Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) puttputt


puttputt
őstag

Szerintem ez egy olasz étel:

"Egy tulipános látogatás a Vezúvnál" a neve.

Un tulipano visita al Vesuvio vagy Visita al Vesuvio - szerintem foglald le a jogait, híres leszel vele. :D

Gratulálok, már most felülmúltad az én szakácsművészetemet! :))

Ki fogja megízlelni? Postáznád? :DDD

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#2) Tulipanti válasza puttputt (#1) üzenetére


Tulipanti
tag

Lehet, hogy tényleg ezt kellene tennem. :DDD És akkor talán a muffinok is befutnának. :DDD

Hát ez saját fogyasztásra készült most. :) A posta sajna túl macerás lenne. De majd a saját kis üzletemben ez is felkerül az étlapra. :DDD

anjani182: Jó, nem lett tökéletes. :P De majd máskor jobb lesz. :K

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#3) anjani182


anjani182
őstag

Én ebbe belekötök! :P

A tojáson látszik, hogy a fehérje túlsült, a jobb oldalán jól látható a barnulás. A sárgája is betonkemény. Én így nem szeretem a tükörtojást!

Az én módszerem, hogy amint a fehérje szilárd állagot vesz fel sütéskor, azonnal fejre fordítom és egy lehelletnyit még sütöm és kész is. :R

[ Szerkesztve ]

Forever and ever, let's make this last forever.

(#4) Metalfan


Metalfan
senior tag

Ha tojássütésre adom a fejem, akkor általában kerül rá reszelt sajt meg grillcsirkéhez való fűszersó is. Marha finom :K Kár, hogy most se tojásom, se sajtom, se fűszerem nincs... majd legközelebb.

anjani182: én meg keményre sülve szeretem a sárgáját :P A serpenyőre meg fedőt teszek és közepes lángon/hőfokon sütöm meg a tojást. Így még meg sem kell fordítani.

[ Szerkesztve ]

(#5) Tulipanti válasza Metalfan (#4) üzenetére


Tulipanti
tag

Én most szendvics sajtot tettem alá. Ezzel is jó. :)

Na! Én is fedővel csináltam! :C

puttputt: Oké! :DDD
Hááát... Mostanság biztos nem, de egy ideje vannak terveim, hogy mi hogy lenne, talán egyszer meg is valósul. :)
Házi tesztelőbrigád! már van! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#6) puttputt válasza Tulipanti (#2) üzenetére


puttputt
őstag

Majd megyek előkóstolónak az üzletkédbe!
(Extrém-egészségbiztosítással természetesen. ;]
Na jó. Csak viccelek ám. ;) :P )
Meg "névadónak". :DDD

Apropó. Tényleg lesz üzleted?

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#7) szablya


szablya
tag

Ezt kajáljátok Simbian-nal? :DDD Szerintem egy nőnek alap, hogy tudjon készíteni mindenféle tésztákat, leveseket, főtt és párolt ételeket... :D Bocsásd meg nekem ;]

ja, és igen, túrós meg tejes puliszkát is :DD

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) puttputt válasza szablya (#7) üzenetére


puttputt
őstag

Mi egyéb kell még? :DDD
"Energiabomba egész napra." ;] :P

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#9) Tulipanti válasza szablya (#7) üzenetére


Tulipanti
tag

Nem nem! Tudok én rendes kaját is csinálni. :K Csak magamnak nem volt kedvem terülj-terülj asztalkát csinál. :))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#10) zoo8800


zoo8800
veterán

Inkább sütöttél, nem főztél:P

rip and tear, until it is done

(#11) Tulipanti válasza zoo8800 (#10) üzenetére


Tulipanti
tag

Jó, ez is igaz! :P Sütni amúgy is jobban szeretek. :U

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#12) zoo8800 válasza Tulipanti (#11) üzenetére


zoo8800
veterán

Rántottát sütni én is szoktam, a tükörtojást nem szeretem :N
fincsi hagymás-baconos :)

rip and tear, until it is done

(#13) Tulipanti válasza zoo8800 (#12) üzenetére


Tulipanti
tag

Igen, ismerős. A párom mestere nagyon ezeknek a dolgoknak. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#14) szablya válasza Tulipanti (#9) üzenetére


szablya
tag

Ja. Jó akkor. Egy férfi szívéhez a gyomrán át vezet az út ;]
Vagy a...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) Tulipanti válasza szablya (#14) üzenetére


Tulipanti
tag

Igen hallottam hírét... :))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#16) Xirtam


Xirtam
veterán

Ezt sütötted nem főzted! :P :P

Azta nagy állat barát vagy , hogy a cica belenyalhat a tányérba. Köztudott h a cicák a legbacisabbak. Hiába mosogatsz el ezekután nekem ez akkor se férne bele egy gazdi állat élettársi viszonyba!:D Még jó hogy nem vagyunk egyformák! :C

[ Szerkesztve ]

(#17) Lenry válasza anjani182 (#3) üzenetére


Lenry
félisten

te megfordítod a tükörtojást!? :Y
szégyelld magad

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) Tulipanti válasza Xirtam (#16) üzenetére


Tulipanti
tag

Igen, ezt már más is mondta. :P

Hát igen. Nálunk ez mondjuk úgy természetes. :U A mosogatógép azért elég magas hőfokon mosogat. :K

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#19) Xirtam válasza Tulipanti (#18) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát legjobb esetben is 60 fokon! De most nem arra gondoltam h a bacik, mert hogy mamám szavaival élhessek " aki nem eszik koszt nem hal meg soha". Hanem maga a tudat hogy a ccia az én tányéromból! Vagy na nemtudom. Sose volt szoba állatom( hörcsögön ) kivül szóval lehet ez is közrejátszik, h nekem ez fura!

(#20) Tulipanti válasza Xirtam (#19) üzenetére


Tulipanti
tag

Értem. Én baba korom óta macskákkal vagyok körülvéve, szóval biztos, hogy ez miatt nem zavar az ilyen dolog. :K Érthető, hogy te így állsz hozzá. Nálunk a macskák bent vannak és családtagok.:)

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#21) Xirtam válasza Tulipanti (#20) üzenetére


Xirtam
veterán

:)

(#22) Lenry válasza Tulipanti (#20) üzenetére


Lenry
félisten

apuék elmondása szerint az első szavam a cica volt. és mai napig nagyon szeretem őket. de ennyire azért nem állok közel hozzájuk :N

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) puttputt válasza Lenry (#22) üzenetére


puttputt
őstag

Én meg madárhangokat utánoztam a kiságyban.
Az első "szavam" is az ő nyelvükön ment.
Szüleim fel is jöttek, azt hitték, hogy berepültek a galambok és "egyéb állatfajták" (vö. Durrell).
:DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#24) puttputt


puttputt
őstag

"Társkomment" a bejegyzéshez:

[link]

:D

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.