Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Armagedown


Armagedown
őstag

Fúúú, micsoda lakktenger :(

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#2) kirukris


kirukris
tag

Core i7-4700MQ mellé GT 740M?
Nem kevés kicsit a VGA a procihoz képest? :F :(

(#3) Tikakukac


Tikakukac
titán

Még egy kis lakkot kérhetek?

Ami hasonló belsős Toshi volt az nonstop throttlingolt nálam, de lehet ez már jobb. A billzetük meg kegyetlen rövid úton járnak és kemények.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#4) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Nagyon bazári ez a külső.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#5) oraihunter válasza Tikakukac (#3) üzenetére


oraihunter
aktív tag

Furcsa, hogy az alját nem is lakkozták. Meg a kis gumi tappancsokat sem. :DDD

oraihunter felhasználónak 381 pozitív és 0 negatív értékelése van a fórumon! Ha sürgős, akkor az adatlapon a telószám (06-30-293-42-53), de számkijelzés nélküli hívást már 21-éve nem fogadunk!

(#6) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A teljes, 2.4kg-os tömegéből minimum 1.5kg a lakkréteg.

(#7) brumi1024 válasza Tikakukac (#3) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem, nem jobb. 93 fokos GPU nem túl bíztató egy 20 fokos szobában :DDD

(#8) Tikakukac válasza brumi1024 (#7) üzenetére


Tikakukac
titán

Egy jó linx lehet tudott volna hasonlót, fostos ez így is meg úgy is...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#9) Kirrr


Kirrr
aktív tag

És még mindig az egerésző kézre okádja a meleget. :C

(#10) Mustaros


Mustaros
aktív tag

No komment ez a gép. Az ára is beteges.

(#11) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

Az utóbbi idők legrandább cucca,és a sok lakk miatt hamar lesz még randább a mikro karcok miatt....

Wasabi...

(#12) freestailo


freestailo
őstag

szar, de legalább drága :(

(#13) micafighter


micafighter
nagyúr

,,Amin finomítani kellene, az az összeállítás ára; a bruttó 244 990 forintos árcédulával (operációs rendszerrel együtt) ugyanis rögtön az igen népes számú és esetenként jobban felszerelt konkurensekre lő a Toshiba, ami megnehezíti az érvényesülését"

Tudna valaki konrkét konurenseket ? Lehetöleg FHD kijelzövel :R

(#14) Tikakukac válasza micafighter (#13) üzenetére


Tikakukac
titán

Ilyen belsővel? Nemigen. Ez is azért került ennyibe, mert gyakorlatilag 1000 forintból kijött a kijelző meg még egy 500-ast adtak oda a műanyagosoknak, a többi a hadrver meg a haszon.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#15) micafighter válasza Tikakukac (#14) üzenetére


micafighter
nagyúr

Hát igazából még egy SSD is jó lenne, de azt bele tudom én is tenni az ODD helyére :DDD

Ebben a toshiba-ban egyedül a kijelzö nem tetszik, tn ráadásul mini felbontás. Akkor hasonló árban hasonló hardverrel nincs is FHD IPS ? :/

(#16) Necross


Necross
tag

Úgy tűnik a Toshibánál kicsit sokat rendeltek a lakkból, és most el kell használniuk nehogy a nyakukon maradjon ezért öntötték ennyire nyakon ezt a gépet. ;) Ocsmány. Szeretném már látni, hogy a gyártók végre elfelejtik ezeket a fényes felületeket, de úgy néz ki, ezt sohe nem fogom már megélni. ;(

A paranoia jó dolog, éberen tartja az embert.

(#17) brumi1024 válasza micafighter (#15) üzenetére


brumi1024
veterán

Egy 100-assal többért van már IPS, de abban sincs i7 QM/MQ/HQ. És ha meglátod vagy megfogod a gépet hamar rájössz, hogy a kijelző még nem is akkora hibája a gépnek a többi részéhez képest.

Azért nincs ennyiért négymagos i7, mert ahhoz hűtés kell. Még a brutális méretű Alienware 17-nél is láttam throttlingot, akkor a belépő konzumertől nem szabad jobbat elvárni.

(#18) micafighter válasza brumi1024 (#17) üzenetére


micafighter
nagyúr

Értem, köszönöm :) Én azt gondoltam volna hogy egy 4 magos, csökkentett órajelű, alulfeszelt processzor azért nem okoz gondot a hűtésnek még laptopban sem, nyílván nem 100%on pörögve, mert úgy egy 2 magos processzor is simán tűlmelegszik. 200 - 300k között viszont azért örülnék már egy FHD IPS panelnek is. Viszont akkor így marad egy convertible, mondjuk az intel i procival érkező 11" FHD IPS kijelzös leonovo miix 2. Asusnak is van hasonló megoldása már 100-150 k között, csak az sajnos nem FHD :\

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.