Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GegeWarrior


GegeWarrior
senior tag

Túl jól nem járt, már ahogy a kritikákat nézem:)
Azt hiszem nekem is ki kell próbálnom.

REKVIESZKÁT IN PÁCSE!

(#2) Sub-ZeRo válasza GegeWarrior (#1) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Most rendelj elő a következő duke-ra és kb. te is ilyet fogsz kapni. ;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3) Zolás válasza Sub-ZeRo (#2) üzenetére


Zolás
addikt

A HL3 játékot kell most előrendelni, és megkapod a feszítővasat mellé :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#4) WonderCSabo válasza Zolás (#3) üzenetére


WonderCSabo
félisten

És valszeg az jó játék is lesz. :)

(#5) hemaka válasza WonderCSabo (#4) üzenetére


hemaka
nagyúr

Ha egyszer megjelenik, biztosan.

(#6) Sub-ZeRo válasza Zolás (#3) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát kb, vagy nem is azt kapsz, hanem egy Gordon Freeman-t. :D

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#7) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

becsülendő tett...10 év ide, vagy oda :)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#8) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Le a kalappal előttük. A játék lett amilyen lett, a hozzáállás viszont 5*.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#9) D.Orion


D.Orion
veterán

Vajon az a 10 évvel ezelőtti blokk mennyit érhetet amíg a játék meg nem jelent? És azóta még mennyit kúszhatott fel az értéke?

Persze ez pénzben nem kifejezhető, pusztán csak a fanatikusok körében van értéke. Én szívesen kezet fognék a gyerekkel, az ilyen elhivatottság tiszteletet érdemel. Még ha csak egy egyesek szerint jelentéktelen játékról is van szó.

(#10) james001


james001
veterán

Lehet ezzel a sok ajándékkal akarják elterelni a figyelmét a játékról hogy milyen rossz is lett az :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#11) Inv1sus


Inv1sus
addikt

Az övcsatot én is elfogadnám.

*** WEBDESIGN, GRAFIKUS DESIGN, FRONT-END PROGRAMOZÁS ***

(#12) Lenry válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


Lenry
félisten

a szegedi 576-ban áll egy életnagyságú Gordon, azt szívesen elfogadnám :K

[link]

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#13) gtamate2


gtamate2
veterán

Muszáj mindig fikázni a Forevert, persze itt is... Annyira unalmas már.
A fejlesztők pedig látszik hogy azért törődnek azért a rajongókkal.

*Sn0w

(#14) Lenry válasza gtamate2 (#13) üzenetére


Lenry
félisten

nem úgy látom, mintha bárki fikázná

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) dy_nmq válasza Lenry (#14) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

pedig megérdemelné

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#16) Tikakukac


Tikakukac
titán

Ez viszont tényleg állat :Y :C

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#17) ]Phobos[ válasza Zolás (#3) üzenetére


]Phobos[
senior tag

:D

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#18) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Én a következő playboy játékot rendelem meg és megkapom ajándékba Huge Hefnert-t....urnában. ;] :)

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#19) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

A HL-hez már egy HEV suit jár :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#20) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Miért kell ehhez nagy rajongónak lenni? :) Elteszed a blokkot és csá.

(#21) BiP válasza Lenry (#14) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem konkrét fika, csak utalgatás megy.
#1,4,8,10, azaz a hsz-ek harmada megemlíti, hogy nem lett jó a játék. Gondolom erre akart gtamate2 utalni.

(#20) Jhonny06: igen. Minden átlagember úgy van vele, hogy nem dob ki 10 év után egy blokkot, mindegyik átlagemberben megmarad a bizalom, hogy érdemes megtartani a blokkot úgyis, hogy többször temették a játékot, és az 'egyszer még be tudom majd váltani' gondolat miatt egyszer sem szórta ki.
De amúgy el tudom képzelni, hogy annyira trehány a "gyerek", hogy 10 év alatt nem volt igazán nagytakarítás meg költözés sem, és most, hogy megjelent, előkotorta valahonnan a blokkot. Nem hiszem, hogy vitrinben őrizgette azért.

