Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) Crystalheart válasza tildy (#16) üzenetére


Crystalheart
senior tag

A propolisz a lényeg a páleszben is, nem tudom, tablettában vagy tinktúraként lehet-e kapni felétek. A méhek propoliszt használnak a szennyeződések bevonására a kaptárban, mert olyan antibiotikus hatással rendelkezik, és persze sok egyebet is tartalmaz.

A másik, ami hasznos lehet, és most jut csak eszembe, a szurokfűolaj. A szurokfű- vagy más néven oregano-olaj, ha érintkezik a felülettel, erősebb természetes antibiotikum minden szintetikus szernél, még a Streptococchus család bacijait is simán öli, pedig azok felettébb ellenállóak. (Évekig adták nekem az orvosok a különféle durva spriccelős antibiotikumokat egy kellemetlen belső szájsebesedésre, amit egy ilyen baktérium okozott, és csak akkor múlt el, miután elkezdtem használni az oreganolt.) A torok bajaira tehát, tanúsíthatom, elég hatásos. De ha az ember a szájába veszi azt az 5 cseppes egyszeri adagot egy kiskanál vízben, megérti, miért olyan erős - mert tényleg az, de szó szerint. :D Én nem kapok levegőt pár másodpercig és csuklok is utána. Amúgy ez is egy rég használatos szer, csak régen nem tudták, miért hatásos. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.