen is szerepel, hogy kicsúsznak, kipördülnek, hibáznak stb.. És ha ez pont a közúton esik meg, akkor cseszheti, hogy 100-ból, csak 3-szor hibázik, ha egy másik vétlen közlekedőt balesetbe sodor. A sebesség alapvetően nem túl nagy, tehát kétlem, hogy halálos baleset lenne belőle, de mondjuk engem nem vigasztalna ha egy ilyen barom összetöri az autómat, miközben ott ül a 7 hónapos fiam a hátsó ülésen.

Minimum érdekesnek tartom, hogy egyesek még szinte védik is az ilyen embereket (lásd YT kommentek között is). Nem kívánom senkinek, hogy egyszer saját kárán tanulja meg valaki, hogy a közút nem játszótér és nem privát versenypálya (nekem sajnos volt benne részem), de azért kíváncsi lennék, hogy akkor is ilyen vélemények hangoznának-e el az illetőktől. Hogy: "végülis tudom, hogy összetörte az autómat, meg kicsit meg is sérültünk, meg 6 hónapig most nem lesz a családomnak autója, de azért láttam, hogy ügyesen vezet és "van köze a vezetéshez", na meg tulajdonképpen vannak nála veszélyesebbek is az utakon, szóval nem is haragszom"..... :U

(#33) maummamut: Jó, így már más. Nekem az jött le, amit írtam. Igen a bringásokkal nagyon nem törődnek a vezetők. De motoron sem sokkal jobb a helyzet... És igen rengeteg barom van az utakon. Én egy időben napi több száz kilómétert is vezettem, de ma már egyre nehezebben veszem rá magam a sok hülye miatt. Olyan előzéseket szoktam látni, hogy feláll a hátamon a szőr. :(

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.