Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gianni85 válasza [CsuCsu] (#9) üzenetére


gianni85
veterán

Legalább Te átlátod a helyzetet a többi élből fikázó PC-s mellett

(#52) kovsol


kovsol
titán

Lehet velem van a gond, de én lesz@rom, hogy hány fps-el megy. Több tucat Xbox360 játékot toltam már és azok is kb mind 30fps-el mentek és egyáltalán nem volt zavaró.
Szerintem a legtöbb konzol vásárlót nem érdekli a felbontás/fps szám.(vagy azt se tudja mi az)
PC tulajok nagy része soha be se lép a játék settings részébe. AMD nem véletlenül ad a driverhez külön kis progit ami beállítja a gépedhez a játékokat.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#53) [CsuCsu] válasza gianni85 (#51) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Az objektivitás a hosszú élet titka.

(#54) BlackSoft válasza daneeeeee (#44) üzenetére


BlackSoft
addikt

És az miért nem menne PC-n, azon kívül, hogy PS4 exklúzív? :D

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#55) autox3c válasza BlackSoft (#32) üzenetére


autox3c
tag

"Ha 4K-ról lenne szó 30fps-el élsimítás nélkül azt mondanám le a kalappal előtte"

Hát épp ezaz, számomra ez lett volna az alap, amit elvárok a next-gen-től.
Amikor a ps3/x360 megjelent, akkor jóval nagyobb erőt képviselt hardveresen, mint az akkori átlag gamer pc, valami ilyet vártam most is de nem igazán jött be.
No mindegy ennek ellenére valószínűleg benevezek majd egy ps4-re, hiszen tartalomban (reményeim szerint) ütni fog és nem akarok lemaradni a konzol exkluzív címekről.

Adj egy falat falat mondta a falat faló faló.

(#56) daneeeeee válasza BlackSoft (#54) üzenetére


daneeeeee
aktív tag

Erre sajnos nem tudom a pontos választ, de szerintem a PS4 eltérő felépítésében illetve az adott hardware-re való optimalizációban rejlik a titok.

(#57) ripla


ripla
őstag

a konzol legnagyobb hátránya maga a zárt rendszer, ezért nem lesz jobb soha mint egy pc, hiszen ha nekem problémám van, akkor veszek egy új videókártyát és évekig nem kell hozzányúlnom. ha neked gondod van a konzollal, akkor az egész gépet cserélned kell, viszont amíg nem tudsz jobbat venni addig kénytelen vagy elviselni azt ami van. egy új konzol az első 1-2 évben tud olyan minőséget mutatni ami hűű meg háá, aztán vége, jön az éveken keresztüli folyamatos lemaradás a pc-hez képest. a ps3 utolsó éveiben, amikor a konzol teljesítményének 90%-a körül járt, pc-n már akkor szebb, jobb, gyorsabb volt egy hasonszőrű játék.
mondok 2 példát: rage, illetve metro last light, soha nem fogod úgy futtatni őket konzolon, ahogy nekem megy 60+ fps-el pc-n.

a 30 vs. 60 fps témához:
egy pc játékos, akinek a szeme a 60 vagy még több fps-hez van szokva, annak minden szaggat ami az alatt a sebesség alatt megy. lehet tiltakozni, hogy nem meg nem úgy van, de jobb ha elhiszitek hogy de, az úgy van. a 30 fps nem mutat folyamatos lejátszást, ezt csak addig nem hiszik el a konzollovagok, amíg nem láttak pc-n egy folyamatosan 60 vagy még több fps-ben futó játékot.
íme a példa. a jobb oldali 60 fps egyszerűen folyamatosabb.

