Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gombsadi


gombsadi
aktív tag

Hát... (persze háttal nem kezdünk mondatot) most már jöhetne tényleg egy olyan ajánlattal ami fel veszi a konkurenciával a versenyt. (az n900 jó volt. Pont. Csak így múlt időben. Miért nem jött ki több ilyen készülékkel?)

[ Szerkesztve ]

(#2) David75


David75
őstag

Nehogy jövő ilyenkor mégis androidos telefonokkal próbálkozzanak...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#3) kaller1


kaller1
veterán

Lassan kezdenek a Sony Ericsson útjára lépni, hosszú ideig nincs csúcsmodell, ami érkezőben van, azt sokan és sokáig várják.... :U

.::> <::.

(#4) Sofian válasza David75 (#2) üzenetére


Sofian
őstag

Jön még Nokiára Android.. :)

(#5) amanoba válasza Sofian (#4) üzenetére


amanoba
őstag

soha nem lesz nokiára android..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#6) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Szerintem első körben az is elég lenne, ha rákattintanak az 5800 formatervére és nyomnak egy del-t, nehogy véletlenül megint elővegyék.
Androidos Nokia meg tuti tarolna szerintem. Összerántana két elég nagy tábort.
De hát az elvek azok elvek...

Caffeine addict.

(#7) David75 válasza beccyboy (#6) üzenetére


David75
őstag

Hátha a symbian 3-mal bebuknak+a maemo olyan halovány lesz mint most hogy 1 készülék van+nem lesz sikeres a meego akkor lehet hogy mégis androiddal próbálkoznak.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#8) vigipeer válasza David75 (#2) üzenetére


vigipeer
csendes tag

Imádom a Nokia E szériát, de szerintem sok mindent megoldana, ha egyszer csak egy Nokiára tévedne az Android(nem E-re), gyors tűzoltást tudna elérni. Az vitathatatlan, hogy jól össze vannak téve a Nokiák, de az új generáció elvárásai túlnőtt rajtuk.
Követni kell a trendeket.
Logójuk is új értelmet kapna, öreg átadja az utat az új generációnak.
Remélem ez a nyereség visszaesés már végleg észhez téríti őket, hogy sok jó dolgot kéne csinálniuk. :W
N8-ban és hasonló csúszkás qwerty-s Nokiában nagy reményeim vannak, őket mindenki nagyon várja már. :C Csak ne hagyják abba és nagyon kapcsoljanak rá. ;]

http://vigipeer.wordpress.com/

(#9) Barthezz2 válasza vigipeer (#8) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Vagy nehogy pofára essünk az N8 kapcsán. Nagyot kell mutatnia most a nokiának, ha akarnak még valamit ezen a fronton. Viszont ez azt hozza magával, hogy egyre nagyobbak az elvárások velük szemben, és ha nem jön ki ütős kivitelben az N8 pl akkor nagy a baj..

Everybody lies.

(#10) sagesz93


sagesz93
addikt

Lesz itt még motorola stílusban, megmentő android :D

(#11) hans87 válasza Barthezz2 (#9) üzenetére


hans87
tag

Hát igen, én is ettől tartok. N95, N93, N82, N97, mind nagy beharangozott, alapvetően nagyon jó mobilok voltak, de mindig sikerült 1-2 nagyon durva szarvas hibát bele tenni.
Most ezt nem lehet. Vagy kijön fullosan, vagy :W

Nokia 5530

(#12) hans87 válasza sagesz93 (#10) üzenetére


hans87
tag

Jaja.
A Symbian-es út nem tűnik rossznak (S^3 és S^4), de félő kevés lesz. A MeGoo jó (engem a Maemo-s N900 nagyon mefogott), de évi 1 tellával kevés lesz. Nem lehet mindig S40-es közép telókból élni... :(
Az Android egy hasznos vérfrissítés lenne, meg ugye népszerű, most meglovagolni nem lenne rossz. Motorolának úgy tűnik bevált, SE-nek is.
A Samu meg a HTC meg nem kér bocsánatot, csak úgy dobálják be piacra a jó Androidos modelleket...

