Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hyo


Hyo
csendes tag

Jó is az Öreg Bluetooth :D

Powered by Optimus (Prime) :)

(#2) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Hát ez a miniatürizálás már csak arra lesz jó, hogy kilopják az ember összes adatát, elrejtik a mobil eszközökben úgy hogy észre sem lehet venni.

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Egyetlen olyan eszköz van a tulajdonomban ami használ Bluetooth -t, egy árva mobiltelefon.
Remélem a jövőben több is lesz( de csak akkor ha tudom ésszerűen használni őket).

(2) Fr3eWar Ez már a paranoia hátárát súrolja.De reméljük nem lesz igazad. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) Xaels


Xaels
félisten

Én csak a Wi-Fi-t tudom elképzelni a BT-t letaszító technológiaként. Desire-en is kipróbáltuk múltkora Wi-Fi hotspot funkciót és remekül működik csak meg kéne fejelni még 1-2 lehetőséggel és a fogyasztást is minimalizálni.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Akkor már miért nem Wibree? Arról senki sem beszél.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#6) Chanel


Chanel
tag

igen marad a jó öreg Bluetooth.csak szélesebb körben lehetne alkalmazni.

(#7) Alchemist


Alchemist
addikt

Azért mutassatok olyan BT-os megoldást, ami a WUSB funkcionalitását kiváltja... pl. hogy egy USB eszközt egyszerű transzparens interfész megoldással lehessen drótmentesíteni.

És a BT-s egerek sem igazán tömegtermékek...

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#8) Jim Tonic válasza Alchemist (#7) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

Akkor Te is mutass egy USB-s telefonkihangosítót, headsetet, stb...

És a BT-s egerek sem igazán tömegtermékek... Mert magasabb az áruk, mint egy sima rádiós egérnek. Az egér adatátviteléhez felesleges a BT szolgáltatása, mint a titkosítás, pl.
Ugyanakkor nekem pont van egy, mert nem akartam a laptopba még egy USB portot ellőni.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#9) DJ WOKKY válasza Jim Tonic (#8) üzenetére


DJ WOKKY
addikt

nagy U P a Bluetooth-nak :)

(#10) XbandX válasza Jim Tonic (#8) üzenetére


XbandX
tag

A titkosítás nem kötelező...a programozó dönti el, hogy használja-e...szolgáltatás
Nagyobb érzékenységű egereknél, már előjön a sávszélesség igény is.

"Az a szóbeszéd járja Amerikában, hogy két intelligens faj létezik a Földön: emberek és magyarok."- Isaac Asimov

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.