Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) total90


total90
veterán

Lehet kérdezni, véleményezni :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#2) mrbig25


mrbig25
őstag

Jó cikk, sok kép, jó ház :C
Sokáig én is szemezgettem vele, de én a nehézkes beszerzés miatt (jó 1 hónapja) hamar le is mondtam róla. egy kicsit talán túl is van árazva
Kár, hogy az alaplapodnak ott van a 24pines csatija. Belerondít a képbe az a vastag kábel, de persze ez nem a Te hibád.

ja és természetesen: Használd egészséggel :K

[ Szerkesztve ]

...

(#3) total90 válasza mrbig25 (#2) üzenetére


total90
veterán

Köszi :R A beszerzéssel nem is mondjam mit szenvedtem... Végül aztán csak meglett és örülök is neki. Az ára (itt Szerbiában)... kb. mint a CM690, Gladiator600. Tehát véleményem szerint annyira nincs túlárazva a többi házhoz viszonyítva. No, de azt hiszem ez a házam lesz nagyon-nagyon sokáig :))
Az alaplap csatija valóba zavaró helyen van. Majd úgy akarom megoldani, hogy veszek 24 tűs hosszabbítót és felülről vezetem el. Úgy még is csak jobb lesz. Egyelőre marad ez :)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#4) mrbig25 válasza total90 (#3) üzenetére


mrbig25
őstag

Kis magyar hazánkban 22k-ért találtam legolcsóbban, ezért mondtam, hogy szerintem egy kicsit drága. (17,5k-ért vettem Lancool K58-at, és utólag azt mondom, hogy ha másként nem is, de anyagilag biztosan jobban jártam azzal)

[ Szerkesztve ]

...

(#5) total90 válasza mrbig25 (#4) üzenetére


total90
veterán

Hát mindenfelé mások az árak. Pl. egy amerikai oldalon tesztelték a HAF922-t és írták, hogy 94 dollár. Nálunk meg 115€ :(( Ha itt is 94 dollár lenne, akkor olyat vettem volna. Végül is ezt sem bántam meg, sőt...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) carrot válasza total90 (#5) üzenetére


carrot
tag

Szép minimalista házikó. Szépen összefoglaltad. Az áráról annyit, h általában nálunk (Vajd) sok minden picivel drágább, mint Magyar honban, de vannak néha alkatrészek (pl táp), melyek olcsóbbak. Sokszor magyar honból vásárolok emiatt, de néha meg itthon rábukkanok vlmi finomra...
szerk: elfért volna a címlapon is, nem?

[ Szerkesztve ]

(#7) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Tetszetős kis kanna! ;)

Rip and tear

(#8) total90 válasza carrot (#6) üzenetére


total90
veterán

Köszi :R Újabb földimmel találkoztam a PH!-n :)
Való igaz, hogy van, ami Magyarországon olcsóbb, de ez a ház éppen kb. annyi mint ott. Én a tápom hozattam onnét, mert itt egyszerűen nem tudtam sem Enermaxot, sem Corsairt beszerezni.
Címlap? Nem tudom, szerintem nincs ez olyan szintű bemutató :U

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9) carrot válasza total90 (#8) üzenetére


carrot
tag

"Címlap? Nem tudom, szerintem nincs ez olyan szintű bemutató" A helyesírási, fogalmazási hibákat kijavítva sztem mehetett volna. Lehet kapni itthon is enermax-ot, meg corsair-t, de nagyon kell keresni (pl. corsair-ból cx400as, enermax-ból pro625 tudok, utóbbit horribilis áron, de van arctic cooling is jó áron, CM is, xar áron - ezek is pöpecek ugye)

(#10) total90 válasza carrot (#9) üzenetére


total90
veterán

Hol lehet itt Corsair-t, Enermax-ot meg AC-ot venni?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#11) D1Rect válasza total90 (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

Kereső. Én ezt szoktam használni. De az IPON-t is érdemes nézegetni.

(#12) total90 válasza D1Rect (#11) üzenetére


total90
veterán

Azt tudom, de azt kérdeztem, hogy Szerbiában hol... de már privátban letárgyaltuk. Azért köszi.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#13) jeni


jeni
félisten

Melyik a legnagyobb méretű VGA márkára és típusra vetítve ami még belefér?Ati és Nvidia

(#14) total90 válasza jeni (#13) üzenetére


total90
veterán

ATI: 5870
nVidia: mind

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#15) voyi


voyi
aktív tag

hmm.. szerintem ilyen lesz a köv házam, a jelenlegi kolink-el már rendesen televan a hócipőm a kábeldzsungel miatt :D [link] (mondjuk ingyé volt).
piros ledes ventik nem tetszenek egyedül, de hálistennek van az a led ki-be kapcsoló a házikó tetején. :)

ilyen talpat hogy lehet hozzá csinálni és miként kell rászerelni? nagyon bejön amit csináltál vele.

[ Szerkesztve ]

Aláírás

(#16) total90 válasza voyi (#15) üzenetére


total90
veterán

A talp fából van (most már), home-made :DDD Nem nagy cucc megcsinálni, nem kell sok szerszám hozzá. A felfogatás is egyszer. Vannak olyan műanyag csavarok, amivel a többrészes bútorokat szokták összefogatni. No, a lábakba olyan van, csak belemélyítve :))

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#17) jeni


jeni
félisten

hmm

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.