Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Szép számok, grat nekik.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) Pöttön


Pöttön
őstag

Következő hónapban bővül 1db-al részemről! :C
Grat nekik tényleg szép nagy szám! :R

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#3) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Jól teljesit a PS4, én is gondolkoztam a beszerzésén, de 6-7 játékért (amikből kb. 4 talán idén jelenik csak meg) nem fogom megvenni.

(#4) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nekem is ez lesz a kövi konzolom. :K
Ugyan még nem tudom hogy mikor mert jelenleg PS3ra is van annyi játékom hogy nem tudom hova rakni :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) ldave


ldave
félisten

Nem semmi teljesítmény, nem is értem. Most valamit nagyon jól csinál a Sony.

A Slime draws near! Command?

(#6) gianni85 válasza ldave (#5) üzenetére


gianni85
veterán

Meglovagolta az MS bénázását. Ezen felül meg a hálózati fejlesztésre szánt pénzt inkább a marketing osztálynak adta :)
Egyébként jók az exkluzív játékok rá, meg magával a Sony-val sincs semmi bajom, de a PS4 nem jött be.

(#7) ekko98


ekko98
tag

Na majd májusban addig lesz mit végig vinni PS3-on!

"Reversing polarity"- Ekko main túl az 1m mastery ponton

(#8) khron78 válasza ldave (#5) üzenetére


khron78
őstag

Nem érted? Jönnek rá a játékok, ilyen egyszerű. Last of Us egyedül megeszi reggelire a Wii U-t (sajnos).
Én is már csak a Zelda miatt tartogatom a Wii U-mat, meg azért mert limitált.
Nincs rá egy PES, ha már az EA lelépett. Nincs egy focis játék sincs a konzolra!!! A Ubisoft is megy, pedig az egyik legjobb cím a ZombiU volt...
Erre a gépre (PS4) egyszerűbb fejleszteni, portolni. Kevesebb befektetéssel több haszon.
A box meg a nagy lutri. Senkinek se éri meg igazán.
A Sony nem trükközött, nem akart nagy dolgot csinálni, hanem "csak" egy erős és jól használható gépet.
Odafigyeltek arra, mi kell a népnek. A játékosoknak ez meg szimpatikus, ezért veszik és veszik...
A sok játékos meg sok játékot vonz a kiadóknak meg több pénzt, így önmagát gerjeszti ez a folyamat!

(#9) Sirandrish válasza khron78 (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én meg csak a Zelda miatt veszek...ha veszek. Bár már kicsit unalmas hogy a Nintendo konzolokon mindig bukok :B
Persze ez nem a Nintendo hibája, csak sajna a belső fejlesztések mellett kb semmi érdemleges nem jön a gépükre pedig én lennék a legboldogabb ha nem pártolnának el a külsős cégek. Annyira meg sajnos nem állok jól anyagilag hogy 2 konzolt tartsak fent :N

Szerk: kicsit rosszul fogalmaztam. Szóval számomra nem jön sok értékelhető cím

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) mlinus válasza khron78 (#8) üzenetére


mlinus
őstag

Last of Us volt PS3-ra is.
Jelenleg nincs egyáltalán sok exkluzív cím PS4-re, xboxra talán több is van. A multiplatformok miatt veszik a ps4-et, nintendo konzolt pedig már jó 10 éve nem multiplatformokért vesz az ember.

(#11) khron78 válasza Sirandrish (#9) üzenetére


khron78
őstag

Számomra se.... Zelda Metroid érdekelne rá. Nekem elég 1db Mario, nincs szükségem ennyire.
A Nintendo meg igenis tehet róla, hogy elpártolnak tőle a fejlesztők.
Pénz beszél. A Wii-re tengernyi játék, mert ment a gép. Most nem jön, mert nem lehet eladni a megfelelő darabszámot. A Wii U-nak az előnye a hátránya is, hogy nem multiplatform környezet. Annyira meg sajnos nem erős, hogy elbírja ezt a terhet.

(#12) gianni85 válasza khron78 (#11) üzenetére


gianni85
veterán

Wii is gyenge volt, de különleges, ezért robbantott. Szerintem a Nintendo fejesek se számítottak ekkora sikerre. Egyedülálló, és megismételhetetlen.

(#13) khron78 válasza mlinus (#10) üzenetére


khron78
őstag

Volt, én viszont megváltam a PS3-tól és azután jött a Last of Us.
Fifa, NHL is sokat nyom a latba. PC-n nem lehet ezeket törni, tehát kénytelen vagy konzolon játszani.
Ott a GTA V is. Xbox vagy PS4. Nekem egyértelmű, hogy az utóbbi.
Nintendo konzolt azért vesz az ember, mert szeretne játszani. tök mindegy, hogy ki készíti a játékot, ha nincs elég VÁLTOZATOS játékkínálat.
A Wii U kimerül a Mario-Princess Peach-Captain Toad-Pikmin-Smash Brothers-Sonic címekben és ezek végeláthatatlan variánsába.
A ZombiU, ha nem is hibátlan cím, de nagyon jó játék volt.
Mondj még pár ehhez hasonló játékot Wii U-n, vagy olyat, ami nem 5 éveseknek van kitalálva.
Hol van a Metroid, hol van egy jó Resident, a Zelda is még kb. 1 év.
Castlevania és sorolhatnám. Én ezért vettem a Wii U-t. Nem a Mario játékokért!
Hol van egy szimulátor? Hol vannak a sportjátékok?
Ettől nem volt mentes eddig 1 Nintendo konzol sem, multiplatform ide vagy oda.
Mindegy én meguntam, vettem PS4-et, és már tudom, hogy megérte.
A Wii U meg várja a rá méltó játékokat.

