Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Uchimata


Uchimata
tag

Idojarast vajh hogy birja? Fedett teraszon?

(#2) Bocha válasza Uchimata (#1) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

A lehetőségekhez képest próbálgattuk ezt is. A hideg az akkumulátoros üzemidőt némileg befolyásolta, ez nem túl meglepő. A port nagyon jól bírta, direkt víznek nem tettük ki.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#3) Predatorr válasza Uchimata (#1) üzenetére


Predatorr
őstag

Érdemes a honlapját megnézni, fröccsálló a cucc. Még érdemesebb megnézni a hifiket alázó frekvenciaátvitelt és a TWS szolgáltatást, ami itt (és az egész lapcsaládban) a többi igazán fontos információhoz hasonlóan nem jelenik meg. Már csak egy normális boltból lehetne megvásárolni épeszű áron, és venném is.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#4) Bog válasza Predatorr (#3) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Igazából te rögtön kettőt vennél, hogy a TWS-t kihasználd? Mert szerintem ennek meglehetősen csekély a célközönsége egy olyan terméknél, ami amúgy is úgy lett kitalálva, hogy minden irányból halld és jó messzire szóljon.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) lalakov


lalakov
senior tag

Az üzemidő jól hangzik, de tényleg bír annyit? Tronsmart Element Mega-ám van, ami 15 órát ír. Valójában azonban teljes hangerőn nem szól tovább 3-4 óránál. Most másfél éves, de az elején sem bírta sokkal tovább. (azért teljes hangerőn hallgatom, mielőtt valaki beleköt, mert hangos gép mellett használom)

(#6) Schuler888 válasza Predatorr (#3) üzenetére


Schuler888
senior tag

TWS? Nah ez engem is erdekelne mi az osszefugges a teljesen vezeteknelkuli fulessek es egy bt hangszaro kozott. Azt tudom, hogy a tronsmart eleg sokat gyart mind2bol:))

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#7) moleculez


moleculez
veterán

Ezt elmentem, tavasszal vesszek egyet a kertbe edzeni :K . Technos arcként, a basszus akkor sok, ha nem kapok levegőt tőle.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#8) pepucs


pepucs
tag

Element Mega-hoz képest megérheti a dupla árat? :DDD

"azt mondta reggel a rendszer, hogy adjak meg új jelszót. Beírtam, hogy faszom, erre kiírta, hogy túl rövid ..."

(#9) Freddycom válasza Schuler888 (#6) üzenetére


Freddycom
őstag

TWS (true wireless stereo), BT hangszórónál annyit tesz, h ha kettő van belőle és összeszinkronizáltad őket, akkor sztereóhoz hűen jobb/bal hangszóróból a megfelelő rész szól.

(#10) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

Üdv!

Azt szeretném megtudni hogy működik-e hálózatról töltés közben?

Köszi!

(#11) Schuler888 válasza Freddycom (#9) üzenetére


Schuler888
senior tag

Koszonom :R
De errol mit kellett volna sokat irni? Ez mar sok sok sok eve letezo dolog egyeb hangfalaknal is

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#12) Taposzeb


Taposzeb
csendes tag

Több 100 négyzetméteres csarnok? Biztos nem lett egy kicsit elnagyolva ez a becslés? Még ha be is szólná ekkora terekben nem szoktak egy hangforrást használni.

(#13) oZone762


oZone762
tag

Én is nézegetem a BT hangszórókat a kínai oldalakon. Egy szobába mi az ajánlott?
Illetve ez a kialakítás jobb, vagy a soundbar?

(#14) andor80 válasza oZone762 (#13) üzenetére


andor80
senior tag

Ez is jó választás szobába is.Egyébként meg egy kisebb 2.1 edifier stb.De ez mobilisabb ja ha nem vagy "audiofil" jól jársz vele.Olcsó soundbarokat felejtsd el doboz hann ,stb

Tartsd tisztán a képernyőd ne engedj a digitális szennyezésnek.Blokád alatt tartom én is!

(#15) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Több száz nm? Ne már...

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#16) miqlas válasza 2ofthem (#10) üzenetére


miqlas
őstag

A Tronsmart Element T6 Plus-ból kiindulva nem ajánlott töltés közben használni! Ott ki is emeli a gyártó, hogy ne tedd!

42

(#17) B1T3


B1T3
addikt

Szívesen meghallgatnám, mit tud mélytartományban a Harman Kardon Onyx Studio 5 és a Go+Play mellett. :) Ár-érték arányban valóban ütősnek tűnik.

