Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chaser


Chaser
titán

Vagy lassú és "olcsó", vagy gyors és drága....az olcsó/gyors is jöhetne már :))

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#2) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Miért is gondoltam azt, hogy nagymértékű árcsökkentést hajtottak végre és a gyors meghajtókat adják sokkal olcsóbban. :U

(#3) kozyadam


kozyadam
tag

mit takar ez az apple gépekbe szánt SSD? csak az apple-nek forgalmazzák majd, vagy tud vmi spéci Xtrát?

(#4) shteer válasza kozyadam (#3) üzenetére


shteer
titán

spéci extra: felár :))

..szerintem jónak tűnik

(#5) juliabrilke válasza kozyadam (#3) üzenetére


juliabrilke
addikt

Megbízható minőség (ugyanaz a termék), drágább áron. :DDD

mod: látom nem csak nekem jutott ez elsőre az eszembe. :))

[ Szerkesztve ]

(#6) Stiky


Stiky
senior tag

"az Apple gépek felhasználóit célozta meg" - Mekkora mókusvakításokat tolnak ezek a marketingesek... :(((

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#7) FRENK1988 válasza Chaser (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

épp erre gondoltam én is. De a "lassú" inkább idézőjelben kellene szerepeljen :DD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#8) Napfénysüti válasza Stiky (#6) üzenetére

A marketingetesek mindig élen járnak a parasztvakításban. Most mennyiben másabb ez az "Apple exkluzív" SSD mint egy bármilyen másik? Persze a 2*-es áron felül. :D

Més que un club!

(#9) Morden24 válasza Stiky (#6) üzenetére


Morden24
nagyúr

Meg is érdemli, aki benyalja...

Egyébként a felárért egy csomó placebóhatást kapsz minőség, sebesség, stabilitás meg komfort- és életérzés kategóriában, ergo azért mégis jár valami :U

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Hebry


Hebry
senior tag

ÉN is az olcsó és gyors kombinációt várnám.

(#11) Kendek


Kendek
MODERÁTOR

"Töretlen lendülettel bővül a Solid State meghajtók kínálata"
Bizony, kínálat van, és remélem, hogy jó alaposan megtelnek azok a raktárak velük, hogy a végén olcsóbban lehessen venni is. Akkor majd töretlen lendülettel veszik is őket talán. :D
Most ilyen lassúbb cucc meg kinek kell, akkor már annál egy gyors merevlemez is jobb lényegesen nagyobb tárkapacitással még olcsóbban.
Ez a Performance Refresh Tool meg már mindjárt olyan lesz mint a töredezettségmentesítő. :DDD

<-ƘƘ->

(#12) Killing


Killing
addikt

Átbaszás rulez! :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#13) HyP3b0y válasza Chaser (#1) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Támogatom! egy 64gb bőven elég lenne a rendszernek és kész!

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#14) Dr. Akula válasza Napfénysüti (#8) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Gondolom fehér. Sokáig tartott kifejleszteni. :D

(#15) waterman_ válasza Kendek (#11) üzenetére


waterman_
aktív tag

Ezt a performance refresh tool-t én kikerekedett szemekkel olvastam. oké, hogy valamit kell csinálni velük, hogy a filerendszer szint alatti töredezés ne tegye csigalassúvá őket, de milyen már ezt a felhasználóra hárítani? ennyi pénzért rakják össze őket úgy, hogy a felhasználónak a nagy sebesség miatt csak kapaszkodnia kelljen a billentyűzetbe, de más dolga ne legyen..

..egy sikátorba talátak rám, egy régi frigóba próbátam viszatérni a főd légkörébe..

(#16) Ősember


Ősember
őstag

legalabb mar az also hazban is jelen lesz a gyorsitotar :C

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#17) grandtour2


grandtour2
tag

ide vele egy olcso es gyors 80Gigasnak! mar szakitom is ki a hdd-t a thinkpadembol :-)

[ Szerkesztve ]

(#18) #72042496


#72042496
törölt tag

Az OCZ-nél általában 60 és 120 GB-ról beszélnek, a megszokott 64 és 128 GB helyett. Ők a formázott kapacitást adják meg, vagy tényleg kevesebb adat fér ezekre?

(#19) Ari18


Ari18
őstag

"az új készülékeknek várhatóan kedvező ára lesz." Na erre nagyon kíváncsi leszek, vajon mennyi is az a kedvező?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.