[ Szerkesztve ]

(#22) Lenry válasza BiP (#21) üzenetére


Lenry
félisten

de ez meg nem fika, hanem véleménynyilvánítás, méghozzá nem is kisebbségi, hanem többségi vélemény kinyilvánítása.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#23) BiP válasza Lenry (#22) üzenetére


BiP
nagyúr

Tudom, én is ezt írtam.
Csak próbálom megérteni a szempontjait. Gondolom elege lett abból, hogy minden Duke hír fóruma azzal van tele, hogy nem lett jó a játék, és a gyakoriság miatt már fikának érzi.

[ Szerkesztve ]

(#24) Sub-ZeRo válasza Lenry (#12) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

:DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#25) afterburner_ válasza BiP (#23) üzenetére


afterburner_
őstag

nekem megtette addig amíg nem jön valami eszetlen hentelős game mint mondjuk a serius sam 3 :D
bármennyire is tré a játék lett, engem mégis a monitorhoz láncolt, és ezt nem sok játékról mondhattam el mostanság.

van amikor valami annyi rossz hogy már jó :))

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> www.tintarendszer.hu <<<<<<<<

(#26) Tomcat


Tomcat
őstag

Végülis megérte neki várni rá. Igaz hogy hihetetlen sokáig tartott, de mégiscsak megjelent a játék. Arról meg már nem tehet hogy olyan lett amilyen.
Egyébként én is gondolkodok a gyüjtői kiadáson. Még kapható itthon is. :)

Tomcat

(#27) Lézerparaszt


Lézerparaszt
őstag

Ő legalább kapott valamit a pénzéért, akik csak a játékot kapták azok szerintem kicsit buktak rajta :)

A játék az nem játék!

(#28) Lézerparaszt válasza Brutális eb (#18) üzenetére


Lézerparaszt
őstag

Mire kijön az a játék lehet hogy már nem is fogsz annyira örülni annak a csaj...ööö akarom mondani néninek :D

A játék az nem játék!

(#29) Zsom! válasza Lézerparaszt (#28) üzenetére


Zsom!
tag

(#30) Archer


Archer
őstag

Még nem volt lehetőségem kipróbálni de ami fikázás itt már megy, egyre kíváncsibb vagyok, hogy miért. Nem bocsátkoznék találgatásokba de van egy sanda gyanúm, hogy egyszerűen csak csináltak egy Duke Nukem játékot és sokak szemében ez ma már kevés. Na hamarosan kipróbálom...

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#31) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

A srácnak biztos egy élmény lehetett! :K

(#32) mdraco


mdraco
őstag

Csak ő volt az egyetlen aki előrendelte?

(#33) - = Zk = - válasza Lenry (#12) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mit adnál érte? ;]
;)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#34) WonderCSabo válasza mdraco (#32) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Csak ő tartotta meg a blokkot. ;)

(#35) pckownz válasza Sub-ZeRo (#6) üzenetére


pckownz
senior tag

Nekem elég lenne a Gravity Gun is :DDD

(#36) Zolás válasza Lenry (#12) üzenetére


Zolás
addikt

Pont van is egy üres sarok a szobámban :DDD Ha azt látod a tévében, hogy kirabolták a szegedi 576 boltot, rakok ki majd róla képet is ide a PH! logoutra :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#37) GoldenJ


GoldenJ
tag

És hogy örült neki, hogy a 10 éve várt játék egy hulladék lett. De legalább az ajándékok kárpótolták. De Minket ki fog kárpótolni?

A mai gyerekek nemcsak megveszik a vackot, hanem még azt is elhiszik róla, hogy király.

(#38) D.Orion válasza GoldenJ (#37) üzenetére


D.Orion
veterán

Remélem azért kérsz kárpótlást, mert letöltötted warez-ről és nem tetszett. :((( Az itt pattogók 99%-a nem is vette meg eredetiben a játékot, csak letöltötte warezről és pattog, hogy egy hulladék szar. Miközben semmi joga nincs hozzá, mert tulajdonképpen meg sem vásárolta a játékot, ergo nem érte anyagi kár. Eme warezhuszároknak üzenem, hogy STFU!