(#18) mjani1172 válasza Taposzeb (#12) üzenetére


mjani1172
addikt

Nekem egy olcsó huawei bt szól egy 250 nm es csarnokban.
Főleg rádió szól, és elég. Persze egyébként csönd van, és nincs minőségre igény,csak szóljon valami.
Ezt így gondold. :)

(#19) Predatorr válasza Bog (#4) üzenetére


Predatorr
őstag

Természetesen. Sokat hallgatok zenét, és játékban is szerencsésebb tudni, honnan támadnak. Monót meghagyom az úgy maradt hippigenerációnak. :P Sokol rádió is beszórja a szobát. :D

B1T3: nálam a csak 20W-os kis T6-tól is minden durván rezgett (20Hz-et nyomja már!), de abban és a plusban sincs magas (14kHz). A Pulse Force 18kHz, de csak 80Hz-től, szépen szól, de mély nélkül. Ez pont a 40-20000Hz miatt kéne, mert hifit kb. 5* áron kapsz olyat, és kicsit bonyolult cipelni

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#20) Panama13


Panama13
lelkes újonc

Én tronsmart element t6 max ot szerettem volna venni, de meggyőztek hogy ne tegyem, bár én nagyon szívesen meghalgattam volna előben. De berendeltem a GGMM M4 et az mondják hogy ez nagyon ott van hangzásban.

(#21) deka10


deka10
senior tag

Én rendeltem egyett, meglátom milyen ha bejön akkor lesz neki párja is. :)

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#22) Panama13 válasza deka10 (#21) üzenetére


Panama13
lelkes újonc

Majd ha sikeresen megerkezik, kérlek írd le róla a véleményed, mert ha tényleg olyan s basszus amilyennek mondják, kinti zenehalgatásra veszek enis.

(#23) Predatorr válasza Panama13 (#22) üzenetére


Predatorr
őstag

Miért nem nézi meg senki a freq. resp. paramétereket? A legtöbb sztárolt, drága szarnál nem is találni! Értsd: nem veszem meg. Aki kiírja, vállalja a durva piaci büntit is, ha nem teljesítené.
Soundcheck videókra keress rá, főleg, amelyeket nem mobillal rögzítettek.

Azt tudom, hogy az element t6 durván hozta a basszust (a mosógép rezgett/mozgott alatta a fürdőben) és tényleg nem a magasakat, ahogy jelzik is.

De pl. LG cuccoknak kerestem utána sokat, mire megtaláltam, hogy a legsztároltabb multimarketingbullshit hifijük (!) is 100Hz-től indul.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#24) deka10 válasza miqlas (#16) üzenetére


deka10
senior tag

Itt azt írja, hogy lehet tölteni csak nem tesz jót az akkumulátor élettartamának.
A FAQ 6. pontban írja.

[ Szerkesztve ]

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#25) pozsesz2323


pozsesz2323
friss újonc

Üdv!
Érdeklődnék,hogy van e garanciája...és ha van mennyi?

(#26) E2E4


E2E4
aktív tag

Felmerült bennem pár kérdés. A terméket használókat, a cikk íróját, vagy a specifikációban jobban elmélyülőket szólítanám meg ezekkel:

1. Két eszközt vásárolva és párosítva képes úgy szólni a szett, hogy az egyik a bal, a másik a jobb hangsávot adja ki magából? Tehát létrehozható vele valódi sztereó tér?
2. Lehetséges otthon állandóan üzemeltetni betáppal úgy, hogy az akkumulátor ez esetben kiiktatásra kerüljön?
3. Ekkor az akkumulátor valóban kiiktatásra kerül, vagy folyamatosan tölti azt?
4. Utóbbi esetben csepp tölti, időnként csepp tölti, tölti, állandóan tölti vagy nem tölti az eszköz akkumulátort? - Ezek nagyban befolyásolják az akkumulátor élettartamát.

[ Szerkesztve ]

SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

(#27) Predatorr válasza E2E4 (#26) üzenetére


Predatorr
őstag

Teljes sztereó kábel nélkül. Ezért TWS
Én már leleveleztem a supporttal. Amúgy sík hülyék az angolhoz, vagy szar a bot. 5.-re értették meg a kérdést, de akkor már angolul beszélő humán erőforrást kértem. :(((

Keress rá a soundforce tws review-re, van egy idősebb faszi, szépen letesztelte.

Elméletileg megy betáppal, csak nem egészséges neki. Értsd: nem iktatja ki.

