Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ha minden igaz akkor május 17.-én Indiába mutatják be a G-t, a 2 új X-et június 9.-én. ;) A kép tényleg a 4. generációs G előlapi panelja (de lehet a G Plus)
Na akkor még 1-2 plus info - Snapdragon 617-es chip lesz benne. A G lesz az alapverzió 2/16GB-al 13 megapixeles lézeres és pdaf autófókusszal. A G Plusban 3/32GB és 16 megapixeles lézeres+pdaf kamera. A szétszedett "Athene" kódnevű XT1641 és XT1643-as firmware szerint én megkockáztatok egy Qi töltést is, mivel van rá utalás az settings, illetve systemui.apk fájlok strings.xml-jeiben.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Moto G (1 gen) = 4,5 col
Moto G (2-3 gen) = 5 col
Moto G (4 gen) 5,5 col ???

Pedig milyen jól indult... Pár generáció múlva már a 6,5 colnál fognak járni... :((( :D

Szerk.: Szerintem az 5,5 col majd inkább a Plus-os modellre fog vonatkozni. Kétlem, hogy az alapverziót ennyivel megnövelnék. Ennek elvileg egy néptelefonnak kéne lennie, de az 5,5 col ezt már erősen behatárolná...

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#3) atike


atike
nagyúr

Nekem jó lenne ilyen méretben... :) Na majd ha lesznek konkrétumok...

(#4) margithid


margithid
veterán

Még a szoftverre leszek kiváncsi... Maradnak továbbra is a stock androidnál, vagy teleszórja a lenovo felesleges cuccokkal..

(#5) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Talán lesz róla teszt is valamikor.

(#6) ghiottone válasza margithid (#4) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Stock android lesz és csak a Moto appok vannak benne hozzá - ez biztos - nem viccből szedtem szét a gyári firmware-t. :DDD
atike - ott az 1 hszben van pár konkrétum + 6 nap és jön a tényleges bemutató.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#7) margithid válasza ghiottone (#6) üzenetére


margithid
veterán

Ok, csak lehetett hallani ezt is azt is.
Reméljük frissítés is sokáig lesz rá!

(#8) ghiottone válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


ghiottone
nagyúr

5-5,2 collnak én is örültem volna, de az X Playt is elég jól meg lehetett szokni a maga 5,5 coljával, pedig előtte 1 hónapig egy 1. genes Moto G GPE volt nálam :)) . Ez se lesz nagyobb a Play-nél.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#9) dementor


dementor
senior tag

Ideje lenne cserélni a 2 éves Moto G készülékemet. :) Reméljük ütős lesz.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#10) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Moduláris felépítés.

[ Szerkesztve ]

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#11) Lenry válasza ghiottone (#1) üzenetére


Lenry
félisten

16GB belső tárhely? nem túl erős. SD bővíthetőségről van infó?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) ghiottone válasza pusszycat (#10) üzenetére


ghiottone
nagyúr

Azok az X-ek lesznek - 5,2 és 7mm vastagságúak. A vastagabb lehet, hogy az X Play 2. generációja lesz. 2600-as aksi kerülhet a vékonyabb verzióba és Snapdragon 820, a vastagabb 3500 mAh és 625-ös Snapdragont kaphat. Június 9.-én 6 modult fognak együtt bemutatni a telefonokkal, de 60 db modul fejlesztése van folyamatban.

Lenry - az otthoni gépemen vannak a szétszedett rendszer appok, de mintha úgy rémlene, hogy SD bővíthetőség lesz benne.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#13) Matada2.3 válasza ghiottone (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

Remek remek, biztatóbbak azért a dolgok így, a strock droid és felüdülés. Várom már a jövő hetet!

Élőben csak nem lesz olyan otromba az a gomb..

Finn the human

(#14) Beri78


Beri78
őstag

Ez eddig nagyon tetszik - várom a hivatalos bemutatót :B

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#15) GeryFlash válasza tothmaxy182 (#2) üzenetére


GeryFlash
veterán

+1 :U

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#16) aelod


aelod
veterán

Pl. azt árulja el, hogy milyen randa lesz az a home gomb ott..

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#17) Lenry válasza ghiottone (#12) üzenetére


Lenry
félisten

szuper, már csak egy jó árcímke kell :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.