Ui mindenkinek.: Ha te nem ezek közé tartozol, akkor tölts fel egy képet a dobozról úgy, hogy a háttérben a ph legyen a monitoron. Ennyi! Utána pattoghatsz, mint a gumiladba!

(#39) Hiftu válasza D.Orion (#38) üzenetére


Hiftu
senior tag

Előítélet. Mindegy a témája, nem szép dolog.

Tessék mondani, lehet itt hazudni? - Kaszt: Decker, Faj: Troll, Működési Terület: Prohardver

(#40) Sub-ZeRo válasza D.Orion (#38) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

És ezt honnan tudod, hogy nem vette meg? Ha nem vagy benne 100%-an biztos, ilyet ne jelents ki...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#41) deathtania


deathtania
senior tag

a srácnak gratulálok, baromi jó cuccokat kapott.

a játék meg: hm, hát egy igazi Duke Nukem játék. nekem tetszik. le tud láncolni a gép elé. még 4 vizsgám van hátra, és le kellett töröljem, mert kezdtem ráfüggni. akiknek meg nem tetszik, nem tudják, milyen is az igazi Duke Nukem életérzés. :D

HAIL TO THE KING!!!!

www.brczart.hu

(#42) -=Ghost=- válasza D.Orion (#38) üzenetére


-=Ghost=-
őstag

Te megis kinek hiszed magad?
Nehogymar barkinek barmit is bizonygatnija kelljen egy 10 eves suttyo hulyegyereknek, hogy leirhassa a velemenyet... :W

[ Szerkesztve ]

(#43) KisTopi95


KisTopi95
aktív tag

Ez a kis ajándék csomag nekem is jöhet :D, amúgy rendesek hogy a 10 éves előrendeléseket is teljesítik. Mondjuk az lenne az igazi botrány ha nem így lenne.

Mit is kéne ide írni?

(#44) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Bezzeg a CoD sorozat! Ott ilyen csúszás nem fordulhatna elő. Lassan félévente jön egy rész... ;]

Alléz Olympique de Marseille!

(#45) D.Orion válasza -=Ghost=- (#42) üzenetére


D.Orion
veterán

Adjál hozzá még másfélszer ennyit és megkapod a korom. Ezzel a post-al meg csak magad árultad el, ennyi. Kinek nem inge...

(#46) banhammer


banhammer
veterán

A kiegészítők többet érnek, mint maga a játék.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#47) Pukkancs


Pukkancs
tag

Övcsat kéne, de nagyon-nagyon :D

(#48) hocico


hocico
tag

a rajongóknak felbecsülhetetlen értékű cuccokat elnézve jó befektetés volt :)
nekem is kellenek ilyen cuccok!

47 db DVD-nyi xxx képgyűjtemény eladó **** keresek: Dishonored tarot kártya, Quake 3 a Steamen **** virtual-analog szintetizátorok, lego készletek

(#49) HS 2142 válasza Pukkancs (#47) üzenetére


HS 2142
őstag

Övcsat volt a Fully loaded package-hez, ami kereskedelmi forgalomba is megtalálható. Amúgy én azt hittem ehhez a változathoz még az ikrek is járnak. :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#50) gtamate2 válasza D.Orion (#38) üzenetére


gtamate2
veterán

Ez így van, nem veszik meg de azért minden fórumba teleírják hogy mekkora gyér lett a játék. Ez a szánalom kategória. Reklamálnak mert várniuk kellett 1 órát rosszabb esetben, ameddig letöltötték a játékot, szegények :( Ez bosszant a legjobban, vannak jogos kritikák is azokat el lehet fogadni természetesen, mert mindenkinek mások az igényei, de az hogy amikor meglátják a DNF címet write&troll only módba kapcsoljanak akkor kivágják a biztosítékot. És itt ebbe a topikba még mondhatni semmi fika nem volt azokhoz képest amit más fórumokon láttam.

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.