Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kolondrum

És a 8gigás sandisk is benne figyel.
Alig akartad kiadni a kezedből! :p
Gyárilag angliába szánt darab, oda való töltővel (bejegyzés lesz belőle mert rávilágítok egy apróságra), angol menüvel. Adtam neki HU szoftot. Ritka barátságos telefon az E71 és 72. Ha nagyobb lenne a kijelzője és jobb kamerát tettek volna bele én is bevállalnám!

[ Szerkesztve ]

(#2) Иван


Иван
őstag

Khm... A tőlem megfosztott szövegem. ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#3) Dany007 válasza Иван (#2) üzenetére


Dany007
veterán

Na, mesélj, ki fosztott meg és miért? Mondjuk a miérten nem csodálkozom. :P

(#4) Иван válasza Dany007 (#3) üzenetére


Иван
őstag

A csúnya moderátor bácsik figyelmeztettek. Monnyanak le, visszaélnek a hatalmukkal. Csak azért kaptam, mert anglikán vagyok! ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#5) Dany007 válasza Иван (#4) üzenetére


Dany007
veterán

Na, hát én meg csodálkozom, hogy ilyen sokáig tartott :D :P

(#6) Иван válasza Dany007 (#5) üzenetére


Иван
őstag

Hazudnék, ha azt mondanám, nem számítottam rá :))

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) Kolondrum

mitek fáj?ha?

(#8) Kolondrum

Fent a hazai piacra szánt töltő látható kb nulla kábel hosszúsággal. Lent az E72-é látható amit drága angol barátainknak szántak. Sokat elárul a kép mondjatok bármit! [link]

(#9) Иван válasza Kolondrum (#8) üzenetére


Иван
őstag

Lehet az SI/birodalmi egység különbségeinek köszönhetik, vagy valami.

Esetleg még 1772-ben hozott egy törvényt a Lordok Háza, mely szerint minden kontinentális hossz standardjának másfélszeresét kell angol piacra szállítani, mert így szimbolizálták azt, hogy az angol hajók távolabbra jutottak riválisaiknál.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#10) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Érdekes egy nő "tollából" ilyet olvasni. A nejem kritériumai egy telefonnal szemben:
Lehessen róla sms-t küldeni, lehessen vele telefonálni, szép legyen! :D

Rip and tear

(#11) Kolondrum válasza Zolaash (#10) üzenetére

Nekem milyen érdekes olvasni mert nem ilyen mint írásban. :R
Röviden: Nagyon örül neki és rájött nem kell ide HOX. Hazafelé fogta a kezében és ki nem adta onnan. Na ebből tudom, hogy úgy vigyáz rá mint a két szemére.

(#12) lsebestyen


lsebestyen
addikt

Hát igen, az e72 mindig jó telefonnak fog számítani, pont mint egy 6310i. :K
Amúgy előlapból csak is gyárit, az utángyártottak nagyon gagyik..

(#13) Tulipanti válasza Kolondrum (#11) üzenetére


Tulipanti
tag

Nem is adom ki a kezemből. :P
Nagyon nagyon vigyázok rá! :K

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#14) Kolondrum válasza Tulipanti (#13) üzenetére

Mondtam b*****nak, hogy mit kaptál, ilyet szól ezért az apró karcért új előlap? :DDD Hát nem vagyunk egyformák! Hülyét kapok a zsebkopott meg hajszálkarc, és karc szavaktól. Mondom, úgy, hogy az N8 fóliáján vagy egy jókora! Kezdi is kikezdeni az idegeim! ;]
Na az is szép kör lesz a careben. Már úúúgy várom! ;]

[ Szerkesztve ]

(#15) Jhonny06


Jhonny06
veterán

blackberry

(#16) Tulipanti válasza Kolondrum (#14) üzenetére


Tulipanti
tag

Annyira engem se zavar, főleg, ha nem arra koncentrálok. De sokszor odanyúlok, hogy letörlöm. :))
Úúúgy elmennék veled a Care-be, már régen voltam. :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#17) Kolondrum válasza Jhonny06 (#15) üzenetére

A "b" betűs illető azt akar, a legújabbat amit nyomatnak. A gond csak az ,hogy olyan 2 havi fizuja egyben...

[ Szerkesztve ]

(#18) Иван válasza Jhonny06 (#15) üzenetére


Иван
őstag

:R

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#20) lsebestyen válasza Kolondrum (#19) üzenetére


lsebestyen
addikt

:C Szép lett.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.