Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) anulu


anulu
félisten

legalább nem zavar be a Pandaria lvlupba... (:DDD) továbbra is nagyon várom.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#2) walkmanboy


walkmanboy
tag

Jól teszik, nem baj az ha késik, van itt sok játék, majd lecsitul mind, és majd akkor üt nagyot sztem.

A nők szerint a szülni a legnehezebb.. Vajon BF-eztek e már 220-as pingel?

(#3) afterwhite09 válasza walkmanboy (#2) üzenetére


afterwhite09
tag

Mire gondolsz, mert szerintem e a GW2 nem fog ütni akkor se ha 5 évet késik :D City interactive az City interactive és tőlük nem várhatunk kiemelkedőt sajnos.

People had more, than they needed...

(#4) Low Noise válasza afterwhite09 (#3) üzenetére


Low Noise
senior tag

Hát volt a régi City Interactive, és van az új City Interactive ami nagyon jó úton jár, sajnos valamiért megvannak bélyegezve még mindig pár ember szemében, pedig már az első Ghost Warrior is piszok jó volt.

(#5) Xaels válasza Low Noise (#4) üzenetére


Xaels
félisten

Maradjunk annyiban, hogy a "piszok" felével többen értenek egyet a mondanivalóddal mint a "jó" felével.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) ricshard444 válasza Xaels (#5) üzenetére


ricshard444
veterán

Nekemsem jött be sajnos a játék,mintha valami Eztveddmeg-es gammel tolnám. Az ellenfelek idióták voltak, a grafika sehogy sem állt össze ahogy a játékmenet sem hangulatot meg egyáltalán nem éreztem:(

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#7) afterwhite09 válasza ricshard444 (#6) üzenetére


afterwhite09
tag

Kb ja.

Én pont ilyen modernkori snipert vártam végre, cod:mw2 ben halálra snipereztem magam és vártam egy ilyen: Rambo4 stilusu snipert ahol igy eltalálom egy 50es kaliberrel és konkrétan olyan hatással van az emberre mint egy meteor csapna bele és az amugy REAL, de sajnos csak ez a rongybaba effektus meg egy kis hatraeses és tényleg nagyon buta volt az ellenfel :(

Ne legyen iigazam és a gw2 legyen jobb !! :D

[ Szerkesztve ]

People had more, than they needed...

(#8) Chapel válasza Low Noise (#4) üzenetére


Chapel
addikt

Piszok jó?? :U

200 méterről látnak 25 fán keresztül az ellenek és(!!) lőttek folyamatosan és el is találtak, de én még messze nem láttam őket, hát milyen lopakodás ez?? (plusz jöttek folyamatosan mint a birkák) Meg hát látom a körvonalaikat a tárgyakon keresztül? ( lehet ez hard-on nincs meg, nem tudom) Én szeretek lopakodni, kempelni, de ezt 30 perc után töröltem, a 2. alatt hiába lesz CE3, nem a graffal volt a gond az elsőnél sem...
City Interactive az az is marad, vettem tőlük több eredeti gamét...kár volt, kidobott pénz volt mind.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#9) Jakesz válasza Low Noise (#4) üzenetére


Jakesz
őstag

Igen, és erről főleg freddyD tehet. Az azért tényleg túlzás, hogy az első rész piszok jó lett, mert az elsősorban technika bakik erősen rontottak a játék hangulatán. De most, hogy ennyit húzzák a játék megjelenését, szerintem nagy durranás lesz a játék.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.