Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tiv61us


tiv61us
őstag

jovan,
rendelje nekem egy spenotos pizzat
addig megnyugszol
gyere at a kartyamert

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#2) tiv83us válasza tiv61us (#1) üzenetére


tiv83us
veterán

Ez nem egeszen illik a komoly temamba, de egyebkent megvan a kartya infod letarolva, ugyhogy mindja kuldom a szobadba a spenotos pizzadat.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#3) sztikac


sztikac
őstag

Na ezekből a kérdésekből engem is min. 4 foglalkoztat egy ideje :DDD

(#4) tildy


tildy
nagyúr

"vesznek fel emberek cipőt zokni nélkül, nemcsak, hogy egészségtelen, de utána az egész cipő és utána ezáltal az egész ház kibaszott lábszagú lesz."

Mert mondjuk rosszféle zoknitól még büdibb lesz a cipő ?
Egyébként én szeretek mezítláb cipőzni, és nem szokott büdi lenni tőle:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#5) tiv83us válasza tildy (#4) üzenetére


tiv83us
veterán

Oke, helyesbitek. Borcipot. Makkos cipot. De ha mar itt vagyunk, miert vesznek fel az emberek a szandalhoz zoknit? Akkor minek a nyitott labbeli? :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#6) tiv61us válasza tiv83us (#2) üzenetére


tiv61us
őstag

na annak nem orulok

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#7) tiv61us válasza tiv83us (#5) üzenetére


tiv61us
őstag

hat a cernazokni, flottirzokni-szandal combo engem is sokszor megrikat

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#8) sztikac válasza tiv83us (#5) üzenetére


sztikac
őstag

Nyáron láttam makkoscipő + majdnem térdig érő zokni + rövidgatya + kockás ing kombót :Y durva volt...

(#9) Kidus válasza tildy (#4) üzenetére


Kidus
őstag

Es miert vesznek az emberek rosszfele zoknit?

Assuming Control

(#10) kicsitomi88 válasza tiv83us (#5) üzenetére


kicsitomi88
őstag

Oszinten, mert kocsog barom bunko allat a legtobb ember es annyira butak h nem kepesek atgondolni az allaspontjukat es hangoztatjak erveiket(csak, mert, en igy csinalom es kesz).

H mennnyi idegeskedes van ezek miatt, bazz ;]

90 87.5 87.8 87.5

(#11) tildy válasza Kidus (#9) üzenetére


tildy
nagyúr

MErt mikor megveszik még nem tudják, hogy az;)

Egyébként a felvetés jó, nem szabadna rossz minőségű dolgokat előállítani. Se zokniban, se kajában, se másban....

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#12) erdoke válasza tiv83us (#5) üzenetére


erdoke
titán

Az én szandimnak bőrtalpa van, és ha nem veszek fel hozzá valamiféle (nedvszívó, pamut) zoknit, akkor nagyon izzad és büdösödik a talpam. :(
Monnyuk, leginkább fel se veszem azt a szandit, csak a sdrandig. :)

"miért...hordanak egyes emberek téli - illetve kötöttsapkát rövidujjú pólóval nyáron (vagy akár télen)"
Divatnak hívják, de az okait ill. céljait én se értem. :F

"...vesznek fel emberek cipőt zokni nélkül, nemcsak, hogy egészségtelen, de utána az egész cipő és utána ezáltal az egész ház kibaszott lábszagú lesz."
Talán már lerohadt a bőr a lábukról, és így tesznek rá újat. :D

"...kell jóétvágyat kívánni, miközben teliszájjal és jóétvággyal zabálok"
Na, ezt a szabályt nem ismerem, amikor nekem tanították, akkor ezt evés előtt kellett lerendezni.

"...bunkóság sapkában/kalapban étkezni"
Mert így nem tudják eldönteni, hogy a te hajad van-e a levesben. :P

"...illetlenség vendégségben a kajából otthagyni amit eledtesznek, ha egyszer több nem esik jól"
Nehogy azt higyjék, xart főztek neked. Miközben tudják. :D

"...kell az autóval úgy elidulni, mint egy forma 1-es a rajtnál, egy olyan úton, aminek tudod hogy 15 méter múlva vége lesz"
A legtöbb ember nem képes semmilyen mértékegységben (15 méter, perc, stb.) előre gondolkodni. Carpe diem jelszóval agyatlankodnak, pedig az ember legfontosabb megkülönböztető védjegye pl. a majmokkal szemben, hogy képes a múltbéli tapasztalatait szelektálva a jövőre kivetíteni.