(#14) Sirandrish válasza mlinus (#10) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ez így igaz. Viszont ha csak magamból indulok ki akkor elfogy a türelme az embernek.
N64et 5 játékért vettem, GC-t 5 játékért vettem, WII-t szintén, 3DS-t 2 darab játékért..
Nagy Zelda őrült vagyok de egyszer nálam is betelik a pohár.

Persze Nintendot ezekért a játékokért vesz az ember csak egy idő után az ember kevesli ezeket. Nyilván az a legideálisabb állapot hogy több konzolt tart az ember, csak erre nem mindenkinek van fedezete. :N

De hogy a hírhez is szóljak. Pont a fent említett okokból MÉG PS4et sem veszek.

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Én még mindig várok a konzolvásárlással.
Ebben a generációban a PS4 a szimpatikusabb eddig, az előzőben az X360 volt.

(#16) arty


arty
veterán

durva, h még az uc4 nélkül is ennyire kelendő a cucc... pedig a sony is bénázik erősen, ráadásul a kormányhoz és egyéb perifériákhoz a ms-hez hasonló mocsokként áll :(

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#17) Strezi


Strezi
őstag

Ha minden jól megy két hét múlva nekem is megjön egy PS4, de az a fejlesztői verzió (devkit) lesz ;]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#18) Garada


Garada
őstag

Ha így haladunk idővel akár ps2 rekordmegdöntés is születhet. :D

(#19) mrhitoshi válasza gianni85 (#6) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ezen felül meg a hálózati fejlesztésre szánt pénzt inkább a marketing osztálynak adta

Naja... :U
Ha ez alapján kellene választanom, elsöprő MS győzelem lenne, csak sajnos Xboxon nincsenek jó exkluzív címek.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#20) kovsol válasza mrhitoshi (#19) üzenetére


kovsol
titán

Úgy mondjátok mintha az Xbox Live nem állna le ugyan úgy időnként.

May the Force be with you!

(#21) Garada válasza kovsol (#20) üzenetére


Garada
őstag

Na ja mind a két hely egyformán sebezhető. :U

(#22) Prof01 válasza mrhitoshi (#19) üzenetére


Prof01
veterán

Karácsonykor ugyanúgy elérhetetlen volt a Live is. Az MS még kárpótlást se adott a kimaradt napokért... :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23) Sirandrish válasza mrhitoshi (#19) üzenetére


Sirandrish
legenda

Elsöprő győzelem? Tudtommal karácsonykor ugyanúgy letérdelt a Live is. Csak míg a Sony kárpótolta a felhasználóit addig az MS azt mondta hogy "hjaa hát így jártatok"...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) arty válasza kovsol (#20) üzenetére


arty
veterán

vagy hogy nem 20 órán át szedne egy 40 gigás játékot a 120as netemmel vagy dobna ugy ki a live, h elveszett a minap a cod waw mentésem és teljes küldetést kellett elölről kezdenem :(

amig csak 360am volt, azt hittem, h csak azt lassitottak be az xbone miatt, de mar latom h egyszerüen terheltebb az egész hobelevanc, miota beindult a one (és mindenki szedi a 40+ gigás csodákat)

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#25) Renok


Renok
senior tag

Grat nekik!
PS4-nél vannak még hangos venti gondok?

Akinek Wii U-ja van, miért nem vesz azonnal Bayonetta 2-őt? Csak Wii U-n kapni!

(#26) paljani


paljani
aktív tag

Érdekes. Én pont most vettem egy Wii U-t a - lassan féléves - PS4-em mellé. Igaz, nem mindenki teheti meg, de ha mégis, annyira különböző játékélményt adnak, hogy csak na. Lehet elfogult vagyok, de nagyon gyorsan a PS4 lett a "másodkonzol". Van azért 3rd party cím rá, pl. A Bayonetta 2. Egyszerűen zseniális.

Nem flémindításnak szánom, ez csak egy (azaz egy darab) vélemény.

(#27) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Mindenki ezen a támadáson van még fennakadva ?
Egyébként a Live hamarabb talpra állt. :D

A PSN 5 évvel ezelőtt is szar volt. A Trófeákat 2 percig töltötte már PS3-on is. ;]
Másrészt a MS kezében jóval komplexebb rendszer van. De a játékok a fő számpont ma napig számomra.

