Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95) bambano válasza ollie (#89) üzenetére


bambano
titán

azt a hibát követitek el rendszeresen, hogy összekeveritek a nem érti és a nem ért egyet fogalmakat.

csak a példa kedvéért: ha az általam írt számlázószoftver nem jól számolja ki a számla adatait, és erre az adóhatóság rájön, pofánvernek érte. ha az általam írt számlázószoftver nem jól számolta ki a számla adatait és beküldte a navnak, 20ms (tehát a másodperc egy-ötvened része) múlva a nav pofánver és 500 ezer forint/számla bírsággal fenyeget. én így programozok. és akkor is én fizetem a bírságot, ha egyébként a jogszabály olyan, hogy nem is lehet korrekt számlát kiállítani.

ehhez képest nyeljem le szó nélkül, hogy a "gyakori" oprendszer, a processzor, az ssl, a fene tudja mi tele van hibával? ennél sokkal nagyobb baj, hogy az a tény, hogy a szoftverek zöme lyukas, mint a szita, a vásárlók szerint NORMÁLIS... mi ez az elmebetegség?

de. a szoftverekben azért van rengeteg hiba, mert trehányok. ha nem lennének trehányok már 40 éve, akkor ma olyan tudású szoftvereink lennének, mint 10-15 éve, RENDESEN MEGÍRVA. és az lenne az általános, mint a fóccvágen id3-nál, hogyha olyan híg fekáliát adsz ki a kezedből, mint annak a kocsinak a szoftvere, akkor elhajtanak a rákba, mint a vw csoport szoftverfejlesztési vezetőjét. kapus vili meg nem a világ egyik leggazdagabb embere lenne, hanem koldus a golden gate híd alatt. kutler meg még mindig vms-t fejlesztene... és a digital vette volna meg a hp-t, nem fordítva... ( :) )

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.