Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Dany007 válasza tildy (#3) üzenetére


Dany007
veterán

Na hát ezt én se tudtam :)
Amúgy nekem nem az ilyen megnevezéssel volt gondom.
Mert ha azt fish&chipsnek hívják, az a neve, akkor nem lehet azt írni rá, hogy hal és burgonyaszirom..., ahogy a London eye-ra se lehet írni hogy London szem...
Csak ugye a postal code az irányító szám, vagy körzetszám hasonló... Mert ennyi erővel lehetett volna úgy is írni, hogy megérkeztünk a nagy Londonba, az idő nagyon cloudy volt, de szerencsésen leszállt a planeünk. Aztán az első trainnel bementünk a citybe... elfoglaltuk a roomunkat stb stb stb... :)

"Remélem ilyenre azért nem kerül sor."

A múltkor mintha a te topicodban láttam volna egy linket a bűnözési ráta csekkolására Londonban. Be kellett írni hol laksz, melyik terület stb.. És kiadta a statisztikát, tehát abból meg már le lehetett következtetni, hogy mire számíts. De már nemtom mi volt az az oldal :s

Hja, meg London azért mégiscsak Európa legnagyobb városa. A legtöbb bevándorló is ott él. Elég szépen keveredhetnek ott a népek és emberek (bár ezt ti már sokkal jobban tudjátok: ) és hát az alap, hogy a közbiztonság összességében rosszabb, mint itthon. Elvégre abban a városban többen élnek, mint egész Magyarországon... Szal... sz.tem nem meglepő... Nézzetek utána ennek a közbiztonságos dolognak. Még itt Veszprémben is van olyan hely, ahová nem mennék ki este egyedül, pedig ez csak egy porszem Londonhoz képest.

Edit: na találtam egy ilyet! Itt lecsekkolhatod. Én beírtam az ir. számotokat, és átlagos bűnözési szintet adott ki. Tehát van ennél rosszabb, és van 2 szinttel jobb is a statisztikák alapján.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.