[ Szerkesztve ]

Nokia 5530

(#13) beccyboy válasza hans87 (#12) üzenetére


beccyboy
aktív tag

Teljesen igazad van, az S^4 és a MeeGo tényleg ígéretesnek tűnik.
Csak tényleg rá kéne jönniük, hogy ők nem engedhetik meg azt, mint az Apple, hogy évi egy telót dobnak ki. Ahoz legalább akkora hype kellene, meg egy használható, MEGBÍZHATÓ telefon. Meg nem ugyanazt a gyenge procit kéne a gyenge rendszer alá pakolni másfél éve...

Caffeine addict.

(#14) majom2 válasza beccyboy (#13) üzenetére


majom2
senior tag

sztem meg inkább el kéne dönteniük, h meego v s3 vagy s4 vagy??? ki kéne választani egyet, és azt 1000%al nyomni. ha szétaprózzák magukat, akkor tuti h elbuknak. bár lehet h már most is túl késő...

[ Szerkesztve ]

(#15) hans87 válasza majom2 (#14) üzenetére


hans87
tag

Hát, az S^3 az egy lépcső fok az S^4 előtt.
Amit meg középkategóriában remekül alkalmazhatnak majd. Míg a MeeGo (az N900-ból) kiindulva egy elég fain kis cucc, felső kategóriába nem lenne rossz.
Elaprózástól meg nem kell félni. Samunak is bevált. Több lábon állás nem baj. Sőt, ha le akarják fedni A-tól Z-ig a piaci szegmenseket, akkor csak 1 rendszer kevés lehet.

Nokia 5530

(#16) Quasi_modo válasza hans87 (#15) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Be kellene fejezni ezt az Androidozást. A Nokiánál sohasem lesz.

valami

(#17) bok92


bok92
addikt

Ideje lenne már valamilyen normális készüléket is piacra dobni a Nokiának, mert ez elég gyenge teljesítmény, amit most ők produkálnak.Ha az N8 se sikerül akkor nem tudom, hogy mi lesz velük... :U

(#18) krisztianAMG


krisztianAMG
senior tag

Ha jönne Androidos Nokia elég nagyot csalódnék bennük...nem kell behódolni a Googlenak,ők egyedül is meg tudják csinálni :)
És felhívnám a figyelmet,h a piaci részesedés és készülék eladás terén nem csökkentek a számok,csak a nyereség lett kisebb !
A piac kiegyenlítődése mindenképpen várható volt.

(#19) joey04 válasza Quasi_modo (#16) üzenetére


joey04
titán

miért kellene? azért mert soha nem lesz? ezt azért nem is jelenteném ki, a másik meg, hogy azért szúrja a szemed, mert egyre többen követelik Nokiára symbian helyett, és neked nem jön be, míg a symbian igen.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Quasi_modo válasza joey04 (#19) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem követeli a kutya sem, csak az itteni trollok nem tudnak mást írni.
Meg már csak azért is be kellene fejezni, mert nem több az egész mint hsz. gyüjtés.

[ Szerkesztve ]

valami

(#21) vigipeer válasza Quasi_modo (#20) üzenetére


vigipeer
csendes tag

Igen, sose lesz Android Nokián, hiszen kb.1 éve(ha jól emlékszem),a Nokia kijelentette, hogy sose fogja használni az Androidot, mert azt a Symbian ellefeleként értelmezik.
Azonban szerintem igenis lenne rá igény,ha megnézed, hogy a hozzászólók többsége örülne neki.
Én is örülnék egy Androidos csúszkás qwerty-s Nokiának, ha tudom is, hogy úgysem lesz soha. Szépnek találom a Nokiákat, kényelmeseknek is, van olyan hardverük, amin el tudna futni és lenne hozzá egy baromi jól használható, szép Androidos rendszer, ha ezeket kombinálnák, én szívesen beneveznék rá, mert azt nyújtaná, amire nekem lenne szükségem, amit én szívesen elképzelnék magam mellett.
Attól még, hogy nincs értelme, mert úgysem lesz, attól még az elmondhatjuk óhajunkat, vágyainkat! ;]

http://vigipeer.wordpress.com/

(#22) joey04 válasza Quasi_modo (#20) üzenetére


joey04
titán

a vélemények és igények leírása nem hsz gyűjtés.
amennyiben arra gondolsz, hogy ezt sokszor sok helyen leírja valaki, akkor magad ellen is beszélsz, mert te meg az ellenkezőjét írod le kb annyiszor.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#23) <NewL>


<NewL>
addikt

jön még a Nokiára iOS4 :D kár

There's an app for that

(#24) Misály válasza joey04 (#22) üzenetére


Misály
addikt

kitérnék a hitemből ha android kerülne nokiára, rühellem azt a rendszert.