"...nézegetik az emberek az órájukat percenként mikor sietnek, ha egyszer úgyis tudják, hogy ettől semmi nem lesz jobb"
SZeretnék tudni, mennyit fognak késni, és ehhez folyamatosan igazítják az előadandó mesét. :)

"...vitatkoznak emberek olyan dolgokról, amikben ők sem biztosak (vallás), mivel senki sem tudja az "igazi" igazságot, csak hiszi, ezért hit ugye"
Mert közben azt hiszik, hogy ők jobban értenek hozzá.

"...kell egyértelmű dolgokra rákérdezni? "Eszel?" miközben épp vajaskenyeret tolok az arcomba. "Mit csinálsz?" mikor épp látja, hogy kenem azt a kurva kenyeret"
Látássérültek önigazolása? :F

"...kell divatból is csak azt mondani valamire, hogy "szar", ami bizonyítottan jó. Mert csak csakazértis."
Van akinek semmi se jó, másnak meg a szar is megteszi. Nem vagyunk egyformák. Különben is, azt hiszik, hogy jobban értenek hozzá. :D

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#13) Loha válasza tildy (#4) üzenetére


Loha
veterán

Nekem csak jóféle zoknim van, abban sokkal kevésbé izzzad a lábam mint akármilyen cipőben, és ugye az naponta cserélve van nem úgy mint a cipőm.

Szandál mellé zoknira meg az lehet a magyarázat, hogy egy csomó szandál kidörzsöli az ember lábát, ha zokni nélkül veszik fel. Arról nem is beszélve, hogy a bőrszandálok iszonyat büdösek tudnak lenni ha vki mezitláb beleizzad.

[ Szerkesztve ]

(#14) tiv61us


tiv61us
őstag

egyaltaan szadalt hordani szerintem gaz
en mar jartam papucsban/alfoldi/
saruban/ a haverom csinalta/
de ez a szandal baromsag szerintem
felcipo/akar makkos is ha olyan vagy/
sportcipo
bakancs
hu mikor divatba volt a klumpa es otthon is azt hordtak hehe
zengett a haz

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#15) tiv83us válasza tiv61us (#14) üzenetére


tiv83us
veterán

Jovan, mindenki tudja, hogy te csak bacc pacskert vagy hajlando felvenni...:U

Egyaltalan mire jo a terdzokni? :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16) Mackósajt válasza tiv83us (#5) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Én is sokszor veszek zoknit szandálhoz. :U

És azért, mert felszívja a talpam izzadságát, ezzel védi a szandált, és konfortosabb érzést nyújt + nem lesz koszos a lábam a pesti utcán. (Odahaza vidéken simán járok full mezítláb nyáron, amíg ki nem megyek az utcára még szandált se veszek, de itt Pesten valahogy zavar.)

A szellőzésnek meg nem mond ellent. Egy jó pamutzokniban remekül szellőzik a lában, van értelme mellette a szandálnak. Nem ugyanaz a lezárás egy zokni, mint egy zárt cipő.

Különben tényleg micsoda problémáid vannak. :)

[ Szerkesztve ]

(#17) SP!T válasza tildy (#4) üzenetére


SP!T
addikt

Nem az a lényeg h büdi vagy nem... A cipőbe beleizzadsz, még ha nem is érzed! Majd utána mégegyszer felveszed! Ezért találták ki a zoknit, mivel nem minden cipőt lehet mosni. Igen egészségtelen!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#18) tildy válasza SP!T (#17) üzenetére


tildy
nagyúr

Lehet, viszont kényelmes :K

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#19) tiv61us válasza Mackósajt (#16) üzenetére


tiv61us
őstag

jovan macisajt ha cipot huzol a szandalra semmi gond
jovan, tudom csak eliras volt
hat en nem szeretem a szandalt
hamar ugyis zokni akkor nyaron is elvagyok egy sportcipoben vagy egy batz papucsban

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#20) SP!T válasza tildy (#18) üzenetére


SP!T
addikt

Kinek mi! :D Én nem szeretem, mert tök nehéz fel meg levenni, nagyon tapad a bőrömhöz! :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#21) Mackósajt válasza tiv61us (#19) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Kösünk bele a véletlen elírsba fejezet jön? :D

Semmi gond, én is észrevettem, javítottam. Kösz, hogy szólsz. :)

[ Szerkesztve ]

(#22) erdoke válasza erdoke (#12) üzenetére


erdoke
titán

Ez jó szerkesztés volt, közben jött 10 hozzászólás. Ráadásul közben rejtélyes módon beoffolódot. És még a strandból is sdrandot csináltam. Közben. :D

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#23) SP!T


SP!T
addikt

Amúgy hasonló eset amikor alszik az ember és megkérdi a másik, hogy "Alszol már?" :D

There's a device that I've been using called a whoop.

