Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Egy: Csúnya, kb úgy néz ki, mint a War for Cybertron és az nem mai csirke. Pedig a Transformerekből aztán lehetne jó kis next-gen grafikát csinálni.
Kettő: Még olyan baromságok is vannak a trailerben, hogy "One Goal" (egy cél) utána meg: "Protect Earth/Destroy Earth". Hát ez minden, csak nem one goal.
Viszont kérdés: ezt is a High Moon csinálja? Mert akkor még akár jól is elsülhet, bár ez a trailer eléggé lelombozott.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) Trevize1987 válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

Úgy gondolták, hogy oldalanként egy cél, bár még így is hülyeség.

Amúgy nagyjából egyetértek.

(#3) oriic válasza Bad Pritt (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem a High Moon készíti. A filmmel lesz kapcsolata, nem a korábbi TF játékokkal.

Live-Die-Respawn

(#4) Bad Pritt válasza oriic (#3) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Dark of the Moont is ők csinálták. Ettől függetlenül csúnya ez a szerencsétlen, a Fall of Cybertron sokkal szebb volt pedig az is 2 éves már. Mindegy, azért várom, mindig reménykedem, hogy megtörik a jég és lesz egy jó filmadaptáció (Wolverine-en kívül, az fasza volt).

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) Dilikutya válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


Dilikutya
félisten

Miért, ez most filmadaptáció lesz? Az új Transformers filmnek nem ez a címe.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#6) Sanchez638


Sanchez638
addikt

Hát én akkor nyúltam tf után, amikort az első rész kijött, azt végig nyomtam de az volt sajnos az utolsó...

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#7) Bad Pritt válasza Dilikutya (#5) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát én nem tudom. Optimus úgy nézett ki a videóban, mint ahogy az új filmben fog. Meg gondolom nem véletlenül debütál ugyanakkor a két termék.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#8) Dilikutya válasza Bad Pritt (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Űrdongó is úgy nézett ki, láttam, de ennek ellenére szerintem nem filmes játék. A film címe Transformers: Age of Extinction lesz.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) oriic válasza Dilikutya (#5) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előzmény lesz.

Live-Die-Respawn

(#10) Bad Pritt válasza Dilikutya (#8) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A hivatalos Watchmen játék címe End is Nigh volt pl, szóval az alcím nem feltétlen árulkodik ilyesmikről.
Amúgy ha jó lesz a multi akár még érdemes is lesz beruházni rá.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#11) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Szép halál. Ezt nem lett volna szabad meglépni, mert a Cybertron játékok a képregények és a g1 sztorivonalhoz ad hozzá plusz tartalmat, a Michael Bay féle transzmorfersz meg egy amerikánszkíj patriot báblgám!
Jól tönkrevágják a méltó folytatások lehetőségét. Na nem baj legalább van 2 jó transformers játék.

(#12) Dilikutya válasza Kr/\toS (#11) üzenetére


Dilikutya
félisten

Film is lehetne már egy jó végre.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#13) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Egy dolgot nem értettem a High Moon munkáiban: hatalmas robotokról van szó, akkor miért kell normál méretűvé alacsonyítani őket azzal hogy a saját világukban harcolnak egymás ellen? Tetszik hogy most egy másik világon, földön van a hangsúly, ahol minden hangyányi, és ők a nagy gigászok. Harcoljanak városban, dobálózzanak kocsikkal, dőljenek hatalmas felhőkarcolók; egy szóval: történjenek emberi mércével elképzelhetetlen dolgok, na akkor lenne nagy sikere!
(legalábbis nálam, aztán ízlések és pofonok..)

(#14) Dilikutya válasza AeSDé Team (#13) üzenetére


Dilikutya
félisten

A filmes TF játékokban a Földön zúztak... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#15) AeSDé Team válasza Dilikutya (#14) üzenetére


AeSDé Team
őstag

A Transformers The Game-re gondolsz? Igen, olyasmire céloztam :) Na ott te voltál a nagy, és jött a sok kis emberke, autók.

(#16) seederking


seederking
őstag

Elég fostalicska a kinézete..Reméljük a játék jobb lesz mint a trailer.Pedig ahogy föntebb is írták ebből aztán lehetne game-et csinálni.
Így vagyok a Gyűrűk Urával is...csak próbálkoznak de semmi emlékezetes.Pedig a story adott ami nem kevés.

(#17) Dilikutya válasza AeSDé Team (#15) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Revenge of the Fallen-hez is készült játék. Még akkora szarkupacokat... :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Loresz


Loresz
tag

Jah, ebből aztán lehetne jó gémet csinálni látványos grafikával! Pedig minden adott!

Üdv, Lóránd!_____Loresz_Hun !!!**Hackintosh építés**!!!____

(#19) Dilikutya válasza Loresz (#18) üzenetére


Dilikutya
félisten

A 2007-es filmes adaptációnak sem a grafikája volt a baja (annak ellenére, hogy játszható volt egy 6 éves 64 Mb-os Radeon 8500-ön is), hanem az, hogy a játékmenet valami elképesztően bárgyú és monoton. Hozzátenném, én a War for Cybertrontól sem estem hanyatt, nem sokkal tűnt jobbnak. Hiába volt az aktuális Unreal motor alatta, hiába dicsérték, szerintem az is gyenge volt.
Személy szerint én egy, a 80-as évek képregényét, figuráit és a rajzfilmsorozatot alapul vevő játéknak örülnék a legjobban. Meg persze filmnek, de egyik sem fog már soha megvalósulni.

Gémet nem kell csinálni, az kel a tojásból. Van mindenféle, szürke, kanalas...

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.