Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Peter89x


Peter89x
csendes tag

Nem rossz termék végülis, csak nem igazán értem hogy miért van rajta annyi port, ha azok használatához meg úgyis össze kell kanócozni a laptopot. :) Ennyi erővel a billt-egeret-miegyebet egyből lehet magába a gépbe is dugni. Bár talán kevésbé szép.

nem is néztem hogy ki írta a cikket, de az utolsó kép azonnal elárulta. :p

(#2) Exfury


Exfury
tag

Nekem nagyon tetszik :) Régóta keresek ilyen terméket. Macintosh támogatása van a terméknek ? Vagy tud valaki hasonló szerkezetet egy MacBookokhoz ?

(#3) Lars válasza Peter89x (#1) üzenetére


Lars
őstag

Szerintem valamit elnéztél.
Egyetlen usb-t kell a gépre kötni, a többit elintézi a dokkoló.Szóval nem kell minden káblet beldugni. A szerkezetet meg amúgy sem cipeli magával az ember, az otthon/irodában van.

Cikkhez :
Egyébként alapvetően jó cucc lenne ez, bár ennyiért lehet kapni más gyártónál is univerzális usb-s dokkolót. Asus, HP is forgalmaz ilyesmit.
Ha fél áron lenne, akkor max egy jobb féle hűtőpad jönne ki belőle.

[ Szerkesztve ]

(#4) yakuza.tora


yakuza.tora
addikt

Azért 20K elég sok érte... :U

Alléz Olympique de Marseille!

(#5) Alchemist


Alchemist
addikt

Labilisnak tűnik... és pl. a képen látható Thinkpadhez (amúgy sem melegedős fajta) - inkább megtoldva az összeget - vennék egy saját dokkolót.
De netbookhoz lehet, hogy ideális...

[ Szerkesztve ]

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#7) Boxi88


Boxi88
őstag

Hát ez a formavilág nem az enyém, nem szép darabok....

(#8) macilaci78


macilaci78
nagyúr

Azért kíváncsi vagyok, mit adna elő a dokkoló sebességben, ha USB-s külső vinyó is lenne ott, nem csak nyomtató és szkenner.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#9) maláj


maláj
őstag

20k ezért a ... :F :Y

(#10) ferrero3


ferrero3
csendes tag

hány fokos a dolesszoge a dokkolónak? nem teljesen hátrahajtható kijelzöjü notebook is belefer de menyire lesz fuggoleges a kijelzo?

(#11) markymango válasza ferrero3 (#10) üzenetére


markymango
tag

Jaja, jó kérdés, én a Logitech Alto Cordless-el szívtam meg, a HP noti a 6 cellás akkuval még rátrükközhető volt, a 8 cellással már lefelé nézett :/

(#12) ndavid válasza ferrero3 (#10) üzenetére


ndavid
tag

Kb. épp a határon van, szóval a nem teljesen kilapítható gépek is sztem éppen függőleges monitorral rakhatók rá.

Don't panic!

(#13) lapa


lapa
veterán

ebből a cikkből az egyetlen értelmes dolog a kusztom deknis thinkpad volt.

ez a titán tipikus példája az alkalmatlan kínai hulladékok leigázzák a világotnak. egyszer volt titán cpu hűtőm, bekapcsoltam, besírtam, megtanultam.

(#14) nuke7


nuke7
veterán

igen... féláron jó vétel lenne... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#15) gantum


gantum
aktív tag

azért rendet is tettek az asztalon. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.