Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tiv83us


tiv83us
veterán

Enjoy, en mentem alszani :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#2) Jofi81 válasza tiv83us (#1) üzenetére


Jofi81
őstag

Hát ez jó sok videó, elleszek vele. Akkor jó éjszakát, én nemrég jöttem be dolgozni. :)

(#3) doc


doc
nagyúr

állatok az emberek :D

(#4) #19617792


#19617792
törölt tag

Ennyi hülyét... :DDD

(#5) Jofi81 válasza Jofi81 (#2) üzenetére


Jofi81
őstag

Na végignéztem. Hihetetlen, hogy mennyi hülye van a világon! De legalább szereztek nekem néhány vidám percet... :D

(#6) tiv83us


tiv83us
veterán

Ostoba emberek mindig is voltak/vannak/lesznek, ugyhogy majd egy folytatas belefer valamikor egyszercsak :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#7) Jofi81 válasza tiv83us (#6) üzenetére


Jofi81
őstag

Nem aludtál túl sokat...

(#8) tbs


tbs
addikt

Sajnálom őket. Téged is, nyugi. :DDD

(#9) tiv83us válasza Jofi81 (#7) üzenetére


tiv83us
veterán

Ugy gondoltam, hogy 3 orara mar felesleges lefekudnom melo elott. Reggel 5-tol kezdtem ma is.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#10) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

Ha ennyire utálod ezeket az embereket, miért nézegeted? :F

All Black...

(#11) tiv83us válasza Stalker-2572 (#10) üzenetére


tiv83us
veterán

En nem utalok senkit, csak kejes erzest nyujt maga a tudat, hogy nem en vagyok a legbarmabb a Foldon ;]

Komolyra forditva, oszinten nem utalok senkit, csak megvetem ezeket az embereket es ugy gondolom megerdemlik, hogy orszag-vilag lassa, hogy az idiotizmusnak a csillagos eg sem hatar.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#12) Stalker-2572 válasza tiv83us (#11) üzenetére


Stalker-2572
addikt

Szal ez ilyen negatív példán keresztül végzett prevenció :DDD

All Black...

(#13) PazsitZ


PazsitZ
addikt

ÉN másik vonatosra gondoltam, amikor a gyerek kiáll a sinre táncolgat/ugrál és az utolsó pillanatban ugrik le a sínről. Az is kegyetlen. Hát arra is azt mondtam nem normális. De eze se igazán.
A hajóátugratós volt a discovery-n/national G.-on teljes műsorként, úgy rémlik ezután az eset után, alakítottak a rámpán és megcsinálta az átugratást.

- http://pazsitz.hu -

(#14) sgergi


sgergi
veterán

Én ezeket az embereket még két felé sorolnám:

1. Akik pl. a hegyről ugrálnak. Csinálják, ha élvezik, ők nem ártanak senkinek. Mindenki azt csinál a saját életével, amit akar.

2. Pl. a vonatos. Aki nem csak a saját életével játszik, hanem esetleg más emberével is, amit nem tehetne meg. Szerintem csak ezek az elítélendőek.

(#15) Retro11


Retro11
senior tag

Tiv Köszi ezt az írást!

A vonatoson olyat röhögtem,kb 3percig, hogy szószerint eldobtam a notit magamtól:DDD!

No meg a kommentek. Észvesztő.

Köszi még1x!

Üdv: Retro11

[ Szerkesztve ]

(#16) tiv83us válasza Retro11 (#15) üzenetére


tiv83us
veterán

Koszi :)

A folytatas uton van, amint kapok vegre egy nap szabit :U...

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#17) twollah


twollah
nagyúr

Az a baj az ilyen emberekkel, hogy nemzokepesek.

(#18) tiv83us válasza twollah (#17) üzenetére


tiv83us
veterán

Nagyreszuk szerintem mar nem.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#19) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Én azt nem tudom melyik a rosszabb: hogy vannak ennyire idióta emberek, vagy az, hogy miután megtörtén a baleset a kamerás megy oda premierplánba mutatni hogy hogy roncsolódott szét az illető. "Jobb" esetekben még röhög is, miközben veszi fel hogy a fél arca nincs már meg a gyereknek, vagy polipot megszégyenítő szögben áll a keze/lába...