[ Szerkesztve ]

(#58) Def26 válasza ripla (#57) üzenetére


Def26
félisten

Ne csak grafikában mérd a játékokat. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#59) BlackSoft válasza autox3c (#55) üzenetére


BlackSoft
addikt

Igen, ha a tartalmat nézzük, akkor valószínű lesznek olyan exklúzív címek, amik miatt érdemes venni egyet. Én is lehet, hogy majd valamikor benevezek egyre, ha már lesz olyan játék, amit szeretnék játszani. Aztán max eladom a fenébe ha kivittem :D

(#56) daneeeeee: Egyértelműen eltérő a két dolog, de nincs olyan, amit konzolon meg lehet valósítani, de PC-n nem. A konzolos tartalmat is a "gyárban" PC-n hozzák létre :)

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#60) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Még a fejlesztőknek új a GCN architektúrát tanulják.
Lehet hogy ez most egy gyors áttportolás lehet PC-ről, ahol sokat számít a proci erő.

De a jövőben lehet hogy 1-2 játék már nem fogja alkalmazni a jaguár 8 magját hanem a shadereket fogják majd be erre a célra is.

Szerintem jók ezek az új konzolok, van bennük tartalék rendesen.
Meg ha a mantle fejlesztenek akkor lehet hogy még könnyebbe lesz a portolás.

(#61) haddent válasza ripla (#57) üzenetére


haddent
addikt

Aha... elég komoly PC -ről jövök PS4 -re. Mindig 60fps+ mentem, de "érzékeltem" 120, de még 200fps körüli dolgokat is. Killzone 30fps single -vel semmi bajom nem volt, mert sima volt az a 30 fps, nem voltak "peak" -ek, meg droppok.
A te PC -éd halála pontosan az általad annyira imádott kompatibilitás lesz, és már nem sokáig dobálózhatsz vele. Jönnek a felületszerelt alaplap-apu kombók és annyiban lesz választásod, hogy melyik verziót veszed meg, de ugyanúgy nem tudsz egyesével alkatrészeket cserélni. Jó, mindez nem holnap lesz, de jön.

Sondi1986 az a baj, hogy amíg a PC nem úgy néz ki, hogy egy átlagos proci és egy bika vga, a proci csak szervezkedik és a gpu számol szinte mindent, mindezt mélyintegrációval, addig a portolásnál azért jelentős különbségek vannak, hiába ugyanaz az architektúra ránézésre. Már halad a PC is errefelé a Kaveri-vel, de még kell neki idő.

[ Szerkesztve ]

(#62) ripla válasza Def26 (#58) üzenetére


ripla
őstag

ez meg a másik. filléres indie játékok ezerszer szórakoztatóbbak tudnak lenni, mint az agyonhájpolt AAA-s csilli-villi minden robban, omgomg 120 millió fps omgomg játékok.

(#63) ripla válasza haddent (#61) üzenetére


ripla
őstag

soha nem fog kihalni a pc-s játékipar, ha másért nem akkor az mmorpg-k miatt, ahol egyszerűen elengedhetetlen a billentyűzet+egér kombó. :)

"jönnek a felületszerelt alaplap-apu kombók és annyiban lesz választásod, hogy melyik verziót veszed meg, de ugyanúgy nem tudsz egyesével alkatrészeket cserélni."

annyira nem tud érdekelni, betankolok az utolsó legfrissebb verzióból, pár évre rá meg lemondok a számítógépes játékiparról. manapság amúgy is az összes létező játék 90%-a szemétre való hulladék, szóval mindegy is. :)

[ Szerkesztve ]

(#64) Watto1991


Watto1991
senior tag

Istenem... ennyi hisztis p*csát egy helyen ... sírtok itt, hogy "csak 30 fps máris??", meg hogy "mi lesz így a jövőben??" ... Ha kicsit is nyomon követnétek a next-gen konzolokkal kapcsolatos híreket, akkor tudnátok, hogy a fejlesztőcsomagok /driverek még elég kezdetleges állapotban vannak mindkét gépre, így ez közel sem a hardver végét jelenti.. Elég megnézni a PS3 első évében megjelent játékokat és a 2013-ben megjelenteket...
Egyébként meg ha stabilan tartja a 30 fps-t, semmi gond nem lesz vele.

