Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

Khm... hol vagy Apple? :F

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) Schuler888 válasza roli543 (#1) üzenetére


Schuler888
senior tag

regota szemezek egy ilyennel.
De. Ami most van az allvanyos tehat a telefon szogben all rajta, nem fekszik, ez utobbi nem tetszik, a budsot eleg heti egyszer tolteni, amugy el van a taskamban. Tehat valami olyan kene amin a telefon nem fekszik es mellette egy ora toltheto kisebb meretben.. egyelore keresgelek meg

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#3) Sn00k válasza roli543 (#1) üzenetére


Sn00k
veterán

Van ilyen apple fronton is belkin meg mas apple alltal tamogatott markaban is. Sajna gyari nincs eselyes nem is lesz :/

3njoy the Lif3

(#4) francz'70 válasza Schuler888 (#2) üzenetére


francz'70
aktív tag

Rakd a két töltődet egymás mellé :D
Amúgy én is vadászok egy ilyet (persze csak Samut) mondjuk itthon az összes Samu eszközeimhez van vez.nélküli töltő, de pl.nyaralás stb. jól jönne ez a 3in1 töltő, bár tudom tölteni telóval a Watch-ot és a Buds-ot is, de azt inkább csak vészmegoldásként használom.

(#5) Firehand válasza Schuler888 (#2) üzenetére


Firehand
tag

Valami ilyesmire gondolsz? [link]

Ha kicsi a tét a kedvem sötét....

(#6) Ádám16 válasza Sn00k (#3) üzenetére


Ádám16
addikt

Akkora égés után meg is értem, hogy inkább elfelejti ezt a piacot az Apple

Amúgy jó a cucc, nagyon szimpi.

(#7) Schuler888 válasza Firehand (#5) üzenetére


Schuler888
senior tag

Igen, csak az ora resze aggaszt, tobb helyen olvastam, hogy a nem kimondottan hozza valo toltok kart tehetnek benne, tulhevithetik

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#8) kakuk.tamas válasza Schuler888 (#7) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

Ezt igazolom! Múltkor nem a saját töltőjével töltöttem az órát, és olyan meleg lett, hogy ki is kapcsolt. Addig be se tudtam kapcsolni, míg vissza nem hűlt.

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#9) joey04 válasza roli543 (#1) üzenetére


joey04
titán

A gyári Apple azért lett volna nagy cucc, mert bármit bárhova tehettél volna rajta. Pont ezért lett kivitelezhetetlen, mert túl bonyolult lett volna. Az már más kérdés, hogy minek harangozták be, ha még nem volt megoldás a problémákra.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#10) francz'70 válasza kakuk.tamas (#8) üzenetére


francz'70
aktív tag

Van egy régi mondás "Samsunghoz csak Samsungot".....
Azóta nincs is semmivel problémám ;)
(..... de tuti, hogy nem szándékosan van így ;] )

(#11) Sn00k válasza joey04 (#9) üzenetére


Sn00k
veterán

Mondjuk azért furcsa, hogy a 21. században ezt nem tudják műszakilag megoldani...

3njoy the Lif3

(#12) Surfym@n


Surfym@n
senior tag

Ventilátor/megfelelő hűtés nélkül ez is csak egy jó drága rezsólap marad, ami még másodfunkcióban tud tölteni... :DDD

28 év és 2.8-as rekesz felett már nincs mese...

(#13) Csabis


Csabis
aktív tag

Amikor volt az előrendelés a Watch4 Classic-ra akkor egy ilyet adtak mellé :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.