Teljesen jó, ha pár naponta feltöltöd.

[ Szerkesztve ]

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#28) AuraSync


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Huh hát nem tudom ki írta a cikket, de jobban is utánanézhetett volna a dolgoknak.
Ebben a készülékben 5 hangszóró van nem 9.
Egy mély és 4 magas.
A többi az csak gumi membrán hasonlóan mint a JBL termékeinél.

Amúgy ha minden igaz hamarosan megérkezik mert én is rendeltem egyet. :K

Ez előtt volt egy Sony XB41-em kemény 1 napig aztán visszaküldtem mert nulla basszusa volt.
Én bass mániás vagyok kíváncsi leszek ez hozza-e azt a mennyiségű bass-t amit várok.
Habár 29k-ért nem várok csodát.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#29) deka10 válasza AuraSync (#28) üzenetére


deka10
senior tag

Nekem már megérkezett, a basszusból tényleg bőven van. 🙂

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#30) AuraSync válasza deka10 (#29) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Mennyire hangos 50%-60%-on?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#31) deka10 válasza AuraSync (#30) üzenetére


deka10
senior tag

Én a erősebb hangzást vártam, bár nem igazán van mihez mérnem, de nyilván függ a file minőségétől is. 50%-on azért egy 25 nm szobát jól megtölt zenével de azért még lehet mellette beszélgetni, 50% felett már hangosabban kell beszélni 100%-nál már kiabálni kell.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#32) AuraSync válasza deka10 (#31) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Úgy hallottam 70% felett már nem erősödik a mély csak a magas ez miatt úgy hangzik mintha visszavenné a mélyet. Ez mennyire vészes?
Mondjuk szinte az összes ehhez hasonló Blutuszos hangszóró így viselkedik még a JBL is.

A Sony meg még rosszabb ott egy bizonyos töltöttségi szint alatt már nem lehet 100%-on használni.

Mennyire jó ez a 360 fokos hang?
Mennyire jó minőségű a magas hang?
Van doboz hangja a cuccnak?
Mennyit bírt nálad egy töltéssel?

Az ilyen 360 fokos hangszóróknál akkor nincsen sztereó hang?
Csak mono ami körkörösen szól?

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#33) deka10 válasza AuraSync (#32) üzenetére


deka10
senior tag

A mély az tényleg elég durva 70% felett is. Annyit még nem használtam, hogy lemerüljön, amikor megjött feltöltöttem teljesen, tavasszal többet lesz használva. Körbejárva a hangszórót minden irányba jó erősen szórja a hangot, szerintem azért is vártam erősebb hangzást mert nem egy irányba nyomja, ha volna még egy belőle akkor menne a sztereó is és úgy már egy kisebb házibuliban is elmenne. Szerintem nincs doboz hangja, ami furi, hogy nem igazán lehet halkan hallgatni, vagy nagyon halk, vagy nagyon hangos, ez a 2-es hangerőnél jelentkezik, szerintem ott lehetne egy köztes állapot. Ami részemről még zavaró, hogy nincs rajta fogás, csak két kézzel fogható, nincs kicsi kezem és meg is tudom fogni a tetejénél egy kézzel, de valahogy ha át akarom rakni egy másik helyre nem érzem biztonságosnak a fogást.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#34) AuraSync válasza deka10 (#33) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Megérkezett. :D

Hát igen amit sejtettem előre, hogy a magas/közép nem lesz az igazi ebben jobb volt az XB41.
De a mély az mérföldekkel jobb ez egyértelmű.
Azt írta egy cikk 23 óra a bejáratása a hangszóróknak szal lehet lesz ez még jobb is.
Körbe járva szépen egyenletesen hallani a hangot.
Amit sajnálok, hogy a nagyon berregős alsó mély tartomány az hiányzik, de ugye ezt tudni lehetett mivel 40Hz az alja a cuccnak.

30k-ért megérte és kész. Nem vártam csodát. :R

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#35) AuraSync válasza AuraSync (#34) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

"Nem vártam csodát."

Hát azt nem is, de kajak pár óra hallgatás után elkezdett tőle fájni a fejem. :))
Sajnos nem a mély hangtól, hanem a közép hang az ami szörnyen rossz "minőségű" legyen az akármilyen zene és az még külön rátesz egy lapáttal ha az ember online rádiót hallgat.
Mintha valami régi szokol rádió lenne. :O
De mindezt benti környezetben persze, lehet kint jobb a helyzet mert ott azért máshogy terjed a hang.
A mély is igazából csak akkor kiemelkedő ha olyan zene szól ami kedvez a hangszórónak amúgy legtöbb esetben csak érezni a mélyet az asztalon, de hallani belőle nem sokat lehet.