[ Szerkesztve ]

(#65) keIdor válasza BlackSoft (#21) üzenetére


keIdor
titán

Ha jobb lenne a hardver, akkor az lenne a baj, hogy miért 800-1400€-ba stb. kerül... meg miért nagy, miért fogyaszt 500W-ot vagy felett stb.
Kompromisszum, valahol meg kellett húzni a határt. Nyilván okkal nem Tahiti meg Hawaii került bele.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#66) WongFeiHong válasza tDr1v3r (#31) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Ott a pont! Így fika, úgy fika, de azért egyből élősködik mindenki egy ilyen hírnél. Engem speciel nem érdekel a wii, mégse megyek oda egy olyan hírnél szarozni meg lenézni azokat akik wii-vel tolják. Sok a csőlátású egyén az a baj. Az meg, hogy 4k-t nyújtson alapból a konzol, nevetséges. :N

(#67) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Itt megmutatnak mindent. Lara teljesen megváltozott, jól látható a videoban.

(#68) Shing válasza WongFeiHong (#66) üzenetére


Shing
őstag

Miért lennének csőlátásúak azok akiknek vannak bizonyos elvárásai, igényei valami iránt? A 4k tényleg egy nevetséges elvárás, de ha vkinek a 30FPS kevés, az had kérdőjelezze már meg, hogy végülis miért csak annyit tud.

(#69) BlackSoft válasza keIdor (#65) üzenetére


BlackSoft
addikt

Hát szerintem $800-ba beleférne egy olyan hardver ami tud élsimítást, és 60fps-t kb minden játékban. És az nem olyan húú de összeg, főleg hogy minimum 5évre vesznek konzolt akik most vesznek. PC-t csak fenntartani évi $800 :B És az sem utolsó, hogy aki 125-t ki tud fizetni egy konzolra, sőt ott áll a bolt előtt 500 másik emberrel, hogy mielőbb az övé legyen, az ki fog tudni fizetni 180-200-at is. :K

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#70) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

De jót röhögtem, mikor elolvastam a címet. Milyen büszkék voltak, hogy sokkal szebb lesz. :DDD

(#71) keIdor válasza BlackSoft (#69) üzenetére


keIdor
titán

De azt ugye tudod, hogy mennyit adtak el Xbox360-ból meg PS3-ból világszerte 8 év alatt?
A cél ugyanaz, eljuttatni a tömeghez, és lehetőleg úgy, hogy a legtöbben megengedhessék maguknak.
400€ egy PS4, sokan nyugaton se fizetnék érte a dupláját, itthon meg pláne nem. Ne belőlünk indulj ki, akik évente ennyit költenek csak a PC-re az emberek legtöbbje nem ilyen, sőt...
Na meg ebből hányan állnak premierkor a bolt előtt?:) A vásárlók 0,001%-a.

A konzol nem csak az Enthusiast-nak szól, hanem a casual rétegnek is, akik kevésbé "költékenyek" ilyenekre.
Utóbbi időben már inkább főleg utóbbinak szól.

Szerk.: TV-től messzebb ülsz, AA szerintem konzolnál kevésbé fontos, ráadásul a legtöbb játékban amúgy is alapból van valami mosás/blur.

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#72) BlackSoft válasza keIdor (#71) üzenetére


BlackSoft
addikt

Na jó, persze ebben is van igazság :K De azért lehetne valami hasonló dolog, mint PC-nél is. Lenne egy olcsóbb, és egy drágább PS4. A játékokban meg lehetne állítani normal és ultra grafika között. A drágább konzol vinné az ultrát :B

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#73) keIdor válasza BlackSoft (#72) üzenetére


keIdor
titán

Az meg magasabb fejlesztési költséggel járna, hidd el felmérték a piacot elég rendesen, nem véletlen nincs erősebb variáns.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#74) Gainka válasza BlackSoft (#69) üzenetére


Gainka
őstag

Hát szerintem $800-ba beleférne egy olyan hardver ami tud élsimítást, és 60fps-t kb minden játékban. És az nem olyan húú de összeg, főleg hogy minimum 5évre vesznek konzolt akik most vesznek. PC-t csak fenntartani évi $800 :B És az sem utolsó, hogy aki 125-t ki tud fizetni egy konzolra, sőt ott áll a bolt előtt 500 másik emberrel, hogy mielőbb az övé legyen, az ki fog tudni fizetni 180-200-at is. :K

Muahahaha :W :C
Nagyon el vagy tévedve.

