Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Akkor most ez is megfelel a napi Titanfall hírnek. :D

Live poor, die ritch.

(#2) [CsuCsu]


[CsuCsu]
őstag

Jujj micsoda degeneráltság egy tisztes Legohoz képest. A Lego drága, de inkább veszek ennek az árából egy fele ekkora dán készletet. Legalább annak van aftermarket értéke.

[ Szerkesztve ]

(#3) Bad Pritt válasza [CsuCsu] (#2) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A degeneráltság kicsit erős szó szerintem. Csak azért mert LEGO fan vagy, nem kell minden egyes hírhez odamenni trollkodni, ha más építős játékról van szó. Rengeteg legóm van de vettem mega bloks-ot is és nem éreztem akkora különbséget minőség terén.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#4) [CsuCsu] válasza Bad Pritt (#3) üzenetére


[CsuCsu]
őstag

Lehet azóta változtattak a gyártástechnológián, de nekem is volt MegaBloks-om. Egyszerűen szétesik az egész.

A trollkodás pedig nem jellemző rám, inkább figyelmeztetésnek szánom a posztokat. Színesek-szagosak ezek a termékek a képeken és reklámokon, de általában eléggé inferior minőségűek. Kibontva odarakod a meglévő Lego mellé és az az első dolog ami az eszedbe jut, hogy mi a fenének vetted meg?

[ Szerkesztve ]

(#5) Bad Pritt válasza [CsuCsu] (#4) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Na jó de egy a lényeg: a lego franchise-ok sajna nem fednek le mindent, és ahogy Te is mondtad, drágák. Nagyon drágák. Ha valaki épp Halo vagy AC vagy esetleg Titanfall építőszettet szeretne, akkor máshol kell keresgélni és nem a lego háza táján és sajna az is igaz, hogy kb a teljes Halo Mega Bloks franchise kijön egy lego Roxfort kastály árából (kiskoromban nagyon szerettem volna egy olyat, de "csak" Roxfort Expressz-t kaptam, azóta is nagy trauma :DDD ).

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#6) solaris17


solaris17
aktív tag

Nekem a titanfall robot kell.

Phenom II X6 | 8 GB CORSAIR XS3 | Kingston V300 | HD 7790 | Creative X-FI Fatal1ty

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.