70%-on kezdtem el használni 7 órát bírt kb 50-60%-on tuc tuc zenével + rádió zenékkel.
Nem értem miért kell eltúlozni az üzemidőt ilyen 20 órákkal...
Mivel tesztelik Mozart zenével ahol nem is mozog a membrán? Vicc. :(((

Szal inkább csak az vegye meg akinek a gyenge hangminőség nem probléma.

Igaz be kell járatni a cuccot (egy cikk szerint) de sztem nem lesz akkora különbség, hogy egyből azt mondja rá az ember ez igen.

De most őszintén mondjon valaki ennél jobb alternatívát ennyi pénzért...
A JBL-ek magas hangja valamivel jobb, de ott nincs ennyi mély ennyi pénzért.
Ha ennél mélyebb kell akkor a következő a JBL Boombox ami még használtan is 80k körül mozog meg az jóval nagyobb is az sem bír többet üzemidőre. (volt nekem anno)

A 6 órás töltés meg egy vicc. Miért nem adtak hozzá egy rendes adaptert ami gyors feltolja?
Tényleg ilyen szinten tart még csak a technika? Kajak 0-100%-ra a JBL Partybox 300-am előbb feltöltődik.

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#36) deka10 válasza AuraSync (#35) üzenetére


deka10
senior tag

Nem vagyok audiofil de ha neked úgy szól mint a sokol rádió, akkor sürgősen küld vissza, mert ott akkor valami nem jól működik.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#37) AuraSync válasza deka10 (#36) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Helyesbítek a fél millás DALI házimozimhoz képest szól úgy. :))

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#38) bebe1026


bebe1026
friss újonc

Nekem is can egy iylen termékem, nemrég vásároltam. Őszintén megmondom többet vártam tőlle de egyáltalán nem rossz, a basszus pedig brutál. Viszont én egy égesz halk de hallható alapzajt(egy magas susogó hang) véltem felfedezni és nem tudom, hogy az én termékem hibás vagy mind ilyen? Eddig olyan 3-4 órát használtam. Leginkább csak akkor halható ha fél méternél közelebb ülök a hangszóróhoz ha mondjuk videót nézek viszant akkor elég zavaró. Van bármilyen tapasztalatotok ez ügyben? Vissza kéne küldjem szervízbe?
Válaszitokat előrre is köszönöm!!

(#39) AuraSync válasza bebe1026 (#38) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem egy sípoló hang van alapzajként de zene közben nem hallani.
Ezért nem fogom visszaküldeni Lengyelországba. :N

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#40) B1T3 válasza AuraSync (#35) üzenetére


B1T3
addikt

Tévedsz, ha ennél több mély kell, akkor a legjobb döntés a Harman Kardon Onyx Studio 5, amely bár hangerőben elmarad a JBL Boomboxtól, de konkrétan még mélyebb hangokat is képes megszólaltatni, mint a Boombox, ráadásul a hangképe is elég kifinomult (50 Hz körül van egy kiemelés, de ezt leszámítva viszonylag lineáris). És a legjobb, hogy újonnan 55 ezer Ft, de láttam már 45-ért is. :)

(#41) AuraSync válasza B1T3 (#40) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Ja csak éppen:
-Nem víz álló. :(
-Kevés az üzem ideje. :O
-Rondán néz ki. :))

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#42) B1T3 válasza AuraSync (#41) üzenetére


B1T3
addikt

Hangzásról volt szó. :)
Az Onyx Studio 6 már teljesen vízálló (minden másban megegyezik az 5-tel), a dizájn pedig szubjektív.
Az üzemidő valóban lehetne jobb.

(#43) deka10


deka10
senior tag

Nézegettem annó onyx studio 5 is, de a 3000 mAh akku nem igazán győzött meg. A 12000 azért meggyőzőbb, még úgy is, hogy "csak" 6 órát megy 70%-on.

Ha azt akarod, hogy ne essen le a telefonod akkor rakd repülőgép üzemmódba!

(#44) trepxe válasza Panama13 (#22) üzenetére


trepxe
tag

"Mozog, rezeg a mosógép alatta" Akkor az azt jelenti, hogy a bevitt elektromos energia jó részéből mozgási energia lesz, nem hangnyomás. Ennek elkerülésére jó a force balanced woofer, amit pld a vifa a hordozhatókban használ, vagy a nagy sbs subokban van.