Nekem az egész gépem annyit ér mint az alaplapod, és a TR ultrán megy 40-50 fps-el élsimitás nélkül :Y . Te csak költsél nyugodtan évi 800$-at a gépedre :C

[ Szerkesztve ]

(#75) kona005 válasza BlackSoft (#69) üzenetére


kona005
senior tag

Ha sz@rrà teli lennék mint te, akkor en is PC játszanék de igy marad a konzol.

(#76) kovsol válasza BlackSoft (#69) üzenetére


kovsol
titán

Csak a VGA kártya 100+k lenne ami tud élsimítás mellett is 60fps -t fixen bárhol.
Amúgy meg idehaza az árak úgy szoktak alakulni, hogy 800$=800€+áfa.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#77) Lomha 8V válasza kona005 (#75) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Nyilván turkálj a zsebében. Biztosan Te vagy a főnöke, hogy ilyen jól tudod, hogy Ő "szarrá teli van".

(#78) ripla


ripla
őstag

nem azért mondom, de ha már tényleg így be lett harangozva, hogy nextgen, meg ez most aztán mindent ütni fog, akkor tényleg az lenne a minimum elvárás, hogy 1080p + 60 fps stabilan, aztán ennél már csak jobb lehet.
ha nektek elég a 30 fps, akkor gondolom elég a 720p meg a kevesebb fps is, ha esetleg arról van szó.
érdekes hogy a túlnyomó többség a grafikára élvez el (amitől konkrétan csak nagyon ritkán lesz jobb egy játék), de egy ilyen hírnél meg azt látom, hogy óóó elég ide a 30 fps is.
védeni a konzolt bármi áron? döntsétek már el, hogy mit akartok. :)
én belátom, hogy a pc-m fenntartási költsége jóval magasabb mint egy konzolé. viszont kismillió olyan dolgot is tudok rajta csinálni, amit egy konzolon soha nem tudnék, pl. photoshop, quark, táblázatkezelés, csak hogy mondjak példákat is, és abban is biztos vagyok, hogy amikor ezek a nextgen konzolok pár éven belül már köhögni fognak egy játék futtatása alatt, addig nekem a pc-n vígan fog szaladgálni még hosszú évek múlva is.
nem mondom hogy jobb egy pc a konzolnál (pedig de), viszont azt be kellene látnotok, hogy a nextgen az nagyon nem itt kezdődik.

[ Szerkesztve ]

(#79) ripla válasza kona005 (#75) üzenetére


ripla
őstag

durván fél évvel ezelőtt 130 ezerből újítottam fel a pc-met, és nagyjából olyan 2016 vége felé lesz aktuális egy újabb csere. te miről beszélsz? :)

(#80) ripla válasza Gainka (#74) üzenetére


ripla
őstag

"Nekem az egész gépem annyit ér mint az alaplapod"

én erre nem lennék büszke. :D

(#81) kona005 válasza Lomha 8V (#77) üzenetére


kona005
senior tag

Màr ne is haragudj en nem turkàlok az ő zsebébe, sőt egyenesen hidegen hagy, ezzel annyit akartam mondani hogyha megtehetném én is PC t fejlesztenék inkàbb.
De azért akinek ilyen gépe van az biztos nem a küszöböt ràgja a hónap vége felé.

Ripla: Te miről beszélsz? Attól hogy neked akkor lesz aktuális attól még nem azt jelenti hogy 2016-ban te majd 1080p@60 fpsel fogsz jàtszani, meg ìgy a konzolgeneràció vàltàsakor ez egy igen erős kijelentés volt.