(#20) sghc_toma


sghc_toma
senior tag

gondolom az autóversenyzőket is megveted... meg mondjuk a rögbiseket.. meg stb... az, hogy valaki átmászik egy vonat előtt, tényleg idióta dolog.. de azért a freestyle mx/bmx, kori, deszka ugyanúgy sport, mint mondjuk a foci.. kicsit veszélyesebb, ez tény.. de fociban is kitörheted a lábadat/kezedet/akármidet...

in asm we trust

(#21) #47053824 válasza tiv83us (#11) üzenetére


#47053824
törölt tag

Betehetnél a videók közé egy nagys@ggű amcsit is, ahogy tolják be a műtőbe gyomorszűkítő műtétre....
vagy pl ugyanezen "extrém sportolókról", akik 20-30-40 vagy mégtöbb kg felesleggel araszolnak fel a második emeletre...
hadd röhögjek én is.

ne, mégse, nem süllyedek a szintedre.

(#22) tiv83us válasza #47053824 (#21) üzenetére


tiv83us
veterán

Inkabb beteszek nehany magyar-magyart akik rendor autot gyujtogatnak oktober 23-an, rendoroket dobalnak es csodalkoznak, hogy az egyik fele a korhazban kot ki, a masik meg a bortonben. Sajnos mar mind kijutott.

[ Szerkesztve ]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#23) VladimirR válasza sghc_toma (#20) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a gond csak az, hogy ezen videok tobbsege nem arrol szol, amit irsz, hanem az emberi hanyagsagrol, felkeszultelensegrol es hulyesegrol

ahogy neztem, 3 videora mondanam, hogy ott tenyleg nevezheto sportnak, amit muvelnek (vagy ha annak nem is, legalabb profin csinaljak):
- az bazisugras a vegen (ezt magam sem egeszen ertem, miert kerult be a valogatasba)
- a quad-os ugras, ahol talan rafoghato, hogy hanyagsag, mert illett volna kiszamolni, hogy kell allni a rampanak
- az elso parkoros (lusta vagok megnezni, hogy kell leirni) video, bar ez hatareset, mert lehet csak a jarokelok gyultek oda segiteni a sracnak, de joindulatuan feltetelezem, hogy elore keszultek arra az esetre, ha nem minden jol sul el

ez 3 a 20-bol

[ Szerkesztve ]

(#24) sghc_toma válasza VladimirR (#23) üzenetére


sghc_toma
senior tag

a többségük igen, de van olyan, ami zavar, hogy közte van..
- freestyle mx (5. video) tetszik-nem tetszik sport... a trükkök veszélyesek, de sport..
- végéről a harmadik: a srác egész jó, kétszer is lecsússza azt a korlátot a videón.. ráadásul mindezt egy skateparkban teszi... de mindegy, ő nem sportol, sőt azt se tudja mit csinál, csak elgurult a gyógyszere...

azért bánt a dolog, mert én is deszkáztam egy ideig, és marhára meglepődnék, ha kiderülne, hogy 45-ös az IQ-m..

in asm we trust

(#25) Vandit. válasza sghc_toma (#24) üzenetére


Vandit.
addikt

Nah jah. Én is elég komolyan görkoriztam, és sértőnek találom ezt a lealacsonyító hozzáállást az ilyen és hasonló sportolókkal szemben. :U

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#26) VladimirR válasza sghc_toma (#24) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ne haragudj, de abban a videoban, akarhanyszor nezem meg, nem latom a profizmust, abba imho beletartozna egy polo, meg egy sisak is

(#27) Stalker-2572


Stalker-2572
addikt

:DDD
[link]

[ Szerkesztve ]

All Black...

(#28) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

jó vidik rögötem egy pár db-on de a bázis ugrás az nem idiótaság sztem inkább az hogy a bmx-es gyerek oké hogy nyomatja a trükköket de mért nem védő felszerelésben teszi? ja ja hogy az nem menő :U ..én egy olyan vonatos videot látam(mar nemtom hol de megpróbalom megkeresni) hogy a csávó a sinekre feküdt(!) és egy kamerát is magával vitt , mindezt úgy hogy közben jön a vonat..a vonat simán elsuhant fölötte miközben ő ott fekszik a sineken :Y ! na ez durva...bár igaz hogy biztos letesztelte hogy elfér a vonat alatt(vmi bábuval esetleg) de akkor is idiótaság ilyet csinálni.. :)

mod: a paintball-os tagot meg agyonvertem volna utána :((

[ Szerkesztve ]

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#29) Solad válasza VladimirR (#26) üzenetére


Solad
őstag

de ugy kevesbe torte volna ossze magat meg nem is lesz akkora kirany a lama haverjai elott:D

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#30) harylmu


harylmu
őstag

A BMX-es elég kemény.

(#31) shadeofme


shadeofme
tag

Amikor a lángoló fing visszanyal. :D

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.