Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mooka-Miki


Mooka-Miki
senior tag

Eheti Blizzard reklámunkat látták? :F

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Csak arab sejknek lehet évi 100K dollárja ilyenre?
És a rengeteg szerencsejátékos? Színészek? Zenészek? Szállodatulajdonosok? Microsoft részvényesek? Bármilyen komolyabb üzletemberek?

Amúgy meg vicc...ha ennyire nem tudja hova tenni akkor ajánlja fel valami jótékony célra és ennyi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) hommeros


hommeros
őstag

Bill Gates szétosztja a pénzét. Küld tovább ezt a levelet...

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#4) Sirandrish válasza hommeros (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

..és akkor te is részesülsz a mesés vagyonból...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Gave


Gave
addikt

Hát ez állati jó marketing befektetés. Blizzard meg tud még lepni az ötleteivel :d

(#6) gianni85


gianni85
veterán

rohanok is WoW card-ot venni... ja mégse

(#7) ViZion válasza Gave (#5) üzenetére


ViZion
félisten

+1
Kicsit vírus, kicsit hihető. Beszélnek róla, szidják, osztják. Bár fele ilyen jó marketing ötleteim lennének. :o

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#8) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Aham. És a számlaszámot honnan tudja ez a rejtélyes emberke ? :U

[ Szerkesztve ]

PS4

(#9) Sirandrish válasza mrhitoshi (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

paypalon kapta elvileg..ezt a videóban mondja is a gyerek

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) Sident96 válasza mrhitoshi (#8) üzenetére


Sident96
tag

Nem kell tudnia, csak rábök a Donation gombra Twitchen :W

(#11) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ja, most látom a videóban.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#12) rudi válasza Gave (#5) üzenetére


rudi
nagyúr

Jaja, csak annak éppenséggel ekég kisstílű tekintve, hogy a valve 1,6 milliót adott csak egyetlen Dota bajnoskásgra, WoT-ban is messze nagyobb összegek mentek ki mostanság, szóval a szememben ez egy szerény kapálózás csak.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) xavix13 válasza rudi (#12) üzenetére


xavix13
senior tag

Hogy jön ide egy bajnokságra szánt összeg, egy elvileg "magánember" adakozásához? :F

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#14) Sicilian


Sicilian
addikt

Jó ötlet.
Engem is fizethetne valaki itt nálunk, azért, mert játszok !
Pénzesek felvehetnék velem a kapcsolatot, de komolyan :K

nothing is true everything is permitted..

(#15) Tazsam01


Tazsam01
tag

Egy arabnak sok a blizzard részvénye? XD

(#16) AtHoS válasza Tazsam01 (#15) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Egy arab Twitch "tulajnak" van sok Blizz részvénye?

read-only mode on the forum

(#17) ldave


ldave
félisten

Egy sikeres és nézett Twitch csatorna az egyik legjobb reklám manapság a videójátékos körökben, szerintem még az is lehet, hogy tényleg a Blizzard fizet, hisz egy komolyabb marketingkampány ennek sokszorosába is kerülhet.

A Slime draws near! Command?

(#18) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Gyanús, rendkívül gyanús...

(#19) zola09 válasza Sicilian (#14) üzenetére


zola09
aktív tag

Amint nekiállsz streamelni megfelelően magas játéktudással valamilyen populáris játékot, és emellé még elég szórakoztató is lesz az adásod, biztos vagyok benne hogy téged is fognak támogatni.

(#20) oriic válasza ldave (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyetértek, egy egy komolyabb játékos meccseit nem kevesen nézik online élőben.

Live-Die-Respawn

(#21) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

én lendületből tiltanám a 50 dollárnál nagyobb adományokat.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#22) zola09 válasza MCGaiwer (#21) üzenetére


zola09
aktív tag

Milyen alapon?

[ Szerkesztve ]

(#23) ldave válasza zola09 (#22) üzenetére


ldave
félisten

Nehogymár jó legyen valakinek alapon :)

A Slime draws near! Command?