[ Szerkesztve ]

(#82) BlackSoft válasza Gainka (#74) üzenetére


BlackSoft
addikt

"Nekem az egész gépem annyit ér mint az alaplapod, és a TR ultrán megy 40-50 fps-el élsimitás nélkül"

800x600-ban? :U Tudod nálam FXAA-val van 60fps körül 1080p-ben ha minden ultrán van :)) Élsimítás nélkül +5/10fps... Ide SLI kell, hogy az élsimítás is maxon legyen, és meglegyen a 60fps.

És az a 60fps van amikor beesik 45-50re is, szóval 1080p-ben egy 100k-s géppel biztos nincs többed 20fps-nél :U

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#83) ripla válasza BlackSoft (#82) üzenetére


ripla
őstag

ennyi.


akkor azt hiszem ezt a témát egy idő illő képpel le is zárhatjuk. :D

[ Szerkesztve ]

(#84) Shing


Shing
őstag

Olyan hülyeségeket nyögtök be PC-s árakról, PC fenntartási költségekről, hogy inkább ne szólaljatok meg.... de tényleg, ha az lenne a valóság mindenki konzolt venne.

[ Szerkesztve ]

(#85) Sirandrish válasza ripla (#80) üzenetére


Sirandrish
legenda

Miért? Akassza fel magát mert nem tud vagy nem akar több 100K-t elverni 3 havonta a gépére?
Érdekes nézeteket vallnak itt egyesek azt kell hogy mondjam.
Bár az a szomorú igazság hogy a gond ott kezdődik hogy rengetegen annyit néznek egy játékban, hogy az hogy néz ki. BF4 2080P-ban 350FPS-el hasítson és ezért egyesek képesek egy használt autó árát rákölteni a imádott gépükre.
Ezzel egyébként nincs is semmi baj (amíg nem a családja látja ennek kárát), de azért ne ítélj már el valakit azért mert mindezt lesz*rja..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#86) kona005 válasza Shing (#84) üzenetére


kona005
senior tag

Nyilván tudja mindenki hogy nem csak 100k s VGA létezik.

(#87) ripla válasza Sirandrish (#85) üzenetére


ripla
őstag

"több 100K-t elverni 3 havonta a gépére?"
ezt a mondatrészt nem tudom értelmezni, főleg abból kiindulva, hogy átlag 3 évente költök ennyit a gépemre.

illetve ha meg leszarod, akkor nem értem minek a nextgen konzol?

[ Szerkesztve ]

(#88) BlackSoft válasza kona005 (#81) üzenetére


BlackSoft
addikt

"De azért akinek ilyen gépe van az biztos nem a küszöböt ràgja a hónap vége felé."

Nem akartam a fenti nem túl kedves hangvételű hsz miatt írni neked semmit, de most megteszem...
Tudod ha valaki még nem él saját lakásban, nincs önálló háztartása, akkor amit megkeres azt arra költi teljes terjedelemben, amire csak akarja. Én gépre akarom, mert ezt szeretem. Már egy tesco-s fizetésből minden két hónapban vehet az ember magának 780Ti-t... Ilyen szemszögből mintha mégsem lennének olyan drágák a dolgok, nem?

(amúgy nem tesco alkalmazott vagyok, ezt csak példának írtam, mert ott 90-nél többet nem kapni)

[ Szerkesztve ]

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#89) Gainka válasza ripla (#80) üzenetére


Gainka
őstag

én erre nem lennék büszke. :D

Te miről beszélsz ember :W , hát nem érted? Minek költsek rá 100ezreket ha igy is szépen megy a játék, amugy meg persze nem full hd, 1440x900 ban ennyit bir a monitor ja boccs azt is venni kéne 70 ért egy 27"osat hogy aztán a 7790 10 fps-em legyen. xd
Szerintem ti fanatikusok vagytok :DDD
Nem szolok én bele mit csináltok mire költitek, én arra reagáltam hogy nagyon túlzásba estek ezekkel az fpsekkel felbontásokkal élsimításokkal stb.