Harmadrészt a Steam is egy rakás kula, sajnos.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#28) Prof01 válasza mrhitoshi (#27) üzenetére


Prof01
veterán

A PSN 5 évvel ezelőtt egy 3 éves szolgáltatás volt csak. A Live már 2002 óta elérhető, persze, hogy jobb volt, de már nincs akkora különbség a kettő között. Nagyon sokat fejlődött a PSN azóta.

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#29) Jeanne d'Arc

Megérdemelt eredmény. Gondolom ha jönnek majd az igazi nagy húzócímek ez csak egyre jobb lesz. Remélem 2-3 éven belül én is beruhazok egy ilyen gépre

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#30) mrhitoshi válasza Prof01 (#28) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nagyon sokat fejlődött a PSN azóta.

Ez tény. Ott a sok felhő szolgáltatás, viszont a támadások nélkül is egy szerencsétlen rendszer még mindig.

PS4

(#31) Ghard


Ghard
őstag

Az egy dolog, hogy a sávszélessége a psn-nek gyenge. De amikor a felületet is el kellett cseszni (ps3ról belépve) ilyen csempés izére és nem tudod eldönteni, hogy azért akad az egész mert lassú a szerver, vagy már a ps3 nem bírja ezt az új felületet, na az pofátlanság volt a javából.
Amúgy tényleg igen meglepő ez a szám, kb 1db tényleg kiemelkedő exkluzív játéka van eddig a ps4nek: a nextgen Abe. Most februártól viszont jön sok, de én még kivárok picit, mert a Driveclub és a LBP 3 nem hozta a megszokott minőséget. :)

(#32) Zedz


Zedz
addikt

Mint külsős érdeklődő kérdem, hogy új genes konzolokon lehetséges a használt játék adás-vétel?:)

(#33) alevan válasza Sirandrish (#14) üzenetére


alevan
őstag

3DS-t 2 darab játékért?

Csak így leülve kicsibe 12 játék jut eszembe amiért fogok venni egy 3DS-t.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#34) gianni85 válasza Zedz (#32) üzenetére


gianni85
veterán

természetesen

(#35) Elims válasza FuRiONight (#3) üzenetére


Elims
veterán

Így van.Én sem veszem még meg.
Vigyék csak minél többen,annàl több jàtékot adnak ki rà.Egy-két év mùlva màr jobban megéri majd -nekem- megvenni.
A gép is olcsòbb lesz meg több lesz rà a vàlaszték.
Addig meg megy a ps3.

(#36) Sirandrish válasza alevan (#33) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én végig vittem rajta a 2 Zeldát és eladtam.
Hjaaj bocsánat..a Mario Land 3D-t és a Fantasy Life-ot is...akkor 4...szóval hazudtam :P

A Paper Mariot eluntam és a Luigi's Mansion sem kötött le nagyon pedig az egy remek játék.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#37) gianni85 válasza Sirandrish (#36) üzenetére


gianni85
veterán

Azért ez így mindjárt más. Nem mindegy, hogy megveszel egy konzolt két játékért, és megtartod, vagy megveszed 2 játék kipörgetéséért és eladod. Sokat nem bukhattál rajta, az élmény meg biztos megérte. Én így toltam a PS3-mal. Összesen 3x volt PS3-am mindig 1-2 hónapra az exkluzív játékok miatt. Talán 10-20 ezer közötti mínusszal jöttem ki belőle. Annyit megért 6 játék végigjátszása.

(#38) Sirandrish válasza gianni85 (#37) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja persze nem is ezt mondtam. Sokat nem buktam..de ezt főleg annak köszönhetem hogy limitált gépem volt ami tartotta az árát. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#39) GeryFlash


GeryFlash
veterán

Gratula, de mehetne már le az ára, lassan másfél éve stagnál, azért ez fura, persze köszönhető ez annak is, hogy az AMD még mindig sz*pik a GF-fel, ezért nem tunsak továbbra se sem kisebb csíkszélességen chipeket készíteni, emiatt a ps4-be való apu gyártása se olcsóbb :W

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#40) ldave válasza GeryFlash (#39) üzenetére


ldave
félisten

Ha 4 milla elmegy egy ünnepi szezon alatt, akkor az pont nem azt jelzi a Sony-nak, hogy drága a gép, hanem hogy ennyiért is el lehet adni.

A Slime draws near! Command?

(#41) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Szép számok, gz!
Viszont az új játékok 18k körül vannak...köszi még neeeeeeem:(

(#42) khron78 válasza ProEvoFan (#41) üzenetére


khron78
őstag

Igen, az a baj, hogy a játékok nem magyar pénztárcához vannak szabva. Egy Fifa 15 is 18k körül van boltban.
Ennek az ára a fele lesz egy év múlva.

(#43) kovsol válasza khron78 (#42) üzenetére


kovsol
titán

Használtan érdemes venni. Pár hónappal a megjelenés után 10k körül is lehet venni játékokat.

May the Force be with you!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.