(#25) hans87 válasza Quasi_modo (#20) üzenetére


hans87
tag

Figyu, én kifejezetten szeretem az s60v5-t (5530-amon), az is esélyes, hogy a következő telóm S^3-as lesz. De, ettől még gondolatnak leírhatom, vgy tilos? Én is ezt mondtam volna nem is olyan rég, hogy nem lesz, de mára kételkedem. Ja, hogy nem írhatom le? Mert neked ez trollkodás? Bocs, nem tudtam :Y ....

"Meg már csak azért is be kellene fejezni, mert nem több az egész mint hsz. gyüjtés."
Igen, persze. hsz.t gyűjtök, hogyne, persze. Ahogy, te azt gondolod. Mellé lőttél, egyáltalán nem így van...
(1-2 fórumban (tán N95?) volt, hogy kérdeztem vmit, amit nem tudtam. Volt, hogy te is válaszoltál. Akkor is hsz gyűjtöttem?)
Majd engedélyt kérek, ha beírhatok fórumba............

[ Szerkesztve ]

Nokia 5530

(#26) Quasi_modo válasza hans87 (#25) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Figyu, tőlem azt írsz le amit akarsz, de amikor egy Nokia fórumban 5-ből 3 hozzászólás az, hogy milyen kár hogy nem Androidos, akkor az nem kicsit unalmas, és a topik tartalma kb a 0-hoz közelít.
Én többre értékelem az értelmes beszélgetéseket, lehetőleg minnél több információval.

valami

(#27) Misály válasza Quasi_modo (#26) üzenetére


Misály
addikt

+1

En orulok hogy a nokia nem all be a sorba.

(#28) joey04 válasza Misály (#24) üzenetére


joey04
titán

láthatóan kisebbségben vagy a véleményeddel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) Quasi_modo válasza joey04 (#28) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Azt hiszem te látod rosszul.
Azokat, akik nem sipákolnak Androidos Nokiáért, azokat itt nem fogod látni.

valami

(#30) joey04 válasza Quasi_modo (#29) üzenetére


joey04
titán

természetesen most sem értünk egyet. egyébként itt egy nagyon jó példa, miért szidom annyit a symbiant: [link] 0:43 környékén. ezek azok az apróságok amik miatt a felhasználói élmény a béka se**e alatt van, és ezek miatt mondom, hogy kényelmetlen rendszer. és ez az eddigi gépeken is ilyen volt, nem a bétás szoft az oka... persze megszokható, de egy tömött buszon ezen nem igazán tudsz ügyködni. na ilyen elképzelhetetlen egy androidon, vagy egy nem mondjuk ki a nevét készüléken...
és ezek tények, ha tetszik, ha nem.

nálam is a listán van az n8 egyébként mint következő telefon, de pontosan azért, amiért a hd2 meg anno az i8910. a kütyümániám miatt. mert olyan szempontból rohadt unalmas egy android de főleg egy iphone, hogy minden megy, semmi macera, minden gördülékeny. ez a tech buzi énemet nem elégíti ki, egy symbian viszont nagyon is, a rengeteg problémával, amit meg kell oldani. ez szokott odavezetni, hogy megveszek egy gépet, és egy hét után eladom, mert ennyi idő alatt kiismerem, megoldom a gondokat, kielégítem ilyen irányú "perverziómat" majd szaladok vissza a kényelmesen, élvezetesen működő, ámde unalmas és megszokott rendszerhez.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#31) Karma válasza joey04 (#30) üzenetére


Karma
félisten

0:43 környékén a hangerővel verekszik, de nem igazán értem, hogy mire gondolsz. Arra, hogy lagosan és alig-alig reagál a műveletekre (ami betudható a bétás szoftvernek), vagy ahogy megjelenik és irányítani kell a hangerőt (ami meg annak, amire Te is utalsz, az S60 zenelejátszó egy kalap szar, és ezen a cover flow lemásolásával se fognak segíteni)?