(#24) tiv61us válasza tiv83us (#15) üzenetére


tiv61us
őstag

a terdzokni tok erotikus lehet egy fiatal csajon
csak nehogy pedofilnak nezzetek
20 folott ertettem
az meg fiatal
nemellik 40 folott is
rovid szoknya, terdzokni
ott tud az lenni

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#25) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

...miért filozofálgatunk hülye dolgokon... :DDD

óra: ha az ember siet, úgy érzi, h gyorsan pereg az idő (mintha várakozás közben meg egyáltalán nem), s meg akarnak bizonyosodni róla, h nem, nem telt el annyi idő, mint gondolták

étvágy/evés:mert illik (de nem esik jól egy szívből jövő "'tvágyat!"?!)

sapka/kalap étkezés: lásd még az Mo.-n emberekbe (nagy részükbe) nevelt zsigeri zsidógyűlöletet

autóindulás: mert, tudod, attól NAGY emberek lesznek (keress dragon hsz-eire)

vita: mert vitázni jó, és ha rendesen vitázol, NAGYON SOKAT lehet belőle tanulni

mit csinálsz: hátha vmi mást... :DDD

divat: mert divat. és azért divat, mert divat. és mert menő.

hmmm? :B ;)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#26) Mackósajt válasza bolondember (#25) üzenetére


Mackósajt
senior tag

"vita: mert vitázni jó, és ha rendesen vitázol, NAGYON SOKAT lehet belőle tanulni"

Az egyetlen dolog, amit ifiabb korom vallási vitáiból tanultam, hogy vallási vitát folyatni értelmetlen. De még ehhez se mindig tartom magam. :B

(#27) Pukkancs


Pukkancs
tag

Miért borul fel a dzsipp a szupercsapat introjának a legvégén?
És mért van az hogy úgy kell fogni az evőeszközt, mint a ceruzát, mikor a marokbafogás kényelmesebb?
Ja és miért kell lehajtani a wcülőkét, ha végeztünk a dolgunkkal?

(#28) zolle


zolle
tag

én azt nem értem, hogy: ha látja, hogy sárgul a lámpa akkor miért csak gurul a lámpához, ha rendesen menne, akkor elférnék mellette a kanyarodó sávban, hiszen sietek.
ha látja, hogy le akarok fordulni, miért nem képes 20 centivel odébb autózni, így nem tartana fel.
ha viszont meg akar állni, miért nem indexel. még egy ilyen, és a következőt tuti fejbekúrom a MagLite 3D-mmel.
azt sem értem, hogy ha én toleráns vagyok egy másik emberrel szemben, és nem dohányzom vele egy térben, akkor miért baj, hogy másfél óránként lemegyek dekkelni?

sapeszben nem eszünk, mert sapeszben nem vagyunk a lakásban sem. legalábbis nekem nem olyan a vallásom. persze, én is utálom a felébredtél? szerű kérdéseket..

van még bőven, amire nem tudok választ, pl ha vki kopasz, mért fésüli keresztbe a haját, és, hogy ki a franc hord szandált? most komolyan? iszonyatosan GÁZ!!!!

(#29) bolondember válasza Mackósajt (#26) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

nem csak a vallást nem érti az ember...
A Nőket sem... :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#30) SP!T válasza Pukkancs (#27) üzenetére


SP!T
addikt

Marokba fogni nekem például egyáltalán nem kényelmesebb, mert el kell forgatni az egész kezed, h bekapd az evőeszközt! :D (most látom magam előtt, ahogy mindenki próbálgatja... :DDD )
A wc-t, meg a baktériumok miatt.. Mégis csak oda ****... :D Én reflexerüen lehajtom.

There's a device that I've been using called a whoop.

(#31) zolle válasza SP!T (#30) üzenetére


zolle
tag

WC-t azért is kell lecsukni, mert így kevesebb büdi jön ki belőle.
meg amúgy sem szép látvány.

(#32) SP!T válasza zolle (#31) üzenetére


SP!T
addikt

Osztom! :K A szandált is, eléggé rühellem! :D

[ Szerkesztve ]

There's a device that I've been using called a whoop.

(#33) Mackósajt válasza bolondember (#29) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Kérdés, hogy a nők értik e a nőket. ;]

Persze nem minden vita értelmetlen, csak épp a bejegyzés írója ezt hozta példának. :)

(#34) tiv61us válasza zolle (#31) üzenetére


tiv61us
őstag

hat az mar szomoru ha a latvanyt lecsukassal ered el

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#35) tiv61us válasza SP!T (#32) üzenetére


tiv61us
őstag

le a szandalllal! :DDD

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#36) zolle válasza tiv61us (#34) üzenetére


zolle
tag

nem hagyom benne a vonalkódot, lol
csak nemtom, így lettem nevelve..

