Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

S fogadok az a "pár" ilyen hír, amit olvasok csak a jéghegy csúcsa. :(

(#2) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Hű, de kellemetlen.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#3) Narxis


Narxis
nagyúr

Előfordul ilyen, ember alkotta emberi hibák, nem nagy dolog.

Thanos was right.

(#4) egak válasza Narxis (#3) üzenetére


egak
csendes tag

Azért "nem nagy dolognak" nem nevezném. Az tény, hogy emberi hiba előfordulhat, de ettől függetlenül gáz.

Az ilyen dolgai miatt nem szeretem annyira a Ruby on Railst. Nekem már túl sok az, amit ki akar venni a kezemből és meg akar csinálni automatikusan.

(#5) sztanozs válasza Narxis (#3) üzenetére


sztanozs
veterán

Nem nagy dolog :D
Végül is az IE-ben még mindig ott van az javítatlan sebezhetőség, amit egy jó ideje aktívan ki is használnak. :U

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#6) Narxis


Narxis
nagyúr

Arra gondoltam hogy ha keres valaki akkor bármilyen szoftverben találhat sebezhetőséget. Mégis a többség mindig megdöbben ezeken.

Thanos was right.

(#7) lapa válasza Narxis (#3) üzenetére


lapa
veterán

az meg, hogy egyes csoportoknak jó szokásuk az ilyenekre igazán aggasztó támadásokat építeni, egyenesen szóra sem érdemes. kicsit érdemes azért tovább látni annál, hogy "a netbankom nem is ror-os."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.