Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rybank


rybank
senior tag

Warner-ék nem nyugszanak. Az a vicc, hogy ha nem fogok letölteni filmeket. Attól még nem fogok vásárolni. Egyszerűen anyagi okok miatt. Természetesen eltudom képzelni, hogy egy két filmet megveszek. De csakis régieket, amiket már ismerek.
A nem lévő pénzemet nem dobom ki olyan filmekre amikről fogalmam sincs, hogy szórakoztató-e.

(#2) anulu


anulu
félisten

remélem Kroos asszony rálép már a kiadók és a jogaikai "védő" maffia nyakára

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) zacsibá'


zacsibá'
csendes tag

De kérem szépen... a p2p legális... Attól hogy sok fogyatékos politikus nem tudja mi az a p2p attól az még legális marad...

Nem is kevés szolgáltatás használ p2p-t...

(#4) speedyx86 válasza zacsibá' (#3) üzenetére


speedyx86
tag

nem a p2p-t tiltanák, hanem a torrent oldalakat

(#5) maláj válasza anulu (#2) üzenetére


maláj
őstag

nem fog - megkapja a maga kis pénzét és elnémul ...

(#6) lgb válasza rybank (#1) üzenetére


lgb
tag

Na igen, en is pl "eloszureskent" alkalmaztam a dolgot: bar lehet, nehany embernek ez fura, de uj film eseten eloszor mindig meglesem, erdemes-e pl moziban megnezni. Foleg igaz ez mondjuk a 3D-s mozik eseten: ott foleg valami vacak minosegben letorrentezve nyilvan senki sem gondolja, hogy ugyanaz az elmeny lesz, ugyanakkor arra egy vacak kameras verzio is jo, hogy eldontsem, erdemes-e megnezni.

(#7) rybank válasza lgb (#6) üzenetére


rybank
senior tag

:K +1

(#8) Narxis válasza lgb (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Ez nekem nagyon fura. Játékok, szoftverek esetében még elfogadható, de a film olyasmi amit egyszer nézek meg, ott elég a trailer, hogy eldöntsem megnézem-e moziban, játékoknál viszont már lassan nincs is demo.

Persze vannak filmek esetén is kivételek, amiket többször megnézek, pl. Gyűrűk Ura, azokat megveszem eredetiben DVD-n. Sajnos nem sok ilyen van.

Thanos was right.

(#9) rybank válasza Narxis (#8) üzenetére


rybank
senior tag

Filmeknél már hogy lenne elég a trailer? Az nagyon nem ad reális képet a filmről!

(#10) Narxis válasza rybank (#9) üzenetére


Narxis
nagyúr

Dehogynem ad. Inkább azt magyarázd meg nekem, hogy hogyan lehet a kamerás verziót akár a feléig megnézni aztán úgy ülni be a moziba? Ha valamit letöltök és megnézek otthon akkor már tök felesleges moziba menni szvsz bármennyire is jó film. Szóval oké, hogy valaki játszik a játékkal vagy használja a szoftvert mielőtt megveszi, de filmet letölteni és aztán moziba menni nekem nagyon furcsa...elrontja az élményt.

Thanos was right.

(#11) rybank válasza Narxis (#10) üzenetére


rybank
senior tag

Természetesen! Ez így megy ahogyan leírtad. Egy film megnézése zsákbamacska! A kérdés az, hogy ki fizet ezért egy mozijegyet!

(#12) Narxis válasza rybank (#11) üzenetére


Narxis
nagyúr

Sokszor jársz moziba? Mert akkor megértem, de én ritkán és így belefér 1-2 csalódás!

Thanos was right.

(#13) rybank válasza Narxis (#12) üzenetére


rybank
senior tag

Ez nagyon off. Életemben egyszer voltam moziban. Akkor is vendégként. Nem fizettem érte. De marha jó volt a film!
Az az igazság, hogy nem alakítom rá ki a pénzt. Itt a torrent. A HD filmek minősége nagyszerű. A sávszélesség is jó. Hamar lejön egy film.

Természetesen, ha nagyon tetszik és majd keresni fogok, meg fogom őket venni. Amelyik nagyon tetszik. Máris tudok rengeteg játék címet amit meg fogok venni, ha keresek. Nem azért mert játszok velük. Azért mert annak idején rengeteg felejthetetlen pillanatot okoztak. Doom3, Gyűrűk Ura, Star Wars, Diablo2, Starcraft, Warcraft... nem végtelen a lista, de elég hosszú :) Plants vs. Zombies. Ennyivel tartozom a fejlesztőknek. Felelősnek érzem magam értük.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.