“All nothings are not equal.”

(#32) joey04 válasza Karma (#31) üzenetére


joey04
titán

is-is.
egyébként ez a csúszka a legújabb szoftveres 5800ban sem működik jól, mármint hasonlóan "bizonytalan". persze ha (kis túlzással persze) minden erővel koncentrálok és pontosan becélzom akkor jó, de...

a cover flow szeintem iphoneon is egy teljesen felesleges dolog egyébként... :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) Karma válasza joey04 (#32) üzenetére


Karma
félisten

Osztom a véleményt egyébként a csúszkával és a cover flow-val kapcsolatban is. Csak azért dobtam be, mert a Nokia (jabocs a Symbian Foundation) csak ezt tudta lemásolni, de hogy normális, ergonomikus szoftvert tervezzenek, az még mindig nehezükre esik... Legalábbis a böngésző és a zenelejátszó eddig felbukkant videói nem sok jót sejtetnek szerintem.

A stabilitás is nyitott kérdés, már alig várom a felhasználókat, akiknél összeomlik a médiaharvester, és "órák óta frissít a zenetár"...

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#34) Quasi_modo válasza joey04 (#30) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Sosem állítottam, hogy a Symbian lenne a legjobb + legszebb. Sőt tisztábban vagyok a hiányosságaival. De az előnyeivel is.
Mi itt a Nokia és valami Android kapcsolatáról vitáztunk, nem erről.

valami

(#35) joey04 válasza Quasi_modo (#34) üzenetére


joey04
titán

Mi itt a Nokia és valami Android kapcsolatáról vitáztunk, nem erről.
értem, csak pontosan a bemutatott és ahhoz hasonló dolgok miatt akarnak sokan androidot nokiára, ha lesz ha nem, ha van értelme hangoztatni, ha nincs. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#36) Quasi_modo válasza joey04 (#35) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Akkor csak tessék bátran hangoztatni. De ettől még nem lesz szerencsére.
Másrészt, ha egy Nokia mobilon akadozik a Symbian, akkor az nem feltétlenül a Symbian hibája.

[ Szerkesztve ]

valami

(#37) fairi válasza Sofian (#4) üzenetére


fairi
addikt

legnagyobb riválisa kezébe adná haszon( market) egy részét, sőt...
és kidobna többmilliót ami a meego és a symbian fejlesztésébe ölt?

ez a nokia androidozás kezd már unalmas lenni
ennyi erővel türelmesen lehet várni míg nokia IOS-sal fogja kiadni a telóját :DDD

(#38) Karma válasza fairi (#37) üzenetére


Karma
félisten

Az Android nem licencköteles, úgyhogy nem látom, hogy adna a riválisa kezébe pénzt. Ha más nem, a sok androidozóból egy kis gyors summát tudnának generálni, így megérné a project. Google szolgáltatások helyett (amiért tényleg fizetni kell) beleintegrálhatnák az Ovis hülyeségeket.

“All nothings are not equal.”

(#39) joey04 válasza fairi (#37) üzenetére


joey04
titán

ahogy le is írták: nagyon nem ugyanaz

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) fairi válasza Karma (#38) üzenetére


fairi
addikt

naja,de az android alkalmazások a android marketen érhetők el,és az onnan jövő haszon a google-é...
okostelóknál fontos lett a szoftverpiac.
rendszer fejlesztésébe sokat nem szólhatnak, android 3 felületet is egységesíteni akarják(meg akadályozzák a széttöredezést,és ha ezt következetesen betartják csökeni fog a mozgástere a gyártóknak), persze kérdés mi lesz belőle..

kisebb mobilcégeknek ezek nem fontosak, de nokia még mindig a vezető mobilcég..
samsung is elkezdte a bada OS-t,prsze ők még tolják az android szekerét, de a wave-t jól aláárazták agoogle-s riválisok alá..
s8500 már 85k-ért is lehet látni...

(#41) AMD Power


AMD Power
titán

Valljuk be sok innováció nem volt mostanság.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.