(#85) Sirandrish +1

[ Szerkesztve ]

(#90) Sirandrish válasza ripla (#87) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nagy általánosságban beszéltem, és nem konkrétan rólad. Bár tény hogy kinyílt a bicska a zsebemben a "nem lennék rá büszke" megnyilvánulásodtól..
Egyébként nekem nextgen konzol sem kell. A mai napit egy 98ban megjelent játék a kedvencem amit minden évben előveszek..a grafika nálam kb az utolsó amit nézek egy játékban. Új konzolt majd max akkor veszek ha lesz rá 4-5 számomra kihagyhatatlan cím.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#91) kona005 válasza BlackSoft (#88) üzenetére


kona005
senior tag

Így van vehet, nincs is ezzel semmi probléma de azért azt te is érzed hogy álltalàban nem az olyan emberek veszik meg a csucs VGA t amit például te írtál.
De azért kivancsi lennek ki nem költene a fizetéséből 2 hónapig csak egy VGA miatt.

(#92) BlackSoft válasza kona005 (#91) üzenetére


BlackSoft
addikt

Mondjuk pont én nem költök, ha valamit meg akarok venni... Mivel nem létszükség bármire is költeni, félre tudom tenni arra, amit épp kinéztem magamnak.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#93) Sirandrish válasza BlackSoft (#88) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ritka az ilyen ember azért azt valljuk be..ha nem is saját háztartásban él azért általában támogatja azt akinél él, legyen az szülő, haver, barátnő vagy bárki.
Egyébként valóban igaz..2havi fizuból már tudna az ember venni ezt azt, de nem hinném hogy sokan vannak akik csak azért nem költenek magukra semmit hogy két havonta új VGA-t vehessenek :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#94) ripla válasza Gainka (#89) üzenetére


ripla
őstag

arról beszélek, hogy ugyanannyi pénzért újítok gépet, mint amennyiért te veszel egy komplett konzolt. a különbség csupán annyi, hogy jobb minőséget kapok a pénzemért. :)

(#95) BlackSoft válasza Sirandrish (#93) üzenetére


BlackSoft
addikt

Persze, ha nincs konkrét cél, akkor megy az másfelé is, de ha jön egy új vga, ami olyan, hogy "shut up and take my money" akkor félre lehet rá tenni :D

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#96) ripla válasza Sirandrish (#90) üzenetére


ripla
őstag

mondjuk nem kötekedésből, de ha neked ennyire mindegy a grafika, akkor miért nem költesz inkább tabletes meg mobil játékokra? utóbbi időben én pl. csak pc-s mmorpg játékokkal meg mobilos játékokkal játszok. a tavalyi évben volt kb. 3 olyan játék amiért pénzt adtam, a többi az teljesen hidegen hagyott. :)

(#97) Sirandrish válasza ripla (#96) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát elmondanám hogy jelenleg többet játszom mobilon mint bármilyen másik rendelkezésemre álló platformon :)
PC-n csak HS-t játszom ami egyébként egy komolyabb mobilon is elfutna, és inkább mobilon játszom, de ott sem sokat..
Kinőttem belőle vagy nem tudom..már nagyon nagyot kell durrannia 1-1 játéknak hogy huzamosabb ideig lekössön :K

BlackSoft Hát bármi megoldható ha nagyon akarja az ember ugyebár :K

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#98) Sondi1986


Sondi1986
addikt

Úr isten ami itt megy!

PC-s ként írom nektek hogy egy PS4-el sokkal olcsóbban kijössz, mint hasonló teljesítményű PC-vel. Ami FULLON vissza a játékot (elsimítás, stb) Ami a mostani PS4-en is menni fog.

A mai videokártyák amik erre képesek már a ps4 árát üti.

konzolt én csak azért nem kedvelem mivel nem tudok Joystickal játszani.

[ Szerkesztve ]

(#99) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Több százezer 3 havonta. Ez valami vicc akart lenni?

(#100) ripla válasza Sirandrish (#97) üzenetére


ripla
őstag

ha a HS az a hearthstone, akkor megnyugodhatsz mert lesz mobilra is. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.