Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) subaruwrc


subaruwrc
félisten

1. :DDD

faja lett a blog papa. a decemberi számot is te írod :D

(#2) Zsubi


Zsubi
őstag

Grat srácok :C :R Nem megy rosszul az a E3200-as ;]

(#3) yolan


yolan
őstag

hohó, itt a blog, hát, picit azért sajnálom, azt hittem többet fog menni, de ez már már szép eredmény, a procit pedig nagyon szívesen :)
a kis e3200 viszont megindult rendesen, arra lehet érdemes lenne rápróbálni a nitrót
gratulálok srácok!

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#4) h.adam.92


h.adam.92
őstag

jó lett jó lett, am adom yolan véleményét, én is kicsit "többet" :B vártam a kis conroetól :B

(#5) yolan válasza h.adam.92 (#4) üzenetére


yolan
őstag

hát szerintem toyonéék is, de ez van, ezt kell szeretni. az 1.1-es 2.8ghz, vagy az 1.33-as 3.5ghz szerintem így is jó, valszeg nem sok mindenki fog rápakolni jeget. :B

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#6) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Grat az eredményekhez! :R

when the sun shines, we'll shine together

(#7) 14adam


14adam
addikt

Gratulálok az eredményhez.Ugyan olyan monitorom van :D

(#8) akoska07


akoska07
nagyúr

Grat az eredményekhez.

nice work :K

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#9) No-kia


No-kia
őstag

szép eredmények, grat :R
én is meghajtanám a E3200-amat majd az IP35-ben, de nem tom hog yrövid ideig 1,7 V-tól menynire degradálódik? ninc sjegem meg ilyen szarok, de léggel meg egyéb eszközökkel sztem 80 fok alatt tudnám tartani, de az káros neki?

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#10) Overlocker


Overlocker
veterán

Grat! ;) Sajnálom hogy nem tudtam elintézni a nitrot.. :(

(#11) subaruwrc válasza Overlocker (#10) üzenetére


subaruwrc
félisten

decemberre megoldhatnánk. amolyan karácsonyi ajándék címén :)) :D

(#12) toyone


toyone
őstag

Köszi mindenki :R :)
Az e6300 ezt tudta, léggel se ment sokat igazából nem is számítottunk ennél többre vele, De pár pontot, meg tapasztalatot hozott. Még egyszer thx yolan-nak

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#13) lipi67


lipi67
veterán

Mondtam én, hogy dezentorok vagyok! ;)

-Nem értem, hogy mi a baj a 6300-mal? Ami most lehetett, ki is jött belőle. Szerintem rendben van az.
:K - GRAT!

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#14) yolan válasza lipi67 (#13) üzenetére


yolan
őstag

Az előbb dementort olvastam, elkéne menni aludni

Rendben van, azzal nincs probléma, látszik, ennyi volt benne, csak mi naívak, többet
vártunk eleinte. Ez van, én azért szeretem :)

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#15) lipi67 válasza yolan (#14) üzenetére


lipi67
veterán

:DDD Ha még 1ütt is tocóskerteztünk volna..olvasni se tudnál most:)
Nincs hát, szeretsd is ;)

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#16) krammerka


krammerka
őstag

Nagyon szép eredmények,grat!! :C

Főleg az E3200,na az szép...........,én 4450MHz-nél kifagytam léggel.
A WR listára gondolom felrakjátok :C :C

[ Szerkesztve ]

(#17) toyone válasza krammerka (#16) üzenetére


toyone
őstag

:R
Fent van[link]
Lipi
:)) :R

Mindenki menekül valamibe | ❄️🗻🍁☀️🌊

(#18) lipi67 válasza toyone (#17) üzenetére


lipi67
veterán

Tudod miért is jo ez? Sokszor már annyira unom a prájmolást és a valid eredményeket, s ilyenkor..
ilyenkor újra kedvet kapok én is... Köszi srácok! :K ;) :R

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.