(#24) MCGaiwer válasza ldave (#23) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mert 50 dollár ingyen pénzel már nem jó valakinek alapon?

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#25) MCGaiwer válasza MCGaiwer (#24) üzenetére


MCGaiwer
addikt

valamint pénzmosás, fekete, illegális vagy lopott pénz, de legjobb esetben is tisztességtelenül szerzett pénz ami ekkora mennyiségben mozog.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#26) ldave válasza MCGaiwer (#25) üzenetére


ldave
félisten

Hogy lehet ez pénzmosás? Annak az a lényege, hogy a feketén szerzett pénzt valamilyen módon fehérré teszed. Ha most adsz egy twitch-es emberkének 10 e $-t, akkor abból te hogy kapsz vissza pénzt?

A Slime draws near! Command?

(#27) zola09 válasza ldave (#26) üzenetére


zola09
aktív tag

Biztos ők is benne vannak a dologban! Ekkora baromságot.. :W

(#28) oriic válasza MCGaiwer (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kicsit nagyon el vagy tévedve. :)

Live-Die-Respawn

(#29) MCGaiwer válasza ldave (#26) üzenetére


MCGaiwer
addikt

100kval amit a népszerű embereknek oszt fedezi a másik 500at, amit ismeretlen, beépített saját embereknek oszt szét. csak az nem kerül a twitch főképernyőre vagy a youtubera.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#30) big-J válasza Sirandrish (#9) üzenetére


big-J
őstag

Lopott kártyával fizet úgy...

Pár nap múlva eltűnik a kes aka nigériai pénzmosás.

(#31) oriic válasza MCGaiwer (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

DE hogy fedezne a 100k-val más pénzmozgást? :D

Live-Die-Respawn

(#32) MCGaiwer válasza oriic (#31) üzenetére


MCGaiwer
addikt

könnyen

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#33) Sident96 válasza oriic (#31) üzenetére


Sident96
tag

Hagyjátok már békén szegényt, had örüljön, hogy rájött a mocskos titokra. :))

(#34) MCGaiwer válasza Sident96 (#33) üzenetére


MCGaiwer
addikt

mellesleg 1 opció volt a sokból, de max ebbe tudtak belekötni.

100%ig biztos, hogy ez teljesen oké módon szerzett pénz, és elképzelhetetlen, hogy mondjuk hasonló forrásból származzon egy része

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#35) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

twitch.tv/lirik címen éppen futó 24 órás streamet ajánlom annak aki nem értené, hogy itt mirôl van szó, a népszerû srácokra szinte megállás nélkül dobálják a pénzt. 10k soknak tûnik egyszerre, de az ilyen kiugró összegek mellett napi szinten ezreket összekalapoznak, egyszerûen értékes a szórakoztató képességük a népnek, több eztes nézôtáborral fixen eltartanak a twitch nézôk

szerk; a youtube is épp mostanábam vezeti be a "tip jar" ficsôrt, hogy bármely videp készítôjének utalhasson bárki kedvére.

[ Szerkesztve ]

/s

(#36) oriic válasza wjbhbdux (#35) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem számit, ez pénzmosás, és punktum. Téma lezárva, topic zárható.:)

(#37) MCGaiwer

Nem, de ne haragudj, olyan dolgokról állítasz masszív hülyeségeket, amire semmi rálátásod nincs. Semmi.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#37) MCGaiwer válasza oriic (#36) üzenetére


MCGaiwer
addikt

lópofához szemellenző alapfelszerelés?

A: nem elképzelhetetlen
B: van mellette 4 másik is

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#38) BlackSoft


BlackSoft
addikt

Ez érdekes... De ezen kívül is, az aki ismert twitch-en, az jól keres, és dolgoznia többet nem kell...

