Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) negotiator


negotiator
csendes tag

A Red Faction: Armageddon eddig is benne volt a csomagban (egy hete vettem meg), most a Path to War című DLC-jét csapták hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#2) Airedhyal


Airedhyal
aktív tag

Ha megveszem, akkor csak egy steam kulcsot kapok ami az egész pakkot feloldja?
Vagy játékonként 1-1?

(#3) negotiator válasza Airedhyal (#2) üzenetére


negotiator
csendes tag

4 kulcsot.
1. Darksiders, Red Faction: Armageddon, Metro 2033, Company of Heroes, Company of Heroes: Opposing Fronts, Company of Heroes: Tales of Valor
2. Saints Row: The Third
3. Titan Quest
4. Red Faction: Armageddon Path to War DLC

[ Szerkesztve ]

(#4) Airedhyal válasza negotiator (#3) üzenetére


Airedhyal
aktív tag

Köszi.

(#5) .mf válasza negotiator (#3) üzenetére


.mf
veterán

Kár, hogy együtt van a Metro és a CoH is, mivel azokat már korábban megvettem, így el szándékoztam ajándékozni -- tessék, itt gátolnak a jótékonykodásban :))
Mindegy, úgyis megveszem a pakkot a hétvégén, még ha valószínűleg egyikkel sem fogok játszani (ami ezek közül érdekelt, már megvan), mert sajnálnám, ha a THQ végleg eltűnne, néhány elég jó címet adtak ki...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#6) Zsoccc válasza negotiator (#1) üzenetére


Zsoccc
senior tag

Jogos, javítva.

(#7) Mythsardan válasza .mf (#5) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Lehet hülyeséget mondok, de én úgy tudom, hogy ha beaktiválsz egy játékpakkot, amibe mondjuk 6 játék van, de neked megvan a 6-ból 2 steamen, akkor megkapod azt a 2-őt giftként

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#8) Воланд válasza Mythsardan (#7) üzenetére


Воланд
titán

nem, sajnos nem lesz gift.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) .OM. válasza Mythsardan (#7) üzenetére


.OM.
aktív tag

Ezt valaki meg tudja erősíteni? Jó volna..

ex .Oldman.

(#10) Mythsardan válasza Воланд (#8) üzenetére


Mythsardan
aktív tag

Igen, sajnos ebben az esetben neked van igazad, ugyanis csak néhány esetben van úgy, ahogy emlékeztem

twitch.tv/tct_mythsardan | R7 3700x, GTX 1080

(#11) shaddam válasza .OM. (#9) üzenetére


shaddam
aktív tag

Nem lesz gift. A steam logika a következő: van 3 almám és két narancsom, veszek 2 almát és egy narancsot. Mennyi az annyi? Amennyiben berakom az újakat is a kosárba (lesz) 3 almám és 2 narancsom. Valahogy ez a szemétség meg a játékok eladásának lehetetlensége sose merül fel a steammel kapcsolatban. Mert a steam mennyire jó hogy olcsó. Ja ha nem a 40 eurós kezdőárat nézzük :C

RájzenHét 1700|GTX 1060 #TeamZsarnokgyík #Internetesvérpistike Retro multis mókák---> http://szondi.ninja

(#12) Krike


Krike
aktív tag

Na, én is betoltam a kosárba, bár CoH, és Metro megvannak, de a többi megérte azt a 6 dollárt.

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#13) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én gy Humble Dawn of War Bundle-t fogok várni :) Innen csak a CoH érdekelne, de mégsem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#14) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Valaki meg tudná nekem mondani, hogy ezekben a játékokban milyen multis lehetőségek van? Pl van-e olyan, amiben van co-op?

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#15) Necroman_Mk2 válasza .mf (#5) üzenetére


Necroman_Mk2
őstag

Nem a jótékonykodásban gátolnak, hanem abban, hogy a fillérekért vásárolt játékaidat (a fiókodat) magasabb áron tovább add. Korábban a HIB üzemeltetői ugyanis tapasztalták, hogy a külön-külön aktiválandó játékoknál sokan megvették egy centért a pakkot, majd külön Steam-fiókra regisztrálva drágábban kiárusították másoknak. Ezért vezették be az idéntől azt, hogy csak csoportosan jár a kulcs, és csak minimum 1 dollár felett - hogy ne lehessen külön accountokra regisztrálni.
Mert a HIB nem ezért jött létre!

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#16) HS 2142 válasza Inv1sus (#14) üzenetére


HS 2142
őstag

A RF Armageddonban van ilyen túlélős coop, a Company of Heroesban pedig 8 főt támogató online multiplayer lehetőség, amennyire én tudom.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17) .mf válasza Necroman_Mk2 (#15) üzenetére


.mf
veterán

Köszönöm, hogy feltételezed rólam, hogy miután már régebben, jóval magasabb áron megvettem a játékot, most nyerészkedni akarnék a számomra felesleges másodpéldányon, főleg miután most már fillérekért dobálják az ember után az akkori árához képest...
Értem, amit mondasz, de ahogy leírtad, az nem tetszik.
S ez sem megoldás rá, továbbra is lehet egy külön fiókra regisztrálni, majd az egész fiókot eladni.

Engem az zavar, hogy külön az egyes játékokat nem lehet továbbadni -- akár ingyen is. Persze, erre lehetne jönni, hogy "és ha akkor kp-ban kéred el az ellenértékét?" és satöbbi. De továbbra sem tetszik, hogy a megvásárolt termék nem átruházható náluk.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#18) Mister_X válasza .mf (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Kérdés: ilyen piti áron (maradjunk 1$-nál) miért nem veszel kettőt? Nincs 500Ft és akkor ajándékoztál is.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) .mf válasza Mister_X (#18) üzenetére


.mf
veterán

Eleve gondoltam $10-t adok nekik, végülis még egy vétele is egy megoldás az adott esetre, de a nagyobb kérdésre (egy-egy játék átruházhatóságára) még továbbra sem, az továbbra is a Valve nem éppen szimpatikus policy-je marad...

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#20) #65675776 válasza .mf (#17) üzenetére


#65675776
törölt tag

"továbbra is lehet egy külön fiókra regisztrálni, majd az egész fiókot eladni." - Ez továbbra sem lehetséges. Tiltja a Steam Subscriber Agreement és az PH alapszabálya is. Szóval itt nem kellene erőltetni.

RoLyHuN: Csak akkor lesz giftelhető, ha a kiadó ezt lehetővé teszi. Alapértelmezésben a többletpéldányok elvesznek.

[ Szerkesztve ]

(#21) Krike


Krike
aktív tag

Hozzáadták a nagy csomaghoz a Warhammer 40k Dawn of War GOTY edition-t is :)

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#22) Inv1sus válasza Krike (#21) üzenetére


Inv1sus
addikt

Elvileg akik megvették már a csomagot, azok nem kapták meg ezt pluszba. Ez igaz?
Mégis megkapták, csak rossz helyen nézték. :P

Egyébként most már szerintem ennyiért én is megveszem. De lehet inkább megvárom a holnapot, ki tudja, hátha adnak még valamit. :D

[ Szerkesztve ]

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#23) Inv1sus válasza Inv1sus (#22) üzenetére


Inv1sus
addikt

Na meg is vettem giftként. :R

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.