(#37) SP!T válasza tiv61us (#35) üzenetére


SP!T
addikt

Meg a wc fedelekkel! :DDD

There's a device that I've been using called a whoop.

(#38) Pukkancs válasza SP!T (#30) üzenetére


Pukkancs
tag

De ha nekem kényelmesebb marokba fogni az evőeszközt, mert akkora a kezem, hogy egy kézilabdát se tudok megfogni, akkor mért kellene máshogy fognom?
Ja és szerintem nem röpködnek ki a abktériumok a wc-ből. Meg a wc-ülőkén sincs egy baci sem (tévében láttam)

(#39) hm válasza tiv83us (#5) üzenetére


hm
aktív tag

Pl. nekem műtötték régen a lábamat. A kötés nem fért bele a cipőbe. Így zokni+szandál kombóval sántikáltam Pesten. :K

(#40) bolondember válasza Mackósajt (#33) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

én úgy értelmeztem, h a "vallás" csak egy példa, én kérek elnézést... :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#41) Pukkancs válasza zolle (#31) üzenetére


Pukkancs
tag

Ha már lehúztam a wc-t, akkor hogy jön ki belőle büdi? :F

(#42) tildy válasza tiv61us (#35) üzenetére


tildy
nagyúr

Én szeretem a szandált. A vietnámi papucsot viszont nem. Nyomja a lábamujjaközit. A szandál nem esik le, jó benne vezetni is:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#43) Mackósajt válasza bolondember (#40) üzenetére


Mackósajt
senior tag

Én is úgy értelmeztem. Picit elbeszéltünk egymás mellett, de sebaj, addig jó nekem, míg nem olvasnak a gondolataimban. :)

(#44) tiv61us válasza hm (#39) üzenetére


tiv61us
őstag

jovan a kulonleges helyzetek meg aggasztoak is
de en mar lattam otthon
oltony
feher zokni
szandal combot
diplomatataskaval
hat azert.

na itt is vannak csodak, semmivel sem kulonbek
a fekete csavo terden a gatya es fogja az egyik kezevel es ugy megy

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#45) SP!T válasza Pukkancs (#38) üzenetére


SP!T
addikt

Hát.. az elsőre nem tudok ötletet! :D
Viszont néha megy a tv-ben ilyen reklám.. "TÉNY.. blabla" nem tudom láttad-e már, de abba épp azt ecsetelik, hogy jobb ha lehajtod, mert bacik fognak szaladgáln a levegőben!

There's a device that I've been using called a whoop.

(#46) SP!T válasza Pukkancs (#41) üzenetére


SP!T
addikt

Mi lehet h zúzósabbat alkotunk! :DDD

There's a device that I've been using called a whoop.

(#47) tiv61us válasza tildy (#42) üzenetére


tiv61us
őstag

pont erre akartam kiterni
egy no felvehet barmit ami illik hozza
ha tusarku tusarku, ha lapos szandi lapos szandi
csak legeyen egyben
nekem pasik szandiban viccesek es kesz

ps. neked mindenbe jo vezetni :U

[ Szerkesztve ]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#48) zolle válasza tiv61us (#44) üzenetére


zolle
tag

nekem rossz szokásom, hogy nézegetem emberek cipőjét. mert arról azért sok kiderül. nagyon is sok.
ha szandálos a faszi, nem veszem komolyan.

WC témára, ha van egy edényed, amibe kakálsz, lehúzod, áll benne a víz, aztán belevizelsz, lehúzod, az nem lesz tiszta. az olyan undorító mint mégegyszer. hiába tolod bele a domestost, attól ott még van vagy 7459 féle baci. főleg mert áll benne a víz. utálom a nedves dolgokat. böee.

(#49) tiv83us válasza Pukkancs (#27) üzenetére


tiv83us
veterán

"Ja és miért kell lehajtani a wcülőkét, ha végeztünk a dolgunkkal?"

Hmm...ez egy erdekes kerdes. Errol en sose' hallottam, hogy le kell. En sosem hajtom le. Az ulodeszkat szoktam visszahajtani kisodolog utan, mert ugye ha holgy is van a haznal, akkor illik.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#50) Peet210


Peet210
őstag

...kell egyértelmű dolgokra rákérdezni? "Eszel?" miközben épp vajaskenyeret tolok az arcomba. "Mit csinálsz?" mikor épp látja, hogy kenem azt a kurva kenyeret.

Ez nagyon tetszett :C :DD Az ilyenekkel engem is nagyon fel tudnak húzni.
Viszont én azt nem értem, hogy miért kell pont akkor beszélgetni/kérdezősködni (és ezzel felidegesíteni) mikor nagyba tömöm a fejem? Az evés az egy szent dolog.

[ Szerkesztve ]

Today's record, is tomorrow's motivation

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.