Én is van, hogy pár dollárt küldök ennek, annak. És aztán mi van a Stream végén? Összes befolyt összeg: 4xx dollár. Ez napibérnek meg azért nem rossz :)) Még akkor sem, ha 6-8 órát kell streamelni, elvégre csak 6-8 óra folyamatos játékról van szó...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#39) MCGaiwer válasza BlackSoft (#38) üzenetére


MCGaiwer
addikt

ott van még mellette a subscribe előfizetések fele, valamint a reklámok után a jutalék.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#40) BlackSoft válasza MCGaiwer (#39) üzenetére


BlackSoft
addikt

Igen... Phant0mLord-ra felíratkoztam többször is... az neki 5 dollcsi, persze napi 20 ember már 100 dollcsi :U

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#41) pirey válasza BlackSoft (#40) üzenetére


pirey
tag

Van olyan akinek 3k, vagy 5k ember a feliratkozója, de úgy tudom van akinek még ennél is több.

(#42) BlackSoft válasza pirey (#41) üzenetére


BlackSoft
addikt

Ezt nehéz figyelemmel kísérni, mivel 30napra szól egy fizetős felíratkozás. Így nem állandóak, illetve növekvőek a számok.

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#43) pirey válasza BlackSoft (#42) üzenetére


pirey
tag

Persze, bár azért szerintem inkább nő az a szám, mint csökken, és ott vannak még mellé a donationok is. Vicces mennyi pénzt belehet zsebelni, ha egyszer sikerült szert tenned egy nagyobb közönségre.

(#44) MCGaiwer válasza BlackSoft (#40) üzenetére


MCGaiwer
addikt

kb a felét kapják, bár 3-4ezernél már a 2,5 dolcsi is szép havi keresetet ad.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#45) szupermacs


szupermacs
veterán

Csak engem nem érdekelnek a videójátékos streamek? Valaki meg fizet is, nem csak nézi? Ha egyszer elhiszem az ilyen híreket, majd beszállok a bizniszbe. Szeretnék én is megélni majd a semmit tevésből.

[ Szerkesztve ]

(#46) oriic válasza szupermacs (#45) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A lehetőség adott, minden csak rajtad múlik.

Live-Die-Respawn

(#47) Sirandrish válasza szupermacs (#45) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha egyszer elhiszem az ilyen híreket, majd beszállok a bizniszbe.

Hát akkor hajrá..még ha ez a 10K-s utalás kamu is...több ezer ember él ebből, ráadásul nem is rosszul :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#48) Prof


Prof
addikt

Jo dolog ez a kozossegi media kiaknazasa haszonszerzesre :)

Zsenialis ez a ne reklamozunk penzert, inkabb csinaljunk hireket, amit ingyen leadnak a site-ok hozzaallas es nagysagrendekkel tobb ember olvassa / latja.

10k dollar egy 50 dollaros jateknal min.200+ darab eladott jatek kompenzal. Van akkora reklamerteke, mint ennyi jatek eladasa? Szerintem boven. :P

(#49) saelin


saelin
veterán

Bevallom, én most irigy vagyok. :)

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#50) Sident96 válasza szupermacs (#45) üzenetére


Sident96
tag

Vannak az ilyen hozzáállással rendelkező emberek, mint Te, akik halálra dolgozzák magukat egy átlagbérért. És vannak, akik azt csinálják, amit imádnak, és szép nagy összegeket keresnek vele. A hozzád hasonló emberek pedig lenézik őket, vagy irigyek rájuk, míg büszkék arra, hogy dolgoznak, de nem jutnak ,,fentebb", de legalább jól kimeríti őket, és nem szeretik csinálni, mert az az igazi munka, és csak ők hasznosak a társadalom számára. :R

A jogi lehetőségek egyaránt adottak az embereknek, kizárólag a helyzetük korlátozhatja őket, amit ha nem javítanak, a saját gyerekeiket ugyan olyan körülmények közt nevelik. Csak önzően gondolkodik a társadalom, szűk látókörűen. Csak Én vagyok, és csak a saját jólétemért dolgozok.

Nem tudom ilyen gondolatok miért kívánkoznak ki belőlem egy ilyen témájú fórumon :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.