(#45) AuraSync válasza trepxe (#44) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

A "vifa" márkát egy lapon említeni egy 28k-s kínai cuccal elég érdekes szemszög.
Oké most egy technológiáról volt szó, de ugye nem gondoljátok, hogy a 30k-s cucc azt fogja tudni amit a 100k-s?

A legnagyobb baj az, hogy a Magyar ember olcsó cuccokból akar várat építeni és ez miatt van, hogy elkezdi összehasonlítgatni az olcsót a drágával. Melyik érné meg jobban?
Nos egyik sem. Az egyiknek rossz a hangja a másiknak meg nem annyira jó amennyibe kerül.
Ha minőségi zenét akarok hallgatni akkor azt nem blutuszon keresztül fogom és nem is parti hangszórókkal.

A legnagyobb probléma az, hogy nincs egy olyan blutusz hangszóró sem ami "tökéletes" lenne.
Az egyikben a mély jó, a másik RGB ledes, a harmadikban jó a középhang, a negyedik jól néz ki, az ötödik sokat kibír akkuról, a hatodik vízálló, a hetedik olcsó, stb stb...
Olyan nincs, hogy ez mind egyben benne lenne és nincs is törekvés erre.
Minden gyártó csak a saját hülyeségeit hajszolja...

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#46) trepxe válasza AuraSync (#45) üzenetére


trepxe
tag

Pont hogy megkulonbozteteskent irtam a Vifat. Olvasd el. Semmivel sem vetheto ossze igazan, a legjobbak.

(#47) AuraSync válasza B1T3 (#40) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Azóta már nekem is egy Onyx Studio 5 van és ha ezt előbb tudom, hogy 55k-ért ilyen szintű "szoba rengető" mélyet kapok akkor messziről elkerültem volna a Tronsmart játékszert.
Szerencsére hamar meg tudtam tőle szabadulni. :DDD

Nagyon szép hangja van az Onyx-nak a mélyek elképesztőek. Csak hát az üzem idő ugye meg az a fránya lassú 5 órás töltés ne lenne.

Tehát most magam ellen fordultam mert van egy ronda, nem vízálló és kevés üzemidejű brutál jó hangú hangszóróm. :))

A hangerő nem is annyira érdekel mert a Boombox magas hangerőn már kiabál és összeomlik az amúgy is "harsh" hangképe. Azt is csak olyan max 60%-on érdemes hallgatni akkor még megmaradnak a mélyek is.

Szal az Onyx 5-el meg vagyok elégedve, lehet jön majd párja is. :R

(#46) trepxe:
A Vifa még mindig drága nekem és semmi fiatalos stílusa nincsen. Az Onyx is ronda, de legalább nem kell érte egy vagyont kifizetni és így nem is kell úgy vigyázgatni rá mint egy Vifa-ra.
Azért a negyed millás Koppenhágát nem hinném, hogy csak úgy valaki leb@ssza a harmatos fűbe vagy sárba mikor éppen horgászik.

[ Szerkesztve ]

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

(#48) trepxe válasza AuraSync (#47) üzenetére


trepxe
tag

Nyilván nem, ez alapvetôen nem az a kategória. Az hogy fiatalos-e az másik kérdés, -kinek mi - de hogy idôtálló design, az biztos.Ultra letisztult skandináv formák. Nekem bejön, nagyon is, de ez az otthonod berendezésének kérdése is. Drága, ahogyan egy sz@ros prémium autó is, pedig az is csak elvisz...

(#49) B1T3 válasza AuraSync (#47) üzenetére


B1T3
addikt

Pótold meg kb. 5 ezer forinttal, és legalább a vízállósággal nem lesz bajod. :)
Az üzemidő tényleg lehetne jobb, de amilyen hangerőn szoktam hallgatni, nekem az is több, mint elég. A dizájn pedig nekem bejön, legalábbis elegánsabb, mint pl. a JBL-féle rudi dizájn, de ugyebár ez tényleg szubjektív.

(#50) AuraSync válasza B1T3 (#49) üzenetére


AuraSync
őstag
LOGOUT blog (1)

Tudom, hogy a 6 már vízálló, de esőben és víz közelben én biztos nem fogom használni szal nem előny. :K

S23 Ultra / Watch 6 / Q80T 65" / 14600KF / RTX 4070 S / JBL / S3000 Pro / WH950NB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.